• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next-ye 8000 yardim lutfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next-ye 8000 yardim lutfen

slm arkadaslar ben digiturk avrupa uyesiyim iki hafta once bana yeni kart geldi
    fakat benim next karti bir tulu okumadi bende bir arkadsin orginal digiturk reciverinde karti okutup tekrar benim nexte taktim ve butun kanalari acti fakat dun lig tv gitti ve sifreli yaziyor o kadar denedim olmadi fisi cek karti cikar ne varsa denedim fakat nafile digiturk bayisi sorun reciverde diyor diger butun kanallar acik biraz uzun oldu ama kusura bakmayin ilginize tesekkurler

Sevgili arkadaşım maalesef bu sorun hep var....
    Ya arkadaşınızın cihazında tekrardan kartınızı güncelleyeceksiniz yada modülle kullanacaksınız.
    Siz sanırım sadece kartı takıyorsunuz o sebepten acmıyor modülle kullanmanızı tavsiye ederim zira aynı sorunu bende bu şekilde cözebiliyorum.

Yorum yap

kisa zamanda yardimci oldugunuz icin cok tesekkur ederim.
      saygilarimla

Yorum yap

Bunun için buralardayız dostum sorun değil selamlar...

Yorum yap

hocam dediginiz gibi orginal cyrptoworks cam aldim,next cami okuyor
          ve okuduktan sonra lutfen karti takin diyor karti takiyorum ama bir turlu kanallar acilmiyor bir arkadasin siemens dekoderinde denedik orda acildi hata nerde bir turlu anlamadim.
          saygilarimla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X