• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 31.12.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni yazılımlar teşekkürler mach1
    Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
    Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm hocam öncelikle yeni yılınız kutlarım benim sorum yeni kanal eklemede sorunlar tp listesini tamamını göstermiyor yeni tp ekleyemiyorum. eskisini düzeltiyorum bununla ilgili çalışma varmı yoksa ben mi bilmiyorum
      TP listesinde sinyal olmayanları ve gereksizleri silerek, 250'den aşağı indirirseniz gözükür.
      Yeni TP eklemek içinde Kanal Ekleme menüsünde Yeşil tuşa 2 defa basın.

Yorum yap

• hocam bana cevap vermıyecekmısınız

Yorum yap

• arkadaslar busıteden nasıl uyelıgımı ıptal ettırebılırım bana kımse cevap vermıyor buyüzden üyelıgımı ıptal ettırmek ısıtıyorum

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaslar busıteden nasıl uyelıgımı ıptal ettırebılırım bana kımse cevap vermıyor buyüzden üyelıgımı ıptal ettırmek ısıtıyorum

cevap yazmazsınız veya forma giriş yapmazsınız
            sizi kimse bu siteye üye olun veya mesaj yazın diye zorlamıyor sanırım.
            o yüzden siteye girmezsiniz ve mesaj yazmazsınız.
            lütfen biraz adabı muaşere kurallarını uygulayarak ve uslubunuzu düzelterek mesaj yazın.
            hocalarında işleri vardır bu kadar aceleci olmanıza gerek yok.
            mutlaka sorunuza cevap verilecektir.
            kolay gelsin.
            Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
            --------------------------------------------------------------
            Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
            Next YE-18500 HD+Plus
            90cm ofset çanak (türksat) sabit,
            90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
            90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
            110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
            500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• bana yardımcı olacak bırısı yokmu ya

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam yenı yazılımı yükledım ancak cıhazı actıgım zaman lütfen bekleyınız yazıyor ve hıhaz bırsüre sonra kendılıgınden acılıyor yazılımdan kaylaklanan bırseymı yoksa benım cıhazdanmı kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkürler
                bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam bana cevap vermıyecekmısınız
                arkadaslar busıteden nasıl uyelıgımı ıptal ettırebılırım bana kımse cevap vermıyor buyüzden üyelıgımı ıptal ettırmek ısıtıyorum
                bana yardımcı olacak bırısı yokmu ya
                yeni yazılıma bu şekil bir özellik eklenmiş sadece senin cihazında değil herkeste aynı merak edecek bir şey yok
                Şehidimiz Nurlanır
                Gazimiz Onurlanır
                Namusumuz Bayraktır
                Yarimiz Vatandır

Yorum yap

• next süperplas

tesekkur ederım

Yorum yap

• en kısa zamanda dpcıs içinde çıkarsa sevineceğiz.
                    bir önceki yazılımı yükledim thor çalışıyor.
                    bende 1,50 mt hateketli var şu an 6000 kanal çekeliyorum ve cihaz yetiyor

Yorum yap

• arkadaslar yenı stıblinki usbeden yukleyebılırmıyım yardımcı olursanız sevınırım cıhaz 2000cıs süper plas usblı

Yorum yap

• Stblink cihaza yüklenmez o program comdan bağlantı kurmak için yazılımı indir 1.sayfadan cıs için olanı usbden yükle
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• tesekkurler mach1

Yorum yap

• hocam elinize saglik.DP cis lar icin yokmu. yeni yiliniz kutlu olsun.

Yorum yap

• hocam dpcıs konusunda bir açıklama yokmu yazılım verilmiyecekmi
                              selamlar
                              .Tic

Yorum yap

• emeğine sağlık çok teşekkürler nice senelere

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X