• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dİgİturkte Olayyy Kampanya Detaylar AÇiklandi Ayrintili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ligtv yi seyretmek türkattan mı eutelsatmı seyretmek daha verimlidir.
    ( eutelsattan seyredenler cevap verebilirmi sıkıntı yaşıyorlarmı bilhassa yağmurlu karlı havalarda ) 90 cm çanakla veya 150 lik mi almak lazım

Yorum yap

90cm çok rahat izleniyor

Yorum yap

selam ...

sizde süper fiyat cikariyolar bizde isvicrede 3 aylik en kücük paket 140 frank mi ne istiyorlar :no:

Yorum yap

altanonel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bir tane dandik cihaz verdiler yetmedi bidaha mı verecekler bunlar mı çok akıllı yoksa bizmi çok aptalız....Alsınlar şunların elinden maçlarıda kurtulalım ellerinden yeter beeeee....

ikinci cihazı almayacaksınız

Yorum yap

valla biz arkadaşlarla bukampanyaya karşı TF de hareket başlattık eski üyeleri kazıklamaktan başka birşey değil bu dtnin yaptığı...

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
            '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

yaw illa kutuyu almakmı lazım parasını verip almasak suanki super paketi altın pakatten izlesek modul ile biligfisi olan varmı

Yorum yap

Kampanya 20 04 2008 de sona erecek geçmiş olsun gereken ilgi gösterilmemiştir...

Yorum yap

yozgatlı Nickli Üyeden Alıntı
                  Kampanya 20 04 2008 de sona erecek geçmiş olsun gereken ilgi gösterilmemiştir...
                  kesinmi verdiğin bilgi o paketlere gecenler neolacak devam eder heralde
                  diger paketleren uye olanlar tak basına turksattan lig tv uyelikleri bitince nolucak kimse kimse 19,90lık paket varken lig tvli 30-35ytl vermeztekbasına ligtv ye

Yorum yap

ydd kampanyasına katılan üyeler 12 ay kullanacak lig tv yanını izlemeye devam etmek isterlerse o günkü fiyattan izleyecekler.... türksattan izleyenler yine izlemeye devam...

Yorum yap

evet dıgıtürk bayine gittim kanpanya bitti dediler, onlarda ne olduğunu ne olacağını tam bilmiyorlar ama durduruldu diyorlar

Yorum yap

Digitürk bayisindenden aldığım bilgiye göre bugün itibarıyle kampanya sona erdirilmiş...
                        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

kampanya sırasında geçişimi yaptım,epey bi karlıyım..
                          Allah razı olsun digitürkten ödediğim fatura yarı yarıya azaldı valla
                          :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Digitürk bayisindenden aldığım bilgiye göre bugün itibarıyle kampanya sona erdirilmiş...
                            tamda durumum elverince alacaktım benim 2ay sonra turksat lig tv uyeliğim bityordu 33 ytl millet 19,90 verirken 30 ytl ye devam etirmem bence musteri kaybederler yalnıs karar

Yorum yap

sağol digitürk

16.04.2008 tarihi itibarıyla 19.90ytl pakete abone oldum ve benden sadece 20 ytl kart parası aldılar.ve suan lig tv dahil tüm gümüş koltuk kanallarını seyrediyorum.allah razı olsun bundan sonra kahve köşelerinden kurtuldum.

Yorum yap

19.90ytl kanpanyası pazartesi 21-04-2008 tarihiyle son bulacak bu imkandan yararlanmak isteynlere duyrulur .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X