• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Premier Au Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın mach1hocam bu yeni yazılımı yüklememiz gerekiyormu . faydası ne. sormamın nedeni yeni yazılımda çok uzun uğraş sonucu kanal sıra ve listesi siliniyor. saygılar

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
      İsteyen arkadaşlar vardı epeydir o özelliği ve eklendi hayırlı olsun kullanıcılara
      hocam birde geçenlerde bahsi geçmişti bakarız demiştiniz.
      toplu uydu veya tp silme malumunuz yok acaba yapılabilirmi
      yöre ve kişilere göre değişir gerçi ama bir çok luzumsuz uydu
      ve tp var bildiğiniz gibi bunları silemiyoruz düşüncem oki silinebilse
      cihazda rahatlamış olur fikrindeyim hocam.saygılar

Yorum yap

• vehbi45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın mach1hocam bu yeni yazılımı yüklememiz gerekiyormu . faydası ne. sormamın nedeni yeni yazılımda çok uzun uğraş sonucu kanal sıra ve listesi siliniyor. saygılar
        bence her yazılımın faydası var çok gizli sürprizler yapılıyor hocalar
        tarafından örnek bu yazılımda direk uydu kilitleyebiliyoruz bu bile
        başlı başına cihazınıza yeni yazılım atmanız için harika bir özellik...

Yorum yap

• arkadaşlar her yazılım üstadların özverili çalışmalarından dolayı cihazlarımıza önemli özellikler katılıyor emeği geçen herkezden Allah Razı olsun...
          Benim ricam bu özelliklerin yanısıra cihazın keskinliği ile ilgili netlik, görüntü kırılmaması anlamında daha fazla birşeyler yapılamazmı, her kanalın yayıncı kuruluşun görüntü standartı farklı olduğunu biliyoruz ancak cihazın keskinliğini ayarlayabileceğimiz bir menü ilave edilemezmi.
          saygılar.

Yorum yap

• USB'den PROBLEMİ ((

Arkadaşlar merhaba..Benim sorunum 6 aydır USB'den yükleme yapıyordum. ( KINGSTON ) Gayet güzel yükleme yapıyordu fakat son yazılımı yüklemedi. Cihazım dondu kaldı anlamadım:şşt: ( next 2000 cx süper plus ) ne yapmam lazım? Daha önce flash belleğimi fat 32 olarak biçimlendirmiştim. Acaba flash bellek'mi bozuldu? (((
            NEXT 2000 XC PLUS + NEXT 9000 PVR + NEXT 8000 XCAM PLUS + NEXT 2000 XCI PLUS + 4 MTR ASTRA 19 + 120 CM HİSPASAT + 120 CM HOTBİRD + 120 CM TURKSAT + 150 CM THOR + 5700 KANAL + YASAL CARDLAR

Yorum yap

• MERYAP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar her yazılım üstadların özverili çalışmalarından dolayı cihazlarımıza önemli özellikler katılıyor emeği geçen herkezden Allah Razı olsun...
              Benim ricam bu özelliklerin yanısıra cihazın keskinliği ile ilgili netlik, görüntü kırılmaması anlamında daha fazla birşeyler yapılamazmı, her kanalın yayıncı kuruluşun görüntü standartı farklı olduğunu biliyoruz ancak cihazın keskinliğini ayarlayabileceğimiz bir menü ilave edilemezmi.
              saygılar.
              arkadaşlar bende (MERYAP) arkadaşımızın dediklerine katılıyorum cihazın görüntü ve keskinlik konusunda iyileştirme yapılabilirse çok müteşekkür olurum ama bu yapılanlarada şükürler olsu üstadlarımızın elleri dert görmesin.....
              haaa birde (sat-info) tuşlarına basıldığında sat lock diye bir seçenek çıkıyor ama işlev devreye girmiyor bilen arkadaşlar bi açıklama yapabilirlermi çok teşekkürler......:toplu:
              scorpio--67

Yorum yap

• scorpio--67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                haaa birde (sat-info) tuşlarına basıldığında sat lock diye bir seçenek çıkıyor ama işlev devreye girmiyor bilen arkadaşlar bi açıklama yapabilirlermi çok teşekkürler......:toplu:
                Kilit Ayarı bölümünden Kanal kilidini aktif yapın, daha sonra uyduyu tekrar kilitleyin çalışıyor problem yok.

Yorum yap

• Merhaba arkadaşlar dün cihazıma en son yazılımı yükledim, daha önce usb ye kayıt yapan cihazım şimdi kayıt yapmıyor. sizdede aynı problem varmı yoksa kumandadaki kayıt tuşumu değişti, teşekkür ederim

Yorum yap

• Kayıt tuşu eskiden beri olduğu gibi yine Help'tir. Şuan için kayıtta da bir problem yok. Kullandığınız usb belleğin içerisine başka bir dosya atın ve tekrar kayıt yapmayı deneyin. Ayrıca belleğin FAT32 olarak formatlı olduğuna dikkat edin.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kayıt tuşu eskiden beri olduğu gibi yine Help'tir. Şuan için kayıtta da bir problem yok. Kullandığınız usb belleğin içerisine başka bir dosya atın ve tekrar kayıt yapmayı deneyin. Ayrıca belleğin FAT32 olarak formatlı olduğuna dikkat edin.
                      Teşekkürler, dediklerini deneyeceğim.

Yorum yap

• TARNAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar merhaba..Benim sorunum 6 aydır USB'den yükleme yapıyordum. ( KINGSTON ) Gayet güzel yükleme yapıyordu fakat son yazılımı yüklemedi. Cihazım dondu kaldı anlamadım:şşt: ( next 2000 cx süper plus ) ne yapmam lazım? Daha önce flash belleğimi fat 32 olarak biçimlendirmiştim. Acaba flash bellek'mi bozuldu? (((
                        1-yeniden fat 32 format atın.
                        2-eğer sarı dosya içinde atıyorsan sarı dosyadan çıkart öyle at.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• aynen benimde dikatimi çekti sat tuşuna basıp info ile uydular kitleniyor üsdatların eline sağlık iyi çalışmalar iyiye değil en ileriye cıs süper pulus

Yorum yap

• scorpio--67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar bende (MERYAP) arkadaşımızın dediklerine katılıyorum cihazın görüntü ve keskinlik konusunda iyileştirme yapılabilirse çok müteşekkür olurum ama bu yapılanlarada şükürler olsu üstadlarımızın elleri dert görmesin.....
                            arkadaşlar cihazın renk ayar menüsü var o arlardan renk seviyesini ayarlayabilirsini mesala 15 kadar renk düzeni var onu ayarladınızmı ona bakın rengi kendi isdeğinize göre ayarlayabilirsiniz birde kanalara göre kendine göre yayınları veren cihazları var yani renkler ne yazılımdan kaynaklanmıyor onlar yayın cı kuruluşların yayınlarından kaynaklanıyor mesala bir diziyi seyret tekrar o diziyi iki gün sora veriyorlar bak bakalı ren farklılığına ozaman anlarsınsınız arkadaşlar saygı ve sevgilerimle

Yorum yap

• Teşekkürler usta.
                              Süpersin.

Yorum yap

• tşk hocam çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X