• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 Wireless Desteği ve Desteklediği Adaptörler.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

karbon hoca saygılarımı sunarım

Yorum yap

wi fi

echinox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Level one ve s link kullaniyorum ,ikiside sorunsuz Level one daha guclu ve ip daha cabuk aliyor.
      arkadaş güzel de level one ve link hangi serisi belirtmemişsiniz veya satış yapan sitenin linkini verseniz iyi olur bilmem anlatabildimmi ben şimdi sony led tv çok iyi dersemmi iyi olur yoksa şu serili sony led tivi çok iyimi desem doğru marka yazdığınız gibi hangi serisi olduğunuda belirtirseniz daha iyi olur saygılarımla

Yorum yap

Level one ve s link kullaniyorum ,ikiside sorunsuz Level one daha guclu ve ip daha cabuk aliyor.
        model no isim yazarsanız daha güzel olur bilmeyen arkadaşlarımıza yard olalım millet adaptör alıp elinde patlamasın :ehehe:

Yorum yap

mylowe22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          model no isim yazarsanız daha güzel olur bilmeyen arkadaşlarımıza yard olalım millet adaptör alıp elinde patlamasın :ehehe:
          Level one WUA-0624 on tane marka denedim bu en iyisi ,saygilar.

Yorum yap

kuscuali67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaş güzel de level one ve link hangi serisi belirtmemişsiniz veya satış yapan sitenin linkini verseniz iyi olur bilmem anlatabildimmi ben şimdi sony led tv çok iyi dersemmi iyi olur yoksa şu serili sony led tivi çok iyimi desem doğru marka yazdığınız gibi hangi serisi olduğunuda belirtirseniz daha iyi olur saygılarımla
            Level one WUA-0624 bu en iyisi ,ve s link SLX 104 herhalde turkiyede var bu modeller ,saygilar.

Yorum yap

aslında bu konu hakkında yönetici arkadaşlar bizlere daha kesin bir bilgi verebilir next teknik destekte de böyle bir açıklama olmalı aslında madem wifi li 19500 satılıyor wifi kullanacak arkadaşlar bu marka wifi adaptörü kullanabilirler yazmak veya destek vermek zor olmasa gerek

Yorum yap

Level one WUA-0624 bu en iyisi ,ve s link SLX 104 herhalde turkiyede var bu modeller ,saygilar.
                Fiyatlar ne kadar acaba bilgi verebilirmisin Teşekkürler şimdiden
                MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

arabad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Fiyatlar ne kadar acaba bilgi verebilirmisin Teşekkürler şimdiden
                  yunanistanda level one 16 s link 13 euro,turkiyede bilmem bence fiyatlar ayni olabilir.

Yorum yap

arabad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    fiyatlar ne kadar acaba bilgi verebilirmisin teşekkürler şimdiden
                    s-link slx-104 usb adaptörü 19500 hd ile uyumlu ve çalışıyor tüm arkadaşlara duyrulur fiyatıda 20tl ve bulabilceğiniz yer ist perpa
                    nokta elektroniik mağazasında mevcut

Yorum yap

bende alfa awus036h model var olurmu acaba

Yorum yap

a.rahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende alfa awus036h model var olurmu acaba
                        malesef
                        Computer High Engineer
                        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

peki çekim gücü yüksek önerebileceğiniz bir marka varmı

Yorum yap

mylowe22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            s-link slx-104 usb adaptörü 19500 hd ile uyumlu ve çalışıyor tüm arkadaşlara duyrulur fiyatıda 20tl ve bulabilceğiniz yer ist perpa
                            nokta elektroniik mağazasında mevcut
                            ben kullanıyorum ve çok memnunum umarım istdasındır perpa da var

Yorum yap

airties wus 201 aldım cıhaza takdım ama malesef bir sure sonra donuyor cıhaz menude oynama yapıyor 3 tane yazılım denedım 3ündede aynı malesef kısaca kullanamadım duzgun calısan en stabıl yazılım hangısıdır saygılar...
                              YÜRÜYOR
                              yürüyor yalnız gidiyor
                              hayatı vermedi can, ona
                              kalbini dinledi gel dedi, ona
                              dağ, deniz ve nehir
                              düşündü gideyim
                              mutlu etmedi bu dünya beni
                              bulacakmıyım acaba bir yer
                              ağrısız içine yatacağım
                              bir toprak gitsem mi acaba
                              olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

tp llink WN 727N aldım cihaza taktım bağlantıyı gördü şifreyi girip bağlantıyı oluşturdum IP ve diğer ayarları manuel olarak girdim bağlandı yazdı ancak sunucu ayarları bağlantısı bir türlü bağlanmadı sorun ne olabilir.

bağlandı diyor ancak internet yok Mac adresini bile değiştirdim ama bir türlü başaramadım arkadaşlar eğer gerçekten bu cihaz ile olmuyorsa yarın Bimeks'e gidip geri vereceğim.

yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X