• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Cı-Fta Tps Au 12.3.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tşkrler elinize sağlık kardeş.

Yorum yap

• arkadslar astra d+ paketındekı tekıla1 den 4 e kadar (tekıla 5-8 var ) cartoon ve le ***ta kanalarını ızleyemıyorum ..acaba sorun bedemı yoksa o kanalların sıfreleme sıstemlerımı degıstı..onun dısındakıler guncel keyle full ızlıyorumda..saygılar
      ReKo

Yorum yap

• murtipan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Merhabalar bende Ye 9000Cı modeli uydu var.
        NEXT9000 CI 20070312 yazılımını attım son olarak problem yok. Ama hazır kanal listesi atarken speed bölümünde durmadan 20 şer aralıklarla sayılar artıyor. Yazılım atmadan önce kanal listesini hemen yolluyordum.
        Yazılımdan sonra neden böyle oldu acaba?
        Teşekürler...
        Bu da resmi

arkadaşlar sorun nerdedir acaba mesjımı gören olmuyor mu?
        softcam lerdede hata var.
        download diyor ama birşey başlamıyor sorun nedir acaba. saygılar...

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ushuatv üstünde mute ve kırmızıya basacaksın cihaz kendi au yapacak her gün..

hocam tamam yaparım çok güzel, hatta biraz önce de yaptım ok dedi bana makine ve de tps paketi açık. benim öğrenmek istediğim au olmak ne demektir?

Yorum yap

• bulentbiber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam tamam yaparım çok güzel, hatta biraz önce de yaptım ok dedi bana makine ve de tps paketi açık. benim öğrenmek istediğim au olmak ne demektir?
            arkadaşım au olmak cihaz keyleri kendi otomatik buluyor hepsi bu

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım au olmak cihaz keyleri kendi otomatik buluyor hepsi bu

eyvallah

Yorum yap

• reko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadslar astra d+ paketındekı tekıla1 den 4 e kadar (tekıla 5-8 var ) cartoon ve le ***ta kanalarını ızleyemıyorum ..acaba sorun bedemı yoksa o kanalların sıfreleme sıstemlerımı degıstı..onun dısındakıler guncel keyle full ızlıyorumda..saygılar
                Tüm tekilalar açar 1-4 arasıda astra ve hispesattakiler

Yorum yap

• 12/03/2007tps au yazılımını yükledikten sonra
                  29/03/2007 yazılımını yüklemeye gerek varmı ?

yani heriki yazılım farklı taleplerimi karşılıyor, bahsi geçen kanalları önceden
                  mute+kırmızı yapıyorduk çok güzel açıyordu,şimdi bu 29/03/2007 yazılımıın
                  tam olarak amacı nedir ?
                  yoksa son yazılım olduğu için 12/03/2007 yazılımının tüm özelliklerini kapsarmı ?
                  kısacası ben şuan hangisini indirmeliyim?
                  yeni olduğumuz için sorularımızı anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Yorum yap

• Saygı değer kardeşim POWERBY cevabın için çok teşekürler

şimdi şöyle birşey var ben birşekilde cıhaza ulaşabildim

ama televziyonda gösterdiği ağ adrsei ile cihaza bağlanan ip hiç alakası yok

ben cihaza 192.168.2.6 ile girerken Televizyonda menü/ağ adresi ayarlarında
                    192.168.168.100 diyor bunu explorere girdiğimiz zaman hiç birşey olmuyor
                    ip nin de 192.168.2.6 olduğunu tesadüfen modemde bağlanılan cihazlar bölümünden aldık vek dediğim ip ile cihaza bağlanmayı başardık hele şükür

fakat Problemler beni bulur ve uğraştıracak ya TF530 dvbtuner diyor ve

Welcome to Wirelse DVB

Username:
                    Password

Diye biryere kadar geliyoruz ama devamı yok
                    yani forumda herkezin anlatığı gibi yada o görüntülü açıklamam gibi geğil
                    menüsüne giremiyoruz ki güncelleme yapalım

Şimdi asıl soru internette okadar aradım ve kıtapcığına bakdım hiçbirşey bulamadım bunun kullanıcı adı ve şifresi nedir????????????
                    artı bu next asıl hangi marka firması kim hiç bir orginal internet sayfası yok bu cihazın nerden destek veriyorlar bu şimdiye kadar yaşa dığım en acayıp şey teknoloji konusunda ne olur yardım edin bıkdım artık uğraşmaktan satan kişide
                    Hiç bir şey bilmiyor???????????????????? ŞAŞDIM

Yorum yap

• O menuyle bir işin yok tf yazılımı atmak için yazılım aktarımdan network device upgrade e girip ağ iletişimine başlat yapacaksın sonra exporlera ipsini gireceksin şifre ad vs sormayacak o menu başka tf530 atma menusu başka
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• öncelikle teşekürler

tf yazılımı dediğiniz bunun update i değilmi artı başka menü diyorsunuz da başka bir ip yok ki explorere girim hem tf530 menüsü ne işe yarıyor ozaman
                        niye orda kullanıcı adı ve şifre istiyor

(network device upgrade e girip ağ iletişimine başlat) yapamıyorum çünkü alet diyorki önce ağ adresi yapılandır onu yapamıyoruz çünkü dediğim gibi orda yazan ip ile bizim modemin içindeki gözüken ip (modemin içinde bağlanan cıhazlar diye bir bölüm var ) başka sadece bu ip ile dediğim menüye kadar geliyorum başkada cıhaz hiç bir şekilde birşey yapmıyor

Yorum yap

• birde şu var benim cihazın ethernet kablosunu çıkarsanda takılıd aolsa

hep şu ip yi görüyor 192.168.168.100 ve bunu explorere girdiğim zaman hiç birşey olmuyor

birde görüntülü açıklama da başka menü çıkıyor benim anlamadığım şimdi de network upgrade den deniliyor

arkadaşlar ben anlamadım gitti

Yorum yap

• Yazılımı at reset çek sonra lan kablon modeme takılı iken ağ ayarlarına gir giriş yoksa ya nete bağlantın yok kablon bozuk yada cihazın nw net 530 chipi bozuktur sistem bilgisi cihaz bilgisi menusunde en altta nw version 2.1 yazacak orası boşsa net chipi silinmişti yazılım aktarımdan net üzerinden olan menuye gel oraya sabit elle modeminin başlangıcına uygun mesela robotics 192.168.1 ile başlar 192.168.1.10 gibi bir no ver ver iletişimi başlata bas sonra internet explorera o verdiğin static ipyi gir yazılım yükleme sayfası açılır ad şifre sormaz o menu yazılım atmak için değil

Yorum yap

• bu konu sanırım yanlış yerde tartışılıyor.yada 9000'ler paylaşıma çıldı benım haberim yok ??

Yorum yap

• çok saol ama yazılımı at derken hangi programı kullanacaz ve nerde bulunur
                                birde demişsinki o menü yazilim atma menüsü değil peki ne menüsüç bu benim girdiğim menü ve neden var? ve ben ip yi gitdiğimde neden burası karşıma cıkıyor sorunum zaten yazılım atmak benim cihazda 1.2 version var 2.1 e yükseltmek istiyom ve

takdogan kardeş saolyaa!! bir çözümle yardım edecene bu konu yanlışyerde tartışılıyor diyorsun ben bu site ye tartışmak için yazmıyorum ve paylaşım felanda yapmak amacım değil ben sadece kendi binamda paylaşdımmı yetiyo eğer yardımcı olursan sevinirim yada nereye yazmamızlazım mesaj ımı saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X