• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend neden Map leyemez?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Flysat ya da Kingofsat'tan o kanallarını ayrıntılarını aynı uydudaki diğer kanallarla karşılaştır bakalım.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
      Flysat ya da Kingofsat'tan o kanallarını ayrıntılarını aynı uydudaki diğer kanallarla karşılaştır bakalım.

Sevgiler...
      Flysat da herhangi bir farklilik bulamadim fakat dunku verdigim ilk resimde 12360 V scan sonucu OK oldugu halde kanallar Map lenememisti. Bu gun yaptigim taramada scan sonucu FAIL cikmis tabiiki kanallar Map lenememis. Ilginc bir durumda su scan sonuclarinda 12207V frekansi FAIL ciktigi halde 29 kanal bulmus bunun 24 kanali Map lenmis..TV yi actigimda bu kanallari gorebiliyorum tabii sifreli olduklari icin izleyemiyorum. Selamlar.

Yorum yap

O zaman sinyal sorunu gibi duruyor dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

O zaman sinyal sorunu gibi duruyor dostum.

Sevgiler...
          Ustad baska bir uydu alici ile guclu bir sinyal aliyorum..Tek LNB hareketli canak.Selamlar.

Yorum yap

Aynen, sinyal durumu çok iyi görünüyor.

Sevgiler...

Yorum yap

Jalidam; ne yaptın?

Sorunu çözebildin mi?

Sevgiler...

Yorum yap

Jalidam; ne yaptın?

Sorunu çözebildin mi?

Sevgiler...
                Ustad,sorun benim boyumu asar tahminim sorun sistem yazilimi ile ilgili.Ornek verecek olursam"Alex elec" yazilimi bu imagda Sirius uydusunda daha cok Powervu kanal yakalayabiliyorum.Fakat hicbir yazilimda sifresiz kanallari dahi yakalamak mumkun olmadi..Selamlar.

Yorum yap

Bir dakika; AlexELEC sürümünde sorun yok mu?

Sevgiler...

Yorum yap

Bir dakika; AlexELEC sürümünde sorun yok mu?

Sevgiler...
                    Mukemmel calismiyor olsada hic degilse Powervu kanallari izleyebiliyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X