• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Newcamd HDTV Server

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gözyaşım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam next cıs cihazım var server ücretini ögrenebilirmiyim
    arkadaşım mach1 hocaya pm at bilgiler gelir

Yorum yap

• zamanı olan arkadşlardan ricam var."Next Newcamd Full Server Cyfra Full HD-Sview HQ HD-Mct-Redlight-Freextv-DorcelTv-InxtcTv-Itv Partner-Bulsatcom-Digital Albania-Absat-SpicePlatinum-Art-Srg HD Suisse" paketlerin uydu ve paket frenkaslarını yazmaları mümkün mü?severde nova paketi var mı?
      auto aramada bildiğiniz gibi açmıyor.tüm frenkasları manuel girmem gerekiyor?
      uydularda bir sürü aynı isimde kanal var.altından kalkamıyorum.
      sevgi ve saygılarımla.

Yorum yap

• Bu linkte paketlerin üzerine tıklayarak frekanslara ulaşabilirsiniz...
        http://www.lyngsat.com/packages/europe.html

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          zamanı olan arkadşlardan ricam var."Next Newcamd Full Server Cyfra Full HD-Sview HQ HD-Mct-Redlight-Freextv-DorcelTv-InxtcTv-Itv Partner-Bulsatcom-Digital Albania-Absat-SpicePlatinum-Art-Srg HD Suisse" paketlerin uydu ve paket frenkaslarını yazmaları mümkün mü?severde nova paketi var mı?
          auto aramada bildiğiniz gibi açmıyor.tüm frenkasları manuel girmem gerekiyor?
          uydularda bir sürü aynı isimde kanal var.altından kalkamıyorum.
          sevgi ve saygılarımla.
          Umarım işine yarar ...

NEXT 2000 HDTV Newcamd 5.25 Full Server >
          Cyfra+ Full HD-Sview HQ HD-Mct-Redlight-FreexTv-DorcelTv-InxtcTv-ITV Partner-Bulsatcom-Digital Albania-ABSAT-SpicePlatinum-ART-N Paketi Full HD-SRG (HD Suisse)

Yorum yap

• asfiyo ve hakanoz2000 arkadaşlar ilginize çook telşekür ediyorum. N paketi galiba nova (yunan) oluyor?
            eniyi dileklerimle

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              asfiyo ve hakanoz2000 arkadaşlar ilginize çook telşekür ediyorum. N paketi galiba nova (yunan) oluyor?
              eniyi dileklerimle
              Hayır, Nova farklı. Polonya'ya ait bir grup N...

Yorum yap

• çok denedim ama olmuyor

Yorum yap

• melos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  çok denedim ama olmuyor
                  Olmayan ne ?

Yorum yap

• melos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    çok denedim ama olmuyor
                    1.sayfadaki adresler test biteli aylar oldu açmaz normal...
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• melos
                      Yeni Üye

Giriş: 17-11-2006
                      Üye No: 35225

--------------------------------------------------------------------------------

çok denedim ama olmuyor

server ücretli oldu.çok kaliteli paketler var. üyelik :aylık,3 aylık,6 aylık ve biryıllık şeklinde .üye olmak istersen mach1 hocaya pm atarsın.seninle ilgilenir.
                      dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                      ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                      seninde destanını okuyalım ezberden,
                      haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                      elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                      fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

• newcamd üyeliği dün başladı ama port larda not found mesajı veriyor tüm ayarları yapmama rağmen server damı problem bendemi ?mach 1 hocam pm attımk yanıtlarsanız sevinirim

Yorum yap

• s.a.
                          mach1 hocam.
                          next 2000 hd cihaz aldım.
                          ben server paylaşımıyla la ilgili fiyat ve izleyebileceğimiz kanallarla ilgili bilgi alabilirmiyim.
                          yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

• şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

• Mach 1 hocam merhaba size pm attım,newcam server üyeliği için bilgileri göderebilirseniz üzerime düşeni hemen yaparım.(next 2000hd)
                              Saygılar.

Yorum yap

• salab2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Mach 1 hocam merhaba size pm attım,newcam server üyeliği için bilgileri göderebilirseniz üzerime düşeni hemen yaparım.(next 2000hd)
                                Saygılar.
                                pm attıysan cevap gelir arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X