• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Irdeto Modul Sorunu... :(

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Irdeto Modul Sorunu... :(

Merhaba arkadaslar Ben Bulgaristandan yasal card bordo (zeta card) activasion nu yapilmis card aldim ve
    Turkiyeden den Irdeto 1 + 2 Modul aldim...
    Örnek
    Irdeto I und II CI Modul (Bendeki Bu)

Bu Modul Irdeto nun yeni serilerimidir acaba bir Irdeto Access daha var onlar mavi.

2 Cihazda da denedim acmadi
    Next 2000cı plus FMB
    Next 9000cı

9000cı da yayinin üstüne gelince cardi module yerlestirince E05 Unknown Smard Card diye yazi yaziyor cihaz kapali durumda modulu yerlestirip tekrar denedim yine acmadi her türlü acmiyor

Modül bilgisi bölümünde versiyonu kaç?

Yorum yap

Sorunu kartı ters takarak cozdum chip olan taraf üste bakacak sekilde module taktim oldu.
      Fakat 9000cı da Kırılma yapıyor 2000cı fmb 1mb cihazda sorun yok hicbir sekilde kırılma yapmiyor...

SoftCell: Ver 2.21 A - Demux (SW CA) Compiled.

Yorum yap

9000 CI modül menüsünde tracking bölümünden değişiklik yapmayı deneyin.

Yorum yap

enis89 Nickli Üyeden Alıntı
          Sorunu kartı ters takarak cozdum chip olan taraf üste bakacak sekilde module taktim oldu.
          Fakat 9000cı da Kırılma yapıyor 2000cı fmb 1mb cihazda sorun yok hicbir sekilde kırılma yapmiyor...

SoftCell: Ver 2.21 A - Demux (SW CA) Compiled.
          irdeto modul ile hangi kanalların 2000cı fmb 1mb cihazda acıldığı bilgisi yok.Lütfen bilen birisi varsa belirtsin selamlar

Yorum yap

tiger2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            irdeto modul ile hangi kanalların 2000cı fmb 1mb cihazda acıldığı bilgisi yok.Lütfen bilen birisi varsa belirtsin selamlar
            Yasal kartın hangi kanalları açıyorsa onları izleyebilirsin.

Yorum yap

ben modül almak istiyorum irdeto ve viacces şifreli kanalları açmak için bana hangi kartı öneriyorsunuz hocalar nereden temin edebilirim

Yorum yap

tiger2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Digium'un dedigi gibi ayriyetten,
                Standart paket izliyorum ama ilk 1 ay Premium paket acikti detayli bilgi resmi sitesi www.bulsat.com iyi aksamlar...

Yorum yap

Irdeto digitürk hakkında

digitürk Irdeto module gecmiş ve benim modülümde degişti fakat bu ket modül digi türk yayınlarını göstermiyor bendeki uydualıcısı Next YE 7500 CIS HD bu yeni modülü kabul etmiyor acaba yeni modülü abul eden yazılımı cıktımı bilgisi olan varmı?**

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X