• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kamosonic1512 powervu dönüşüm yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kamosonic1512 powervu dönüşüm yazılımı

kamosonic1512 powervu orjinal yazılım

kamosonic yazılımı kullananlar usb ile yükleyecektir
    dönüşüm yazılımı kullanan kişiler pc ile rs232 bağlantısından yükleyeceklerdir
    Eklenen Dosyalar

selam arkadaslar öncelikle simdiden yeni yiliniz kutlu olsun
    cihazim kamosonic ks-hd1512.
    benim proplemim 1512_Q26G_SCB_MA_V7.09.14_20150914.rar dosyasindaki yazilimi denemek istedim fakat usb yükle bölümüne tikladigimda hizli bir sekilde yüzde 5 gidiyor sonra dosya bulunamadi diyor kapaniyor yani yüklemiyor sorun cihazdami yoksa yazilimdami anlamadim.
    birde bu softcam güncelmi onu soracaktim.
    simdiden tesekürler
    saygilar.

Yorum yap

Dönüşüm yazılımları özel bir usb mod yapılmazsa eğer yüklenilmez... Çünkü bütün cihazların için genelde rs232 kablosuyla yüklenir başka şekilde yüklenilmez
      85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

abi yazılımı pc den attım fakat powervu yok icinde biss irtedo criptoworks nagra var

powervu yok ve acmadı yayınlarıda

Yorum yap

usta bizede bilgilendirimisin tşk

Yorum yap

merhaba orj yazılım 1. mesaja eklenmiştir...

Yorum yap

bu yazılım redline ts 4000 serisine uyarmı

Yorum yap

uymaz sadece kamosonic ve benzeriler için geçerlidir...

Yorum yap

habib_723 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Dönüşüm yazılımları özel bir usb mod yapılmazsa eğer yüklenilmez... Çünkü bütün cihazların için genelde rs232 kablosuyla yüklenir başka şekilde yüklenilmez
                  Usta slm

özel kabloyu yaptık , bağlantıyı yaptık, cihazla bağlantı kuruluyor, fakat yazılım yüklenmiyor. resimli bir şekilde özel rs232 ile yazılım yüklemeyi anlatabilirmisiniz. Teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X