• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serisi Cihazlara Yazılım Yükleme Talimatı. (Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• my receiver supermax 6000 ci plus bootmake file SSM3 0029 s/w version
    5512_VEx_Boot_SSM3_SUPER-CI 6000 PLUS_FMB6168a042805 MO00.43 i am changing
    this receiver BootMake_file to 5512_BootMake_0030 pls tell downloading
    bootmake chang english lanuage to send my email adderss [email protected]

Yorum yap

• Selam bende 2000 XCI PLUS var.

Anlatım içim teşekkürler ancak anlatımda ampulden yazılım atılıyor videolu anlatımda ise kalemden hangisi doğru? Ampulden sadece boot yazılımlarımı atılıyor bu durumda ben kalemden mi atmalıyım.

Saygılar

Yorum yap

• yalnizca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Selam bende 2000 XCI PLUS var.

Anlatım içim teşekkürler ancak anlatımda ampulden yazılım atılıyor videolu anlatımda ise kalemden hangisi doğru? Ampulden sadece boot yazılımlarımı atılıyor bu durumda ben kalemden mi atmalıyım.

Saygılar
        Ok. Sorumun yanıtını buldum forumun diğer köşelerinde
        Dün akşam itibariyle 2000XCIPLUS ıma ilk kez yazılım atmış bulunmaktayım.
        Emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Saygılar

Yorum yap

• arkadaslar 2000xcıs plus a 614 yazılımı atamadım makına com1vecom2 tanımadı ve makıne e330 kaldı yazılımı atamadım yardım sımdıden tesekkurler

Yorum yap

• sümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaslar 2000xcıs plus a 614 yazılımı atamadım makına com1vecom2 tanımadı ve makıne e330 kaldı yazılımı atamadım yardım sımdıden tesekkurler
            arkadaşım yazılımı pclink 2.0i ile kalemden atacaksın bundan sonraki yazlımları ve sofcamları pclink2.2i ile atacaksın.

Yorum yap

• ArkadaŞlar Next Y2000x Puls Keylerİ MenÜden Bİlgİ Aktarmaya Gİrİnİz Kirmizi TuŞa Basiniz Ve Şİfre İsteyecektİr Oraya 1234 Yazin Sonra Ci Sİstem Dİye Bİryer AÇilacaktir Ordan Gİrİlİyor Kolay Gelsİnnnnnnnnnnnn

Yorum yap

• baba denemedimm amma aradıgımm cevapp buyduu saolasınn

Yorum yap

• salam
                  i have next2500plus fmb.can i download 1mb inf software on it or inf614a for sharring?tell me what can i do?

Yorum yap

• sn teknoka ben bu dediklerini yapıyorum ama com seçerken hata veriyor error-connect with the settopbox diye acaba sorun cihazdamı yoksa comdamıdır sizce birtürlü yükleme yapamıyorum ilgilenirseniz sevinirim

Yorum yap

• next ye 2000 x cı plus inf 613 İ 11206 m021.00
                      angi yazılım atılacak yardım

Yorum yap

• havsalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        next ye 2000 x cı plus inf 613 İ 11206 m021.00
                        angi yazılım atılacak yardım
                        Buradaki yazilimlardan cihazina uygun olani yükle
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=23431

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar kfy uzantılı yada softcam dosyaları güncel keyler oluyor ancak EMU VE AES diye iki tabir de var bu tabirlerin karşılığı nedir.. emu ile aes birbirinden farklı şeyler midir? neyi ifade ederler?
                          bunların dışında ayrıca şu anda hotbird deki animal planet ve discovery gibi programları kullanabiliyormuyuz, güncel key ve emu dosyalarını receiverımıza attığımız zaman bu programlar aktif hale geliyor mu?
                          teşekkürler..

Yorum yap

• teknoka hocam cok tesekkur ederim verdigin bilgiler icin.ilk kez yazılım attım makinama.gosterdiklerin çok faydalı oldu..
                            süpersin..
                            Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

• ..............

Yorum yap

• Yazilimi attim, fakat turksat veya hotbird de hic kanal bulmuyor. Daha oncede yazilim atmistim ama kanallari bir kac deneme yanilma yonteminden sonra buluyordum.
                                Cihaz : next 2000x CIS plus
                                Chiz bilgisi olarak ekraninda asagidaki bilgiler var
                                urun:ye-2000x plus
                                yazilim: inf614c02070 mo22.00 gorunuyor
                                mekanik versiyon a0-05,
                                yukleyici 02.2i

cihaz 2000x cis plus ama bilgi ekraninda ye-2000x plus gorunuyor acaba yalnis yazilim mi attim.
                                Turksat i aratirken ayarlari asagidaki sekilde.
                                042.0 dogu
                                dual/universal
                                10600mhz
                                09750mhz
                                DiseqC A
                                polarite 14/18V
                                0/12 switch 0v
                                022khz switch auto
                                link tarama on
                                Dikkatimi ceken bir noktada eskiden cihazin onunde kanali gosteren 3 tane rakam vardi, artik tek bir rakam gornuyor. Ilk defa yaptigim bir sey degil, ama neyin ters gittigni bulamadim.
                                Yardimlar icin tesekkurler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X