• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-Next 9000CI/FTA 07 Mart 2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilir. Kapatıp bir deneyin.
    Sayın hocam zaten fişi çekik halde ve kapalı olarak duruyor ama yinede bugün komple riceverın yanından kaldırıp bi deneyim. Netice vericekmi bilmiyorum ama umarım faydası olur...

Yorum yap

• yunus_006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sayın hocam zaten fişi çekik halde ve kapalı olarak duruyor ama yinede bugün komple riceverın yanından kaldırıp bi deneyim. Netice vericekmi bilmiyorum ama umarım faydası olur...
      Fişi çekiliyse zaten bir etkisi olmaz. Siz sorunu başka yerlerde arayın.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Fişi çekiliyse zaten bir etkisi olmaz. Siz sorunu başka yerlerde arayın.
        Hımm ben bugün başka bir arkadaşın riceverını takıp deniycem bakalım aynı hatta onda bu kanallar göstercekmi. Eğer o riceverla gösterirse cihazda var problem yok ondada göstermezse sanırım çanakla felan ilgili bişeyler var birde böyle deneyim bakalım nasıl sonuç alıcam...

Yorum yap

• arkadaşlar slm ben yeni katıldsım yazılım nasıl atılır yönlendirirmisiniz

Yorum yap

• bbm2002 Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşlar slm ben yeni katıldsım yazılım nasıl atılır yönlendirirmisiniz
            Öncelikle hoşgeldin aramıza arkadaşım formu biraz incelersen aradığın herşeyi bulabilirsin.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=18194 bu linkte bak videolu anlatım var yazılımın nasıl yükleneceğine dair bi incele... kolay gelsin.

Yorum yap

• Merhaba Mach1 hocam; benim next 9000 ci cihazım var. Bu uydu alıcımdan şu anda fox Tv ve NTV naklen yayın maçlaını izleyemiyorum. Nasıl izleyebilirim. Bu konudaki desteğinizi bekler, saygılar sunarım.
              (Not: En son 14 Şubat 2008 tarihli yazılımı yükledim ama Softcam'ı ise kabul etmedi, ne yapmam lazım.)
              Hayat devam ediyor kardaş...dunkes:

Yorum yap

• ya dıkkat etttım gercektende bısslerı ızleyemıyoruz son yazılımda *** gırmedım ama *** ılede sanırım ızlenmeyor..
                ReKo

Yorum yap

• Sayın Mach1, daha önce verilen test yazılımları, bir müddet sonra normal yazılımla değiştiriliyordu. Şimdi 9000 CI'lara verilen test yazılımı da aynı şekilde değiştirilecek mi, yoksa böylece kalacak mı? Bu konuda bir bilgi verebilir misiniz? Saygılarımla...

Yorum yap

• adı üstündde test yazılımı. sanırım orjinal yazılımın denemeleri bittiğinde verirler. gecikme olacak diye orjinal yazılımda bu geçici çözümü sundular bize hocalarımız.

yakında orjinali gelir diye düşünüyorum.
                    Next 2000 süper DPCIS
                    Next 2000 süper CIS
                    Next 8000 xci
                    Next 9000 ci
                    topfield 3000 cipro
                    Goldmaster 90400 dpci v

Yorum yap

• Sayın mach1 hocam yeni yazılım için teşekkürler sanırım 9000 cı`lara paylaşım özelliği eklenmiş fakat bunu nasıl kullanacağız bir bilgi verirseniz sevinirim o menüyü kullanmayı biliyorum fakat cihaza internet bağlantısını nasıl yapacağız çünkü bir an önce paylaşıma katılmak istiyorum

Yorum yap

• özel bir aparatla yapıldığını biliyorum ama detaylarını hocalar açıklayacaktır....

Yorum yap

• arkadaşım onu bende biliyorum fakat nerde bulunur bu aparat nasıl bağlanır özel bir ayarı vamı vs... gibi bilgileri verirlerse çok sevinirim

Yorum yap

• yunusemre06 Nickli Üyeden Alıntı
                            arkadaşım onu bende biliyorum fakat nerde bulunur bu aparat nasıl bağlanır özel bir ayarı vamı vs... gibi bilgileri verirlerse çok sevinirim
                            sahibinden.com bulabilirsin orda satılıyor dongle aparatı cıhazın rs 232 çıkışına bağlanıyor ayarlarını yapıp seyrediyonuz. yanlız içindeki paketlen satılıyor.
                            (http://www.sahibinden.com/ct-_3000_d...keyword=dongle) ( 85 dolar yazıyor bir yıllık paket)

Yorum yap

• Arkadaşlar 14.02.2008 yazılımını yükledim düne kadar herşey normaldi ama şimdi tps auto update ediyor ama kanal açılmıyor. Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Yorum yap

• cıhazı arkadan kapa aç düzelir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X