• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

STBLink_2.01 Editör Türkçe

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

detail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık hocam. Anladığım kadarıyla bununla uydudan tarattığımız kanalları bilgisayara alıp düzenleyip tekrar uyduya atabiliyoruz. Doğru mu?
    Evet aynen öyle

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ölçüleri standart olduğu için oynamadım ama tam ekran olarak kullanırsanız iyi olur.
      Tam ekran yapınca da ufak kalıyor pencere. Aşağıda resimde görünen pencereyi büyütme imkanımız olsa düzenleme daha rahat olur bence. Şu an pencerede en fazla 5 kanal görülebiliyor. Aynı anda 10-15 kanal alt alta görülebilse çok güzel olur.

Yorum yap

yeni yazılımla tarattığım kanalları alırken hata verdi. Uydu 100 kadar gelip bitiriyor gözükürken, ekran % 63 te takılıp kaldı. Bende 1.06 ile alıp yeni programla düzenleyip tekrar yükledim.

Bilgilerinize.

Yorum yap

üstad elerine sağlık
          MERKEZ ELEKTRONİK Next & NextStar yetkili bayi

Yorum yap

pavurya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Tam ekran yapınca da ufak kalıyor pencere. Aşağıda resimde görünen pencereyi büyütme imkanımız olsa düzenleme daha rahat olur bence. Şu an pencerede en fazla 5 kanal görülebiliyor. Aynı anda 10-15 kanal alt alta görülebilse çok güzel olur.

Programın içerisinde o bölümlere müdahele edilemiyor malesef. O ekranı ben ne kadar büyütsem yinede kendi standardında kalıyor.

Yorum yap

elline saglık

Yorum yap

Programın içerisinde o bölümlere müdahele edilemiyor malesef. O ekranı ben ne kadar büyütsem yinede kendi standardında kalıyor.
                o bölümle oynanırsa diğer bölümlerlede oynamak gerekir pencereler butonlar bütün ölçülerin değişmesi gerek buda zahmetli çok iyi hesap gerektirir programı çok iyi tanımak gerekir en ufak hatayı kabul etmez pencere ve butonlar üst üste biner buda programın bazı fonksiyonlarının kullanılamaması anlamına gelir o yüzden difolt kalmasında yarar var Saygılar

Yorum yap

programı biraz denedim çok güzel olmuş eline emeğine sağlık iyi çalışmalar.

Yorum yap

hocam kusura bakma bu *** editörle ne yapılyor tam olarak!

Yorum yap

diyojen Nickli Üyeden Alıntı
                      Yazılım atma,
                      Kéy atma,
                      Setting atma,
                      Setting alma,
                      Kéy düzenleme

İşlemlerini yapabilirsin.

Yorum yap

diyojen Nickli Üyeden Alıntı
                        k ey ler düzenlenip pc ye aktarmaya yarar arkadaşım
                        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

tşk.

Yorum yap

Stb Problemİ

Yazılım atma,
                            Kéy atma,
                            Setting atma,
                            Setting alma,
                            Kéy düzenleme

İşlemlerini yapabilirsin.
                            Sayın tasarım hocam,öncelikle vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ederim,ellerinize sağlık.Benim bi sorum olacak forumlarda göremedim ama belki başka arkadaşlarında benzer sorunu olabilir.Boot modunda 2.01 le kanal bilgisi yada arka plan resim atmaya çalıştığımda prog. hata mesajı veriyor ve STB ile bağlantı kuruldu uyarısı ve akabinde açılan pencerede de geçersiz versiyon uyarısı yazıyor. Bu durumu aşmada yardımınızı rica ediyorum.Teşekkürler

Yorum yap

oguzzz Nickli Üyeden Alıntı
                              Sayın tasarım hocam,öncelikle vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ederim,ellerinize sağlık.Benim bi sorum olacak forumlarda göremedim ama belki başka arkadaşlarında benzer sorunu olabilir.Boot modunda 2.01 le kanal bilgisi yada arka plan resim atmaya çalıştığımda prog. hata mesajı veriyor ve STB ile bağlantı kuruldu uyarısı ve akabinde açılan pencerede de geçersiz versiyon uyarısı yazıyor. Bu durumu aşmada yardımınızı rica ediyorum.Teşekkürler
                              Kanal Bilgisi ve Arkaplan resimleri boot modunda atılmaz. Her ikisinin de bölümleri ayrıdır ve kendi bölümlerinden atılması gerekir.

Yorum yap

tasarım hocam makinem 2000 cıs super plus önceleri yazılım atarken stblınk 01.06 kullanıyorduk şimdi bundan sonra 2.01 stblınk mı kullanacağız ve başka bir sorum daha olacak 02.01 kullandığımızda 01.06 yaptığımız işlemle aynı şekildemi yükleceğiz.tşkler kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X