• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme Resimli Anlatım.

1-) Output Folder: Çevrilen dosyanın çıkarılacağı dizin
    2-) Output Format: Çevrilecek dosyanın biçimi
    3-) Output Quality: Çevrilecek dosyanın kalitesi
    4-) Encode Codec: Mpeg Dosyasının Biçimi
    5-) Aspect Ratio: Görüntü Oranı
    6-) Width/Hight: Genişlik - Yükseklik Biçimi
    7-) Frame Rate: Çerçeve Oranı
    Ayarlarımız bu şekilde olacak. [Resim-1]

Add Files Bölümünden çevrilecek dosyayı gösteriyoruz ve Convert yazan yere tıklıyoruz. [Resim-2]

Çevirme işlemi başladı. [Resim-3]

Dosya çevirme işlemi bitti. [Resim-4]

Daha sonra MPEG_Streamclip isimli programı çalıştırıyoruz.

File --> Open Files bölümünden az önce convert yaptığımız Mpeg dosyasını
    buluyoruz ve Aç yazan yere tıklıyoruz. [Resim-5]

File menüsünün en altında bulunan Convert to TS bölümüne tıklıyoruz.
    Sağ tarafa açılan menüden tekrar Convert to TS yazan yere tıklıyoruz. [Resim-6]

*.ts'ye çevrilecek dosyamızın ismini ve kaydedileceği bölümü seçiyoruz. [Resim-7]

Mpeg dosyamız *.ts'ye çevrilmeye başladı. Bu işlemin bitmesi dosya boyutuna göre değişebilir. [Resim-8]

İyi seyirler

>>Vin Avi Converter<<
    >>Örnek *.idx Dosyası<<

Eline saglık dostum,teşekkür ederim.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

sayın tasarım buda çok güzel ama 2 işlem yapmak gerektiriyor ben forum dostları için dün benim sistemi kuran arkadaşı getirdim sorunsuz ve zahmetsiz kurulan win-avi proramını ve gerkli crekleri vs bir bakın kuramayan dostlar için açıklamalı anlatılırsa daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

indirdim ve kurdum.hızlı ancak seyretmedim daha.eğer kırılma yoksa total videoyu silecem.çünkü total de sürekli kırılma oluyordu.
        :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

elınıze sağlık,emeğınız daım,beynınız sağlıklı, gönlunuz höş olsun..
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

yeni sayfa senin verdiğin programı göremedim.linki verirmisin bi de ona bakayım

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              indirdim ve kurdum.hızlı ancak seyretmedim daha.eğer kırılma yoksa total videoyu silecem.çünkü total de sürekli kırılma oluyordu.
              Daha önce Apex programı ile çevirdiğim dosyada kırılmalar vardı ve bende Allok ile çevirdim ve test ettim. Kırılmalı olan dosya sorunsuz çalıştı bende.

Yorum yap

eline sağlık kardes tesekkur ederım aksam deneyecem yalnız bı sorum usb den seyrederken kırılmalar oluyosa cevırmeyle alakası yoktur degılmı sorun usb nın okuma hızındanmı kaynaklanıyodur allah rızası ıcın 2gb bır usb tavsıyesı verırmısınız benımkı adata dandık galıba bıraz
                Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

dostum bu konuda 3 tana topik açılmış aslında tasarımın topiğinde birleştirilse iyi olur
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tech1 Nickli Üyeden Alıntı
                    eline sağlık kardes tesekkur ederım aksam deneyecem yalnız bı sorum usb den seyrederken kırılmalar oluyosa cevırmeyle alakası yoktur degılmı sorun usb nın okuma hızındanmı kaynaklanıyodur allah rızası ıcın 2gb bır usb tavsıyesı verırmısınız benımkı adata dandık galıba bıraz
                    Bende 2GB Kingston vardı ve apex ile çevirdiğim dosya kırılmalıydı. Daha sonra aynı dosyayı Allok ile convert yaptım ve hiç hata olmadı.

Yorum yap

sayın tasarım win avi düşük çaplı bilgisayarlarıda kasmıyor

Yorum yap

tech1 Nickli Üyeden Alıntı
                        kardeşim ben kingston 4 gb aldım iki gün önce (fiyat düşmüş şu an piyasada 55 lira.daha fazla vermeyin sakın) tavsiye ederim ben çok memnunum.daha öncede 1gb lık kingston kullanıyordum o da hiç problem çıkarmamıştı

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın tasarım win avi düşük çaplı bilgisayarlarıda kasmıyor
                          Bunda da herhangi bir kasma yok.

Yorum yap

Eline sağlık tasarım
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Sayın @Tasarım umarım resimleri ekliyeceksindir üzerinde çalışma yapıyorsundur.Birde mümkünse QuickTime Alternative programı için çözüm oluşturabilirmiyiz....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X