• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Samsung s850'yi 2000cıs super plus ile televizyona bağlama...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Samsung s850'yi 2000cıs super plus ile televizyona bağlama...

Arkadaşlar yeni bir bir dijital fotoğraf kamerası aldım,samsung s850 marka.Benim televizyonum 37 ekran basit bir televizyon ve video bağlantısı yani AV girişleri yok.Fotoğraf makinesinde ise AV çıkışları mevcut.Uydu alıcım ise 2000 cıs super plus usb'li. Bu cihazda arkada çıkışlar var ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum,fotoğraf makinesinde ise biri beyaz biri sarı iki çıkış vardı,cihazın arkasındaki aynı renkli yerlere soktum ama televizyonda resimlerimi göremedim,acaba ben nerede yanlış yapıyorum,resimlerimi bu şekilde cihaz aracılığıyla televizyonumda göremezmiyim? Cihaz buna izin vermez mi?Yardımcı olursanız sevinirim...

uydu cihazındaki o portlar cıkışdır yani görüntü vermek için. tv ye aktarmak için. yani data almak için değil.
    makinandaki av de cıkış.
    e 2 cıkışı sen birbirine bağladın. nolcak?
    av-scart convertor al

Yorum yap

senin yaptıgın şekilde resimlerine bakamazsın eger fotograf makinanın usb girişi var ise cihazının usb girişine baglıyarak eger fotograf makineni görürse cihaz bu şekilde bakabilirsin

Yorum yap

resimdeki adaptörü al (kompozit - skart adaptörü) sarı uca makinanın kablosunu tak. televizyonunu av tuşunu kullanarak ilgili skart girişini seç .

Yorum yap

Cevap veren bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, gayet aydınlatıcı bilgiler edinmiş oldum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X