• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Key girmeyi bilmiyorum yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Key girmeyi bilmiyorum yardım

Arkadaşlar 3-4 saattir uğraşıyorum elle key girme işini başaramadım
    Şu işi baştan sona ve a-z ye şöyle resimli filan olursa süper olur benim gibi bilmeyen çok arkadaş var yardımlarınızı bekliyorum

2000 cx super plus

Önemli konular bölümünde açıklama var, lütfen okuyunuz...........

Yorum yap

üstad ben formu gezdim galiba acemilik olacak cw den key girişini denedim kanal açılmadı herkes açık diyor bende açmıyor o yüzden şöyle a-z ye öğrenmek istiyorum

linki verirsen oradan takip edeyim

Yorum yap

dostum rakamlar aynı rakam sadece harfler yeşil tuşlan yazılacak

Yorum yap

keyleri yazdıktan sonra mutlaka kırmızı tuş ile kayıt yapın
          next machina 3d

Yorum yap

tkz585 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstad ben formu gezdim galiba acemilik olacak cw den key girişini denedim kanal açılmadı herkes açık diyor bende açmıyor o yüzden şöyle a-z ye öğrenmek istiyorum

linki verirsen oradan takip edeyim
            elle girmene gerek yokki softcam dosyasını atman yeterli kanalları açmak seyretmekse mahsadın.
            --------Eller bene beg diyormuş nedim,
            ben senin bene bir ola deyişini istirem.
            ---------

Yorum yap

evet flashdiskle bir güncel key dosyası yükle kardeşim 3 saniye...
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Üstat xxx.viem veya benzeri kanalların keyleri veriliyor ama her zaman key dosyası verilmiyor. o nedenle elle key girmeyi bilmek gerekiyor.

az önce en son key dosyasını usb den yükledim yine xxx.viem kanalını açmıyor şimdi elle key girebilsem hemen girer olayı çözerdim

Bunu öğretecek birisi yok mu

Yorum yap

arkadaşım next emü key bölümünde günde iki defa keyler güncel olarak veriliyor .....
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Üstat xxx.viem veya benzeri kanalların keyleri veriliyor ama her zaman key dosyası verilmiyor. o nedenle elle key girmeyi bilmek gerekiyor.

az önce en son key dosyasını usb den yükledim yine xxx.viem kanalını açmıyor şimdi elle key girebilsem hemen girer olayı çözerdim

Bu tür keyler sabit kaldığında verilir ancak,keyler verildiğinde hazır key dosyalarıda verilmektedir,uğraşmak istemezseniz key dosyalarından atabilirsiniz...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34700

Bu bölümü inceleyin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X