• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çato41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next en buyuk kıyağı cihazlarımıza CS yi vererek yapmıştır, arkadaşlar bulun serverinizi cihazlarınızı paşa paşa kullanın benim fikrim budur.
    nasıl oldugunu ızah edermısin. saygılar.

Yorum yap

• Struger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaş paralı serverden bahsediyor bedava server yok yani kart paylaşımı yada şaring deniyor üstat mach1 in severi gibi internet birde wsp program paylaşım için birde motorlu çanağın varsa değme keyfine

Yorum yap

• arkadaslar anlamadim . yani artik next xplus serisi eski fmb lere mi katildi ? yazilim olmiyacak mi ?

Yorum yap

• evet olmuıcak yazılım yok artık bize yok yazılım yok

Yorum yap

• kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaş paralı serverden bahsediyor bedava server yok yani kart paylaşımı yada şaring deniyor üstat mach1 in severi gibi internet birde wsp program paylaşım için birde motorlu çanağın varsa değme keyfine
            bunlar bİraz reklam ve para kokan hareketler hadİ senin benim var pekİ olmayan ne yapsin ayda 25 -25 server parasimi versin
            NEXT VE AYYILDIZIM HER ZAMAN KALBİMDESİN

Yorum yap

• aslında bu konu kitlenmeli her seferinde acaba bişeymi var diye heyecan yapıyoz...
              BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• en azından paylaşım yapan bir cihaz. olmasaydı ne olacaktı elbette tarih ama hala kullanıyorum teşekkürler next. cihaz bir müddet daha çöpe gitmeyecek bu kesin hd ucuzlayana kadarda bekleyeceğiz..
                BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• alican983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bunlar bİraz reklam ve para kokan hareketler hadİ senin benim var pekİ olmayan ne yapsin ayda 25 -25 server parasimi versin
                  Yok öyle bişey , yanıltmayalım ayda 25 falan, Bir yıl için 30-40 lira, izlemek için çok mühim para değil ayrıca o serverlar bedavaya kurulmuyo ki bedav izletilsin.Herkezın ağzında yazlım ne zaman, son iki yldır TPS yazılımları veiliyodu TPS olsa nolur olmasa nolur, zaten diğerleride sistem olarak müsait değil, cihazlarımız için kart paylaşımı bulunmaz bi nimettir.Dreamboxların 500-600 usd ye satıldığı zamnalarda verildi bu yazılım.Next ve çalışanlarına teşekkürler fakat bence olumsuz olan D-Smart ile next arasındaki ticari ilişkidir.D-smarttan önce next sahibi olanlara haksızlık yapılmaktadır.(Örnek Şampiyonlar Ligi maçları.)

Yorum yap

• Struger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Formun en başından takip edersen ne şekilde olduğunu anlarsın.Araştıralım biraz...

Yorum yap

• Çato41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yok öyle bişey , yanıltmayalım ayda 25 falan, Bir yıl için 30-40 lira, izlemek için çok mühim para değil ayrıca o serverlar bedavaya kurulmuyo ki bedav izletilsin.Herkezın ağzında yazlım ne zaman, son iki yldır TPS yazılımları veiliyodu TPS olsa nolur olmasa nolur, zaten diğerleride sistem olarak müsait değil, cihazlarımız için kart paylaşımı bulunmaz bi nimettir.Dreamboxların 500-600 usd ye satıldığı zamnalarda verildi bu yazılım.Next ve çalışanlarına teşekkürler fakat bence olumsuz olan D-Smart ile next arasındaki ticari ilişkidir.D-smarttan önce next sahibi olanlara haksızlık yapılmaktadır.(Örnek Şampiyonlar Ligi maçları.)

nerdeymiş o server ismini verde bizde üye olalım mach1 hocanın aylık fiyatını yazdım ben oraya ayrıyetten tuncay hocanın serverının yıllık fiyatı 60 lira eger öyle 30-40 liraya var ise server kaliteli olacak mach1 hocanın gibi adresi verde bende abone olayım sevgili arkadaşım bilmeden yanıltma insanları

Yorum yap

• alican983 Nickli Üyeden Alıntı
                        nerdeymiş o server ismini verde bizde üye olalım mach1 hocanın aylık fiyatını yazdım ben oraya ayrıyetten tuncay hocanın serverının yıllık fiyatı 60 lira eger öyle 30-40 liraya var ise server kaliteli olacak mach1 hocanın gibi adresi verde bende abone olayım sevgili arkadaşım bilmeden yanıltma insanları
                        Araştır bulursun...

Yorum yap

• Çato41 Nickli Üyeden Alıntı
                          Araştır bulursun...

tabi haklısın hiç araştırmadıkya bilmiyoruz pardon ya iyiki soyledin

Yorum yap

• hocam benim 2500 dpcı puls var yazılım bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler

Yorum yap

• memleketi çöplüğe çevirenlerin başı oldukça sizin ayağınıza taş deymesin saygılar...

Yorum yap

• Konu güncelliğini kaybettiği için kapatılmıştır..
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X