• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

atv hakkında bilgi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• atv hakkında bilgi

merhaba

12002 h 04800 frekansında bulunan atv yayını kesildimi yoksa başka bişimi var fprumda denen herşeyi yaptım türkiyenin ilk macını izledim hatta ama sonra ne oldu bilmiyorum seyredilmiyor bir yöntemmi var ne karın agrısı var bilmiyorumda yardımcı olursanız sevinirim

uydu cihazınmarka ve modelini yaz.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

bendede aynı sorun var

cıhazımın markası beko 520 d cı

Yorum yap

nextstar 8000 xcam plus
        aynı sorun bende de var kanal 1 atv filan çalışmıyor acaba frekanslarımı değişti

Yorum yap

arkadaşım sizin dünyadan haberiniz yokmu atv maç anında şifreli yayın yapıyor
          Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
          Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

uzatmayın en son çıkan softcami yükleyin yada siteden araştırın her markanın keyi var elle girin

Yorum yap

mac anında sifre degil sorun zaten atv frekanslarını girdigin halde goruntu gelmiyor bosver keyi

Yorum yap

arkadaşlar bende next 2000 cıs süper plus var usbli sofcam attım herşeyi yaptım ama sinyal yok diyor kanal normaldede göstermiyor sanki kanal sinyali kapatmış gibi görünüyor anlata bildimmi

Yorum yap

canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  uzatmayın en son çıkan softcami yükleyin yada siteden araştırın her markanın keyi var elle girin
                  yaptık kardeşim herşeyi ama sinyal yok diyor ne oldugunu anlamadım next 2000 cı plus cihazımı takıyorum gösteriyor ama 2000 cıs süper plusu takıyorum göstermiyor neden göstermiyor her mac günü neden cihaz degişimi yapayım sölermisin ayrıca son modellerden biri olan cihaz acmıyor ama tarihi eser olan cihazım acıyor herşey eski topraklardamı var diyelim artık anlamış degilim :????????????????????????????

Yorum yap

sharkattrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yaptık kardeşim herşeyi ama sinyal yok diyor ne oldugunu anlamadım next 2000 cı plus cihazımı takıyorum gösteriyor ama 2000 cıs süper plusu takıyorum göstermiyor neden göstermiyor her mac günü neden cihaz degişimi yapayım sölermisin ayrıca son modellerden biri olan cihaz acmıyor ama tarihi eser olan cihazım acıyor herşey eski topraklardamı var diyelim artık anlamış degilim :????????????????????????????
                    Kanalın frekansını 2 aşağı veya 2 yukarı olarak ayarların. Sinyal gelebilir.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kanalın frekansını 2 aşağı veya 2 yukarı olarak ayarların. Sinyal gelebilir.

Kolay gelsin.
                      Hocam teşekkürler verdigin bilgi için ama 12000-12001-12002-12003-12004 denedim yok sinyal yok diyor hocam anlamadım nedir sorun sizce birde 10/06/08 yazılımı yüklü cihazda bunuda bilgisini vereyim acaba yazılımdanmıdır nedersiniz.

Yorum yap

sharkattrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hocam teşekkürler verdigin bilgi için ama 12000-12001-12002-12003-12004 denedim yok sinyal yok diyor hocam anlamadım nedir sorun sizce birde 10/06/08 yazılımı yüklü cihazda bunuda bilgisini vereyim acaba yazılımdanmıdır nedersiniz.
                        Yazılımla sinyalin bir ilgisi olacağını sanmıyorum eğer öyle olsaydı aynı sorunu yaşayan binlerce kişi olurdu burada. siz sorunu bence donanımınızda arayın. Anten ayarı, Diseqc arızası gibi.

Yorum yap

akşam maç esnasında 12002 frekansında sinyal bendede yoktu. otomatik scan yaptırdım yinede sinyal yoktu.

Yorum yap

tasarım hocam zaten yarın bir antenci getirttirip yaptırıcam birde 150 cm astra için canak kurulumu yaptırcam hocam ellerin dert görmesin

Yorum yap

selam ustadım bendede next 9000 cı var dün akşam ki maçı izledim ama bu aksam resim yok ikazı veriyor nedir acab sorun ben bu güne kadar hiç şifre girmedim ve tüm maöçlarıda izledim işin garibi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X