• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Qnec 18.5.2007 Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad cx süper kayıt yaptıgımda ekrandaki göruntü gidiyor sebeb ne olabilir saygılarımla
    kayıt yaptığın kanalı izliyemiyorsun ama aynı frekanstaki kanalları izliyebiliyorsunuz.

Yorum yap

• mach1 hocam elinize sağlık herkese tek tek cevap yazmışınız

Yorum yap

• hocam elerinesağlık diske kayd etiğim filimi bilgiseyardaizlemiyurom buna pıroğremılazım hangiproğramla açılır medyapılayer ile vinap açmadı teşekürler

Yorum yap

• polatkar01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hocam elerinesağlık diske kayd etiğim filimi bilgiseyardaizlemiyurom buna pıroğremılazım hangiproğramla açılır medyapılayer ile vinap açmadı teşekürler
          PC nize codec paketi yükleyiniz media player vs.den sorunsuz izleyebilirsiniz.

http://www.codecguide.com/download_kl.htm

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstad cx süper kayıt yaptıgımda ekrandaki göruntü gidiyor sebeb ne olabilir saygılarımla
            tek tuner olduğu için sistem bu şekilde çalışıyor kayıt yapılan kanalı izleyemiyorsunuz aynı TP deki başka bir kanalı izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• tşk

Yüreğine,emeğine ellerine sağlık.Çok süper olmuş.Teşekkürler.

Yorum yap

• ~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tek tuner olduğu için sistem bu şekilde çalışıyor kayıt yapılan kanalı izleyemiyorsunuz aynı TP deki başka bir kanalı izleyebilirsiniz.
                Nasıl? kayda başlayınca kumandanın kanal tuşları çalışmıyor, şu an kayıt yapılıyor kaydı durdurmak istiyormusunuz diye soruyor.
                . . . . Sorunu çözemeyenler, bir süre sonra sorunun bir parçası olurlar . . . .

Yorum yap

• Aynı tpdeki kanalı seçersen "kaydı durdurmak istiyor musunuz?" diye sormaz.

Yorum yap

• Can You Help Me ?

2 GB lik kingstone flash diskime kayıt yaptırmaya çalışıyorum , 2000 cıs super plusla.10 dk kaydediyorum. ama sadece 4 dk seyredebiliyorum. sonra görüntü donup kalıyor.nerde hata yapıyorum... yada sorun nedir bilen varmı?
                    Alçaklardan minnet altında istediğinizle ; belki vücutça artarsınız ama : RUHÇA EKSİLİRSİNİZ....

Yorum yap

• ~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      olayı anladım mach1 yazmış heyecandan anlamamışım teşekkürler arkadaşlar
                      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yok öyle birşey şu an external hd usb den takılı kanaldayım kırmızı ince ayar geldi çıktım yeşil keyler geldi çıktım sarı boş çıktım mavi kayıt sorunsuz
                        pardon hocam son bölümde tam soramamışım. Afedersin. Flashı takıp usb nin içine girince kırmızı mp3- yeşil jpeg- sarı S/W- mavi ses tuşlarından herhangi birine basınca cihazı boot ediyor.
                        Teşekkürler. Saygılar.
                        HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• harika bir cihaz birde kanalları tek listede a-z sıralasa mükemmel olurdu sevgiler
                          dunkes:

Yorum yap

• Kayıt yapıyorum, birçok kanal da denedim donmalar oluyor....
                            NEXT 2000 HD + NEXT 2000 HD E-SATA + NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

• TeŞekkÜr

GerÇkten Ellerİnİze SaĞlik.
                              Katit Sirasinda Ekranin Kararmasi Normalmİ?
                              Kayitedİlen GÖrÜntÜlerİ GÖrÜlmesİnİn Bİr Çaresİ Varmi?

Yorum yap

• hbelir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                GerÇkten Ellerİnİze SaĞlik.
                                Katit Sirasinda Ekranin Kararmasi Normalmİ?
                                Kayitedİlen GÖrÜntÜlerİ GÖrÜlmesİnİn Bİr Çaresİ Varmi?
                                tek tunerlı olduğundan normaldır.aynı tp den bır kanal seyredebılırsın ,zaten yukarıyı okumuş olsaydın,gereklı açıklamayı görecektın..
                                optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                                .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X