• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

90 lık hot bird çanağa 2. Lnb thor?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 90 lık hot bird çanağa 2. Lnb thor?

Ustalarım Merhabalar
    90 lık çanağım var 2 lnb yi takmayı düşünüyorum Thor seyretmek için uğraşmama değermi İst. şişli de oturuyorum bulunduğum bölge açık. hot bird seviyem ortalama % 80 lerde?
    Teşekkürler.

anildeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalarım Merhabalar
    90 lık çanağım var 2 lnb yi takmayı düşünüyorum Thor seyretmek için uğraşmama değermi İst. şişli de oturuyorum bulunduğum bölge açık. hot bird seviyem ortalama % 80 lerde?
    Teşekkürler.
    Hotbrid (13 derece) ile Thor (1 derece) arasında bayağı bir fark var 90 lık çanak ile multifeed sisitemi ile sinyal almanız biraz güç,bu arada thor uydusu ile ilgili son dönemde hareketlilik çok fazla Nagra3 şifreleme sisitemine geçiyor kanallar teker teker.İsterseniz ay sonuna kadar bekleyiniz.boşuna uğraşmanıza gerek kalmayabilir.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

İlginize teşekkürler hocam.

Yorum yap

anildeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ustalarım Merhabalar
        Teşekkürler.
        bende aparatla thpr hötbirt sirüs uydularını izliyorum yapıcan iş bu bu arada ben edirneden alıyorum istanbuldanda alabilirsin merkez uydum sirüs yan tarafında hötbirt diğer tarafında sirüs ayarlı hemde hiç sinayl kaybı yok

Yorum yap

cerazem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bende aparatla thpr hötbirt sirüs uydularını izliyorum yapıcan iş bu bu arada ben edirneden alıyorum istanbuldanda alabilirsin merkez uydum sirüs yan tarafında hötbirt diğer tarafında sirüs ayarlı hemde hiç sinayl kaybı yok
          ama arkadaş sirius yazmamış hotbirt thor yazmış '' elbette sirius odaklı alınır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X