• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

aSLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hoca yaşlandı,genç hocalar lazım...:kopar:
    dedeeee: Gençlerin aynada gördüklerinden daha fazlasını ihtiyarlar bir tuğla parçasında görürler. (mevlana) dedeeee: usta canın sağolsun sağlık olsun inşaallah başka bahara :

Yorum yap

ya arkadaşlar mesutbey ve allbayrak arkadaşlar hepsi ok diyor bir usta çıksında tamam veya devam desin bizde bilelim gerçi mach1 usta çöktü dedi ama bu arkadaşlarda niye açık????cevaplarınızı bekliyorum...

bizde bugün 9000 cı lara yazılım gelirde bakarız diye aval aval bekliyorduk....es: es: es: es: es: es: es: es: es:

Yorum yap

hocam auto çüktü günlük key atarak izleniyor

Yorum yap

tps auto sanırım çöktü 3 cihazda denedim next yumatu kaon sonuç başarısız tps nin hiçbir frekansında auto yapmıyor :alalal::alalal::alalal:

Yorum yap

evet tps auto çöktü şimdi günlük key attım öyle izliyorum.mach1 üstad dan en kısa zamanda uzun süreli güzel bi yazılım bekliyoruz.mach1 üstad ayrıca bi sorum daha olacak bu tps ler dışında sky sport,art sport lar içinde bir softcam yada yazılım çalışması olabilirmi.ilgilenirseniz sevinirim.

Yorum yap

Konu, amacından oldukça uzaklaştı. Çok fazla dallandı, budaklandı. Konuyla ilgisi olmayan sorular sorulmaya başladı.
              Konuyu kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X