• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

atv bis ok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

rakadaşlar emeği geçen herkese çok teşekürler ama ok deyince tüm bilgiler siliniyoranlamadım sitrese girdim müşteriye karşı mahcup oldum

Yorum yap

ka28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      rakadaşlar emeği geçen herkese çok teşekürler ama ok deyince tüm bilgiler siliniyoranlamadım sitrese girdim müşteriye karşı mahcup oldum
      bende yapamadım o modele iki günlük emek boşa gitti
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaşlar bendeki kyoto 9900dci- cihaza 5003 ile *** menüsüne giriş yapılıyor ama ...sizin belirttiğiniz kanallar üzerin menü cihaz bilgisi ok ok yaptığımda *** tablosunu şifre girelicek tabloyu açmıyor aktif etme olan menü cihaz bilgisi ok ok audi den sonrada bu gerçekleşmiyor sanırım emu versiyonundan olsa gerek bunu uygulaya bileceğimiz emuyu verme imkanınız varmı...burdaki yada burdaki emulardan hangisini yüklersek işlemi yaa biliriz...

Yorum yap

ntv üzerinde ilk yazan mesaştaki olayı yaparsan kesin açıyor
          atv üzerinde yapma

chazbilgi ok yaparsan malum menü gelir

Yorum yap

emü nasıl aktif oluyor

Yorum yap

arkadaşlar forumda kimse şu tarihli yazılımı at niye demiyor malum çeşitli yazılımlar var herkes biss diye arıyor lütfen konuya açıklık getirelim

Yorum yap

12-10-2006 tarihli yazılımı yükleyin riciveri fabrika ayarlarına dönün kanal arattırın sonra ntv ile atv kanal düzeninden yanyana getirin ntv üzerindeyken cihaz bilgisine gelin ok leyin ikikere açılan pencerenin üst kısmında ident ve *** bilgilerini göreceksiniz *** yazmanıza gerek yok exit ile çıkın atv ye gelin iyi seyirler hepsi bukadar kolay gelsin.

Yorum yap

29-04-2006 tarihli yazılımım var kanal 1 i açması için yükletmiştim nba tv ile yan yana idiler dünya kupasi bitince nba tv yi sildim kanal1 in yerini değiştridim şimdi ise dediklerinizi yapıorum atv 1. kanalda e2 2. kanalda e2 ye geliorum cihaz bil. ok ok audio diorum snra biras bekleyip yine cihaz bilg. ok ok diorum üstte bi bant çıkıo 1f f9 00 filan die ama işin garibi en sonda valid yazıo invalid yazmıo (yani sanki şifre doğrumuş gibi) snra verilen ******* giriorum save leyip e2 yi biras isliorum ve hmn atv ye geliyorum ama yine açılmıo (program atma ihtimalim yok { fabrika ayarlarına geri dön demedim desem olurmu acaba} )

lütfen acil yardım

Yorum yap

cplus atv izleyemiyorum
                    neyapmamlazım

Yorum yap

çözdüm be sonunda

arkadaşlar olay basit aslında atv yi 1. kanala ntv yi 2. kanala koyun (e2 deil mutlaka ntv) snrada verilen k e y leri girin (tabi emuyu açın ntvde k e y girme bölümünn üstünde ****** yazar valid diosa olmuştur hmn atv geçin )

26

1f ff 00

00

10000...

gibi
                      saygılar

Yorum yap

5003 ile kanal kilidine giremiyorum ne yapmam gerekiyor ayrıntılı yazarsanız sevinirim

Yorum yap

elinize saglık çok teşekkür ederim..

Yorum yap

mustarslan67 Nickli Üyeden Alıntı
                            ayarlar kısmından 5003 şifre ile giriyorum. bıs yok . ve hangi şifreleri değiştirecem bilmiyorum. yardımınız içinn şimdiden teşekkürler.
                            yada yazılım varsa bilgisayardan atabilirmiyim.
                            bu şlifreler tv de mevcut kanal seyrederken onun üzerinde mi yapılıyor ve hangisine girecem. viagses gibimi ? ama bıs yok
                            saygılar.
                            yeni yazılım yükle fabrika ayarlarına dön tekrar tarat şifreyi ntv spor üzerinde yaz düzelir.

Yorum yap

evet acılıyor ama baya ugrastım ntv uzerinde acılıyor sonra atvye geciliyor

Yorum yap

Arkadaşlar;denilenleri aynen yapın...Ama ençok unuttuğunuz şey "EMU AKTİF"...
                                İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                                CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                                KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                                ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X