• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-8500 CI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-8500 CI

Değerli arkadaşlar NEXT YE-8500 CI cihaz kullanıyorum , bu cihazın cpa'lı olduğunu zannediyorum. Asıl sorun şu dün cihaz açıkken elektrikler kesildi ve yeniden geldi. Cihaz şuanda çalışmıyor, üzerinde yalnızca saat göstergesinin iki nota üst üst'e ( : ) olan hali var. Sorun ne olabilir. Yeniden yazılım atmaya çalışıyorum cpa'lı yazılımı tüm forumu aramama rağmen bulamadım. xpa'lı yazılımı denedim bu defada cihazda " bekleyin.receiver'den cevap bekleniyor " diye bir uyarı yazısı çıkıyor. Uzun süre beklememe rağmen yükleme yapılmıyor. Bu sorunumu gidermemde yardımcı olacak arkadaşlardan cevap bekliyorum. Selamlar.

Büyük ihtimalle cihazın flashı silinmiştir. Tavsiyem daha fazla hasar vermekten se yetkili bir servise gösterin bence.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
      Büyük ihtimalle cihazın flashı silinmiştir. Tavsiyem daha fazla hasar vermekten se yetkili bir servise gösterin bence.
      Sevgili Tasarım geç cevap verdiğim için kusura bakma ilgin için teşekkürler.Söylediğin gibi servise gönderdim, besleme devresindeki bir kondansatör problemi halledildi ve sorun giderildi.Selamlar.

Yorum yap

bastug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sevgili Tasarım geç cevap verdiğim için kusura bakma ilgin için teşekkürler.Söylediğin gibi servise gönderdim, besleme devresindeki bir kondansatör problemi halledildi ve sorun giderildi.Selamlar.
        Geçmiş olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X