• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sakın kaçak elektrik kullanmayın...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sakın kaçak elektrik kullanmayın...

Sakın kaçak elektrik kullanmayın...

Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

bencede doğrudur tüyü bitmemiş yetim hakkı yemiş gibi olur anlayana tabi.
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

bencede.sonucta hırsızlık bu..

Yorum yap

üstadlar ikinizede katılıyorum hırsızlığın büyüğü küçüğü olmz çalmak çalmaktır

Yorum yap

yapan vede yaptıranlar utansın.kurunun yanında yaş da yanıyor malesef...

Yorum yap

hırsızlık yapıyorlar devlet artık buna kesin bir çözüm bulması gerekiyor

Yorum yap

tuyu bıtmemış yetımın hakkını yemış oluyorlar,haramın en kötülerinden bırı!..
              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Kriz bizi teğet geçtiye ondan kimse ödeyemiyor:ehehe::ehehe::ehehe:
                BU BAYRAĞI BENİMSEYİP ALTINDA YAŞAYAN
                HERKES KARDEŞTİR

NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

dooruda neden doğuyu kontrol etmiyorlar kuyu sularını bi şekilde ısıtıp hayvanlara veriyorlarmış.
                  :tr:

Yorum yap

Nasıl olsa bizden alıyorlar parayı:dedeeee:

Yorum yap

Sevgili Başkan: Selam sevgi muhabbet ve dua dileklerimle...

baskan_42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Nasıl olsa bizden alıyorlar parayı:dedeeee:
                      Sevgili hemşehrim Başkan, sen bizim forumda vardın da ben mi görmüyordum ? Selam sevgi muhabbet ve dua dileklerimle...
                      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

sokakların gün boyu yana lambaları bile abonelerden çıkıyor.
                        sonuçta devletin kaybı yok, kayıp bizim ..

Yorum yap

insanlarin ödeme imkani olmadigindan elektirik ve su hirsizligi yapiyorlar benim güzel vatanimda.hemen hemen hepside biliyor hirsizligin günah oldugunu.fakat ödeyecek gücleri yok.günah oldugunu bile bile yapiyorlar.dogru birsey olmadigini bu hirsizligi yapanda biliyor. bu gibi hirsizliklarin önüne gecmenin sanirim bir sürü yollari vardir.öncelikle insanlarin hirsizlik yapmamasi icin sosyal önlemler almasidir.mesela,avrupadaki gibi issiz kisilerin ev kirasini,elektirik ve su parasini,vs, vs birde kisi basina bir insanin ihtiyaci olan aylik genel ihtiyacini karsilayacak yardimi yapilirsa, yiyecek icecek olarak karsilansa,sanirim kimse hirsizlik yapmaz(hirsizlik yapma ihtiyaci olmaz)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X