• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam ellerinize sağlık

Yorum yap

• peyton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      benim next ye-2000 cx super plus makinam var. burdan yazılımı yükseltmek için yükledim fakat boot yaptıktan sonra o yazarak kilitleniyor. bu şekilde kaldığı içinde standby a geçmiyor ve yeni yazılım yüklenmiyor yardım edebilecek olan var mı acaba
      Şu an için next ye 2000 cx sp usb için yazılım yok. şuan verilen yazılım nextstar için ns için yani :firca:

Yorum yap

• yazılımlara baktımda yanlıs değilsem next ye 2000 cx super plus yazılımı yok galiba.o zaman o verilecekmi?

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          üstatlardan kimse sesimi duymuyor mu? neden gri (next) cx serilere yazılım yok?daha doğrusu akşam vardı şimdi yok.
          bi karısıklık olmus yazılımlarda bekleyin sorun düzelince eklenir oda tekrar..

Yorum yap

• Mach1 Hocam birinci mesaj için çok teşekkürler.

Yorum yap

• Hocalarımız eline sağlık sabahtan beri yeni yazılımla ilgili ayrıntıları okuyorum 22 sayfa oldu hep aynı şikayetler hep yanlış yüklemeden dolayı hata ve rs 232 boot atın deniliyor iyi güzel bilgisayarı olmayan ne yapacak iş yerlerinde aldığımız yeni yazılımı yüklediğimizde böyle bir hata ile karşılaşacağımız malüm çünkü site yöneticilerinin yazılımları düzeltme imkanı yokmu bu yanlışlığı bir son verilemezmi yetkili hocalarımızdan bir açıkla yapılabilir diye düşünüyorum yazılımlar düzeltildi herkes cihazına uygun yazılımı yüklesindiye acaba yanlışmı düşünüyorum herkese teşekkür ediyorum

Yorum yap

• hocam cıhaz botmodunda takılı kaldı neyapmam lazım

Yorum yap

• hocam ben dün verilen next2000cx super plus yazılımını usb den atım hiç bi sorun olmadı şimdi baktım tazılım kaldırılmış acaba bir sorunmu var
                  :helal::helal:

Yorum yap

• slm

bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocam cıhaz botmodunda takılı kaldı neyapmam lazım
                    cihazını arka düğmesinden aç kapa kolay gelsin!

Yorum yap

• arkadaşlar deneyen varmı siriusta hangi kanalları açıyo frekansı ne

Yorum yap

• acılmıyor aynı ufakl bır sıfır varf

Yorum yap

• ertanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Şu an için next ye 2000 cx sp usb için yazılım yok. şuan verilen yazılım nextstar için ns için yani :firca:
                          eski yazılımıda yükleyemiyorum ki tamamen kilitlendi hiçbirşey yaptırmıyor cihaz boot yazıyor ardından da ekranda o harfi çıkıp kilitleniyor

Yorum yap

• arkadaslarlar cıhazı bot modundan nasıl cıkara bılırım resım lı gösterebılecek bısey yokmuyaa

Yorum yap

• memoli42. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşım cihazınıza NS-YE olanı atınız defalarca cevap yazıldı ama dikkat etmemişiniz.Next-YE olanı değil NS-YE olan atılacak bir defaya mahsus çünkü isimler karışmış.
                              ns-ye cıs olanlar siyah makineler içinmiş deniliyor, sizde orayı kaçırmışsınız sanırım, gri makineler için (next 2000 cıs super plus gri için) hangisi atılacak? Çünkü bu yazılımı atanların makineleri kilitlenmiş,
                              NEXT&NEXTSTAR YE-2000-CIS-SUPER PLUS USB' li

Yorum yap

• Ekranında 0 uyarısı alan arkadaşlar cihazınızı bir eski yazılımı RS232 kablosu boot modunda atacaksınız...Yapmanız gerekenler burada resimli olarak anlatılmış kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X