• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[ROM] [Marshmallow] Android TV v2.4.1

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atv image enigma2 de olur.
    Enigma2 de tvheadent olmaz.
    Sevgiler....

Enigma2 =>> openatv

Wetek Android tv =>> atv

)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Enigma2 =>> openatv

Wetek Android tv =>> atv

)))

teşekkürler wetekmember bende onu sormuştum.Wetek Android tv =>> atv de tvheadent nasıl kuruluyor acemiyim birtürlü yapamadım.saygılar
      tvheadent nasıl kurmam gerekiyor.eklentiyi indirdim .kurarken Hostname/IP VE htsp port number diyen yerlere ne yazmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.

Yorum yap

[ROM] [Marshmallow] Android TV v2.2

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        teşekkürler wetekmember bende onu sormuştum.Wetek Android tv =>> atv de tvheadent nasıl kuruluyor acemiyim birtürlü yapamadım.saygılar
        tvheadent nasıl kurmam gerekiyor.eklentiyi indirdim .kurarken Hostname/IP VE htsp port number diyen yerlere ne yazmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.

Ben henüz ATV kurmadım.

Tvheadend mantıgına göre:
        Host: 127.0.0.1
        Http Port: 9981
        Htsp port: 9982

Yorum yap

Port: 9982 olarak çalışıyor. root-wetek ..

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Port: 9982 olarak çalışıyor. root-wetek ..

Ekleme icin tesekkurler.

Yorum yap

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ustalara bir sorum olacak;
              ftp ile cihaza baglanmayi becerdim, kodi userdata klasorumu (dolayisiyla ayarlarimi) cihaza gondermek istiyorum ama yolunu bulamadim.
              data / data / org.xmbc.kodi / files klasorunu buldum ama gizli dosyalari goster dememe tagmen icinde .kodi adinda bir klasor yok, hatta klasor bos.

Simdiden tesekkurler.
              Sanirim kimse bulamamis daha...
              [emoji15]

Benim bir sorunum daha var; cihaz her re-boot sonrasinda dili otomatik olarak degistiriyor. Türkçe olarak ayarliyorum ama kapanip acildiktan sonra 3-5 saniue icinde dil anlayamadigim bir alfabeye (tayvan olabilir) donuyor otomatik olarak, her defasinda tekrar Türkçe olarak degistiriyorum.

Var mi benzer sorunu yasayan?

Selamlar.

Yorum yap

[emoji15]

Benim bir sorunum daha var; cihaz her re-boot sonrasinda dili otomatik olarak degistiriyor. Türkçe olarak ayarliyorum ama kapanip acildiktan sonra 3-5 saniue icinde dil anlayamadigim bir alfabeye (tayvan olabilir) donuyor otomatik olarak, her defasinda tekrar Türkçe olarak degistiriyorum.

Selamlar.
                kullandığınız imajı MSD kart ile kullanıyorsanız kartınızda sorun olabilir yeniden yazdırıp öyle deneyin sorun devam ederse cihazınıza MSD kartı çıkarıp droid üzerinden reboot yaptırın bazen böyle sorunlar bizlerdede oluyor sonradan düzeliyor

saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ustalara bir sorum olacak;
                  ftp ile cihaza baglanmayi becerdim, kodi userdata klasorumu (dolayisiyla ayarlarimi) cihaza gondermek istiyorum ama yolunu bulamadim.
                  data / data / org.xmbc.kodi / files klasorunu buldum ama gizli dosyalari goster dememe tagmen icinde .kodi adinda bir klasor yok, hatta klasor bos.

Simdiden tesekkurler.
                  ftp ile droid üzerindenmi bağlandınız yoksa MSD karta yazılı imaj üzerindenmi
                  droid üzerinden bağlandıysanız userdata klasörünü göremezsiniz MSD kart üzerinden bağlanırsanız o zaman userdata klasörünü görürsünüz imajınıza her türlü dosya gönderip ve silebilirsiniz imajınıza daha iyi bağlanmak için ayarlardan SSH yi açık yapınız direk pcden bütün dosyaları ağ ayarlarında samba ile bağlanıp LibreELEC adı altında görebilirsiniz.

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ftp ile droid üzerindenmi bağlandınız yoksa MSD karta yazılı imaj üzerindenmi
                    droid üzerinden bağlandıysanız userdata klasörünü göremezsiniz MSD kart üzerinden bağlanırsanız o zaman userdata klasörünü görürsünüz imajınıza her türlü dosya gönderip ve silebilirsiniz imajınıza daha iyi bağlanmak için ayarlardan SSH yi açık yapınız direk pcden bütün dosyaları ağ ayarlarında samba ile bağlanıp LibreELEC adı altında görebilirsiniz.

saygılar
                    Yorum ve açıklama icin teşekkür ederim, ATV rom flash'a kurulu, anladığım kadarıyla mümkün olamayacak sanirim.

Selamlar.

Yorum yap

[emoji15]

Selamlar.

ATV henüz kurmadım ama sizi anlayabildiğimiz kadarıyla cevaplıyorum.

Cihazın her açılışta dili otomatik olarak değiştirmesi hdmi-cec özelliğinden olabilir. Hem cihaz hem tv uzerinden hdmi-cec kapatıp deneyiniz. Yada tv lisanı başka bir dil yapıp wetek açılışta dil değişiyor mu bir bakın derim.

Ftp userdata icin ise kurduktan sonra cevap verebilirim. Yarın izinliyim ATV kurup sizi bilgilendiririm.

Yorum yap

[ROM] [Marshmallow] Android TV v2.2

Ben henüz ATV kurmadım.

Tvheadend mantıgına göre:
                        Host: 127.0.0.1
                        Http Port: 9981
                        Htsp port: 9982

sayın wetekmember yazdıklarınızı cihaza uyguladım invalid hostname diye geçersiz kıldı sebebi nedir acaba.saygılar

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın wetekmember yazdıklarınızı cihaza uyguladım invalid hostname diye geçersiz kıldı sebebi nedir acaba.saygılar

Yarın imajı kurup deneyeceğim. Kurmadan daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Deneyenler varsa size cevap yazacaktır.

Yorum yap

ATV henüz kurmadım ama sizi anlayabildiğimiz kadarıyla cevaplıyorum.

Cihazın her açılışta dili otomatik olarak değiştirmesi hdmi-cec özelliğinden olabilir. Hem cihaz hem tv uzerinden hdmi-cec kapatıp deneyiniz. Yada tv lisanı başka bir dil yapıp wetek açılışta dil değişiyor mu bir bakın derim.

Ftp userdata icin ise kurduktan sonra cevap verebilirim. Yarın izinliyim ATV kurup sizi bilgilendiririm.

/mnt/sdcard/Android/dara/org.xbmc.kodi/files/.kodi

Altında userdata mevcut.

Gizli dosyaları göster dedikten sonra görebiliyoruz.

Yorum yap

/mnt/sdcard/Android/dara/org.xbmc.kodi/files/.kodi

Altında userdata mevcut.

Gizli dosyaları göster dedikten sonra görebiliyoruz.

Tesekkur ederim aciklama icin, ancak maalesef klasor bos...

Selamlar.

Yorum yap

Tesekkur ederim aciklama icin, ancak maalesef klasor bos...

Selamlar.
                                ftp programları il eboş görünüyor. Gizli klasörler gözükmüyor. Cihaz içinden kodi file managerdan görebilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X