• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Hata Kodlarının Anlamları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Elimde her 3 modelden var Machina 3D ,Super ve Combo
    Super ve Comboya wifi adaptor takili iken cihaz sonsuz restart yapar hic durmadan 30 dan dazla wifi adaptorum var hepsi ile cihaz acilma yaparken logo geldiyi anda cihaz displeyinde upl19 gelip restart eder .
    Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
    TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

Youtube da kendi yüklediğim videolardan izlemeye çalıştıklarımdan bazıları özellikle son tarihli yüklemelerimde oynatma hatası(8-06) şeklinde geliyor.
      Cihazı Arka anahtardan kapatıp açtım.
      Modemi kapatıp Açtım.
      Youtube da bu videolara bakıyorum sorun yok cepten izliyorum sorun yok çok ilginç 2 gün öncede cihazdan izleyebiliyordum.
      Sorun nedir acaba Mach1 Hocam yardım ve çözüm bekliyorum.
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Youtube da kendi yüklediğim videolardan izlemeye çalıştıklarımdan bazıları özellikle son tarihli yüklemelerimde oynatma hatası(8-06) şeklinde geliyor.
        Cihazı Arka anahtardan kapatıp açtım.
        Modemi kapatıp Açtım.
        Youtube da bu videolara bakıyorum sorun yok cepten izliyorum sorun yok çok ilginç 2 gün öncede cihazdan izleyebiliyordum.
        Sorun nedir acaba Mach1 Hocam yardım ve çözüm bekliyorum.
        Cevap bekliyorum hala lütfen.

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cevap bekliyorum hala lütfen.
          Yardım bekliyorum lütfen.

Yorum yap

machene 3d coktu yazılım atıyom sonra logu cıkıyor okadar menuye basıncada mavı ekran cıkıyor.kurtarma yazılımı varmı ne yapmam lazım enson yazılımı denedım acmadı 20-11 yazılımıda denedım olmadı

Yorum yap

gazialgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              machene 3d coktu yazılım atıyom sonra logu cıkıyor okadar menuye basıncada mavı ekran cıkıyor.kurtarma yazılımı varmı ne yapmam lazım enson yazılımı denedım acmadı 20-11 yazılımıda denedım olmadı
              Cihaz açılıyor ama sadece mavi ekran çıkıyorsa büyük ihtimal cihaz tv ayarı değişmiştir bunun için kumanda da 1080/576 şeklinde yazılı bir tuş vardı ona bir defa bas bekle menü görünmezse bir daha bas bu şekilde tv ile uygun ayarı bulunca menü görünecektir.
              Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Next 3d display main start yaziyor nedendir

Yorum yap

Bozulmuş cihaz işlemciden büyük ihtimal servise gitmesi lazım.
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Dispayde main start yaziyordu boot tan usb den yazılım yukledim duzeldi .

Yorum yap

İyi şanslıymışsın genelde o hatada kurtulmuyor cihazlar.
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X