• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hardisk pvr(çözüm harika)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hardisk pvr(çözüm harika)

boşuna hdd kutu almayın fazladan para ödemeyin
    Arkadaşlar Super Pluslardaki PVR özelliğini Disk bağlayarak kullanmak isteyenlere tavsiyemdir.
    USB den IDE 3.5"-2.5"/SATA çevirici kullanmak.
    Bu dönüştürücü sayesinde hem her türlü diski bağlamak gibi bir olanağa sahip oluyorsunuz hemde bilgisayarınıza bir disk takmak istediğinizde söküp takma derdinden kurtuluyorsunuz. Dönüştürücü USB 2.0 destekli 480Mbps hızla veri aktarımı yapmaktadır. 3.5" IDE ve SATA diskler için adaptörü bulunmaktadır. Ben 20GB Seagate ve 10GB Western Digital disklerle sorunsuz kayıt yaptım. Piyasa fiyatı 28-35YTL arası değişmektedir.

alıntıdır. sizlerle paylaşmak istedim.

NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

amon kardeş bu cihazı nasıl nereden alabiliriz ayrıca paylaşım için teşekkürler saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bak burdan bulabilirisn iyice sayfaya bak 4 tür çevirici var http://www.ergenelektronik.com buraya gir sadece aramaya usb yaz çıkar ok
      D-SMART NEXT 9500 X CIS
      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

teşekkürler kardeş sağol
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bende aynısındı s-link marka aldım 30 ytl ye sorunsuz çalışıyor Ankara dan alacaklar konya sokakta bulabilirler

Yorum yap

paylaşım ıçın teşekkürler ...

next ye 2000 x plus

Yorum yap

necc7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bende aynısındı s-link marka aldım 30 ytl ye sorunsuz çalışıyor Ankara dan alacaklar konya sokakta bulabilirler
              abi konya sokaga mı düstük gene

hangi magazadan aldın acaba.ismini hatirliyor musun?

Yorum yap

abi benim fırsatım olsa oradan pek çıkamam nede olsa eski elektronikçilerdenim geçen lerde benim süper plus in içine hdd takmak için malzeme ararken necip bilgisayara işim düstü sordum varmış benimde böyle şeyler gerek evde gerek işte işime yarar diye aldım.

Yorum yap

TŞK.ler..

Yorum yap

harika haftasonu bende alcam
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

35 ytl olan kutularda var.bunu alırsak hdd ortalık mali gibi ortada kalmaz mı yaf?..napcaz ya yilan hikayesi döndü bu olay

Yorum yap

amon arkadaş konu ve resimler bana aittir. alıntı olarak belirtmenden dolayı tşkür ederim. gerçekten de harika bir çözüm. 35ytlye harddisk kutusu olduğunu söyleyen arkadaşa önerim aldığın disk kutusu sadece 3.5"lik ve IDE diskler içindir. Bu aparat sayesinde hem 2.5" hem 3.5" IDE SATA olarak bağlanabilmektedir.

Saygılar.

Yorum yap

istanbul içinden alacak arkadaşlara tavsiyem mecidiyeköy piyasasında mevcuttur. Kaliteli bişey almak isterseniz DIGITUS marka mevcuttur. Hangi firmanın getirdiğini belirtmiycem amacım reklam değildir. mecidiyeköyde her iki çeşitte mevcuttur. Aralarındaki fark DIGITUS markada diskin çalıştığını gösteren ledler mevcuttur ve biraz daha kaliteli bir yapıya sahiptir. Diğeri çeşitli marka isimleri altında satılmaktadır. Tek dezavantaşı 2.5" disk bağlamak istediğinizde kapalı pin bulunmadığından tesr bağlama ihtimaliniz var. Bu durumda da diskin üzerindeki 2 ana chip yanmaktadır. DIGITUS markanın fiyatı 55YTLdir. Dikkatli bir kullanıcıysanız diğeri tavsiyemdir. Performans farkı olmamaktadır. İkiside USB 2.0 desteğine sahiptir.

Saygılar

Yorum yap

arkadaşım 35ytl'ye hdd kutular 5 para etmez bence hem bilgisayardan söküyorsun ama bu çevirici sayesinde 5m usb alıp ve usb'ye uzatamak en iyisi hem bilgisayar görür hemde cihaz.
                            D-SMART NEXT 9500 X CIS
                            NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

şimdi arkadaşlar bu dönüştürücüyü taktığımızda pc ve dvb görüyor mu her ikisinde de çalışıyor mu çünkü bende 160 gb hdd var o na taksam çalışır mı bide amon krdeş bu dönüştürücünün adını tam olarak yazsan çünkü verdiğin adreste bir çok ara kablo var ve hangisi olduğu belli değil

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X