• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 30.9.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ustalar emeğinize elinize sağlık paylaşım için çok teşekür ederim.

Yorum yap

• hocam emeklerine sağlık çok teşekkürler gerçekten fakat hocam şu videoguart bölümü orayı pek anlamadım veya şöyle diyeyim bu yazılım hakkında biraz açıklama yaparmısınız hocam bizde bilgilenelim

Yorum yap

• dsmart card normal satılıyor mu ? cihaz alıp kartı dier uydu alıcısına takmanın ne espirsi var ki ((( umarım kart satılır

Yorum yap

• mach 1 hocam birtanesin.Ellerin dert görmesin.Çok sağolun.Pazar günü en büyük süpriz oldu.
          İYİLİK YAP İYİLİK BUL.

Yorum yap

• azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam emeklerine sağlık çok teşekkürler gerçekten fakat hocam şu videoguart bölümü orayı pek anlamadım veya şöyle diyeyim bu yazılım hakkında biraz açıklama yaparmısınız hocam bizde bilgilenelim
            Yukarda yazıldı nds kartını takıyorsun videoguard bulundu diyor ve açıyor kart bilgi menusu o dsmart vs için
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Yazılımlar için çok teşekkürler.

Yorum yap

• theblackgod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dsmart card normal satılıyor mu ? cihaz alıp kartı dier uydu alıcısına takmanın ne espirsi var ki ((( umarım kart satılır
                Satılmadığını herkez gayet iyi biliyor her paket için digiturk, dsmart cihazkart vs alıp salonda bir sürü üstüste cihaz kumanda kullanmaktansa tek cihazda hepsinin çalışabilmesinin esprisini anlamak zor olmasa gerek bence ama demek anlama kapasitesi değişiyor insanlara göre
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• saol hocam büyüksünüz sizlere çok şey borçluyuz

Yorum yap

• hocam bir de bir sorum olacak şu an forumdasınız diyorsunuz ki premierler İstanbul dan full inanın Bursa dan zor geliror sinyal sadece 11720,11797 o 12032 ve 12070 eser yok onlarda her zaman yok çanak 200 cm yapılacak ince ayar varsa en incesini yaptım inanınama nafile neyse bunada şukür ara sıra denk geliyor izliyoruz sayenizde

Yorum yap

• ustadım sana calışmalarından dolayı sonsuz teşekürler yazılımlarından cok yararlanıyoruz teşekürler hayırlı ramazanlar:yess::yess::yess:

Yorum yap

• gurbet ellerden,de cook tesekkürler ustam

Yorum yap

• erolski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam bir de bir sorum olacak şu an forumdasınız diyorsunuz ki premierler İstanbul dan full inanın Bursa dan zor geliror sinyal sadece 11720,11797 o 12032 ve 12070 eser yok onlarda her zaman yok çanak 200 cm yapılacak ince ayar varsa en incesini yaptım inanınama nafile neyse bunada şukür ara sıra denk geliyor izliyoruz sayenizde
                          Premierler bölgeye ve çanak çapına göre değişiyor eskiden ufakla istanbula hiç gelmezdi şimdi ufak çanaklara 2-3 tp geliyor daha büyüklere 1.8-2m lere 6 tp vs gibi ben 4m ile 11 tp yide alıyorum burdan sorunsuz

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• erolski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam bir de bir sorum olacak şu an forumdasınız diyorsunuz ki premierler İstanbul dan full inanın Bursa dan zor geliror sinyal sadece 11720,11797 o 12032 ve 12070 eser yok onlarda her zaman yok çanak 200 cm yapılacak ince ayar varsa en incesini yaptım inanınama nafile neyse bunada şukür ara sıra denk geliyor izliyoruz sayenizde
                            Belki yeri değil ama belki faydam olur diye yazıyorum
                            Birde benim test ettiğim belki çoğunun ele almadığı bir konuyu belirteyim büyük anten kullananlar için 2metre yada üstü anteninizin verimi sadece anten kurmak yada doğu batı kapsamını tam olarak ayarlamak değildir'''''
                            Önemli : hareket mauntundaki antene taktığınız daire şeklindeki ekipmandaki küçük bir eğim anteni kendi çerçevesine çektiği gibi antenin eliptik ayarını bozmaktadır.
                            yıllar önce kendi sistemimi bağlarken bu sorunla karşılaştım ve daire ekipman ile anten arasına demir parçalar ilave ederek eliptik ayarını son hataya indirip alamadığım yayınları almıştım mesela astra premier paketlerini. bu istisnadır diye kendime yanıt vermiştim ve doğruluk payını geçenlerde 240 cm posisyener anten bağlayarak aynı sorunla karşılaştım çünkü premier paketlerinden yayın alamadım yada alabileceğim net olan kanallar kırılmalı geliyordu ve aynı sorun olabilieceğini tahmin ederek aynı taktiği uyguladım ve sinyal direkt 100%50 ile geldi premierlerde denemek isteyenler yapmanız gereken maundaki dairenin anten ile bağlanan alta kısımlarına gevşetip aralara somun civata v.s gibi parçalar sıkıştırarak sinyalinizi ölçebilirsiniz. Anteninizi en iyi verimli hale getirebilirsiniz.. küçük antenler için bu yazdıklarımın bir önemi yoktur

Yorum yap

• Eline sağlık üstad. iyi çalışmalar.

Yorum yap

• Sevgili Memorist Arkadaşım sana yüzde yüz katılıyorum inan dediğin gibi yaptım yüzde 40 idi sinyal 44 oldu ne yaprımsa arttıramadım Bursa Astra için pek verimli değil başka arkadaşlarla da temasta bulundum sonuç aynı soylediklerin için de saol sevgilerle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X