• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 HDTV 09.02.2011 Tarihli Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Next YE-2000 HDTV 09.02.2011 Tarihli Yazılımıdır.

Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Arkadaşlar bu cihazda cccam kullananlar dikkat ben bu yazılımı yükledim cccam bağlantısı hiç yapamıyorum.Ayrıca cihaz kafasına göre açılıp kapanıyor.....

Yorum yap

teşekürler

Yorum yap

bu yazılımı yüklemem için geçerli bir nedenim yok fazla bir değişiklik olmamış sonuçta
            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

tasarım üstadım newcamd serverde i*****o kanalları bucihazda seyredebilmek mümkünmüdür mümkünse hangi yazılımla?

Yorum yap

hasanusta60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tasarım üstadım newcamd serverde i*****o kanalları bucihazda seyredebilmek mümkünmüdür mümkünse hangi yazılımla?
                Hangi Irdeto yayınlardan bahsediyorsunuz tam olarak anlayamadım.

Yorum yap

Yazılımda CCcamd protokol eksikliği var sanırım cccamd versiyon bilgisi yok server bölümünde sadece cccamd olarak geliyor.Newcamd daki gibi 5.00 yada 5.25 gibi protokol bilgisi yok bu nedenle de cccamd hiçbir şekilde bağlanmıyor.Cccamd kullananlar bu yazılımı yüklemesin arkadaşlar.
                  Ben bir önceki yazılıma dönüyorum

Saygılar
                  I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                  YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                  2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                  Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

tasarım ustadım newcamd server ile dt c*****o ile kodlanmış yayınları seyrediyorum hd i****o cartla seyredemiyorum her iki server ayrı hd i******o kartlı server yayınlarını cözmüyor acaba nerde bir hata yapıyorum bir öneriniz varmı cevabınız icin tşk.

Yorum yap

hasanusta60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tasarım ustadım newcamd server ile dt c*****o ile kodlanmış yayınları seyrediyorum hd i****o cartla seyredemiyorum her iki server ayrı hd i******o kartlı server yayınlarını cözmüyor acaba nerde bir hata yapıyorum bir öneriniz varmı cevabınız icin tşk.
                      Yerli platformların bu forumda görüşülmesi yasaktır.

Yorum yap

Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazılımda CCcamd protokol eksikliği var sanırım cccamd versiyon bilgisi yok server bölümünde sadece cccamd olarak geliyor.Newcamd daki gibi 5.00 yada 5.25 gibi protokol bilgisi yok bu nedenle de cccamd hiçbir şekilde bağlanmıyor.Cccamd kullananlar bu yazılımı yüklemesin arkadaşlar.
                        Ben bir önceki yazılıma dönüyorum

Saygılar
                        Arkadaşım yazılımda dediğin gibi protokolleri görmüyo ama bağlantısısı eski yazılımlara göre çok iyi.Kopma çok az oluyor koptuğu zamanda 1-2 saniye zarfındada kendisi bağlanıyor.Ben şahsen cccam olarak çok memnunum.

Yorum yap

kgu45 Nickli Üyeden Alıntı
                          Arkadaşım yazılımda dediğin gibi protokolleri görmüyo ama bağlantısısı eski yazılımlara göre çok iyi.Kopma çok az oluyor koptuğu zamanda 1-2 saniye zarfındada kendisi bağlanıyor.Ben şahsen cccam olarak çok memnunum.
                          sen bu son yazılımla cccamd servere bağlanabildinmi @kgu45 arkadaşım
                          ben malesef bağlanamadım o nedenle bir önceki yazılıma döndüm

Saygılar
                          I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                          YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                          2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                          Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

ellerine saglik

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

selam arkadaşlar bu çıkan yazılım ne işe yarıyor bende attım forumda kimse bahsetmiyor yazılım olsun diyemi yeni çıkan yazılım deniyor arkadaşlar bizin next 2000hd bakıyorum hala pahalı ne özelligi var diger yeni çıkan cihazlara bakıyorum hem ucuz hem hd yi daha iyi gösteriyor bedava bir çok kanalı açıyor neden next aldığımıza bizleri pişman ediyorlar server de bile o cihazlar bizinkinden üstün arkadaşlar söyleyin özel olarak açtığı bir kanal varmı neden önemi diger cihazlara verdiler herkese selamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X