• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Çözüldü] Xtream-Codes IPTV

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [Çözüldü] Xtream-Codes IPTV

Coreelec 9.2.1 Versiyonda
    Xtream-Codes IPTV çalışmıyor.
    Sevgiler.....

Hesap olsa denerim de hesabım yok.

Sevgiler...

Yorum yap

Hocam deneme hesabı özelden gönderdim.
      Sevgiler.....

Yorum yap

Selamlar,

Durak hocam; Kodi'deki Xtream-Codes IPTV 2.2 sürümü hesabı görüyor güzelce ancak kanallar gelmiyor.
        Ben de PVR.IPTV Client'e girip Live TV'ye girdim, o kadar çok kanal, film, dizi var ki en 3-4 dk bekliyorsunuz.
        Gelince kanallar geliyor ama tek grupta (bunu sonra çözeceğim inşallah) geliyor, logolar da geliyor.
        Sıralamayı numaraya göre yapınca liste düzeliyor.

Kısaca sorun yok.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag mesaj kutuna bak
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
            Selamlar,

Durak hocam; Kodi'deki Xtream-Codes IPTV 2.2 sürümü hesabı görüyor güzelce ancak kanallar gelmiyor.
            Ben de PVR.IPTV Client'e girip Live TV'ye girdim, o kadar çok kanal, film, dizi var ki en 3-4 dk bekliyorsunuz.
            Gelince kanallar geliyor ama tek grupta (bunu sonra çözeceğim inşallah) geliyor, logolar da geliyor.
            Sıralamayı numaraya göre yapınca liste düzeliyor.

Kısaca sorun yok.

Sevgiler...
            Ip tv satırının "m3u" yazan kısmını şu şekilde "m3u_plus" yazarsanız kanallar gruplar halinde gelir.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Xtream-Codes IPTV 2.2 eklentisinde kanallar geliyor ama çalıştırmıyor.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                Ip tv satırının "m3u" yazan kısmını şu şekilde "m3u_plus" yazarsanız kanallar gruplar halinde gelir.
                Dosyanın içindeki satırlar mı yoksa sunucunun verdiği satırdaki mi baba?

Sevgiler...

Not: Bu çok önemli ve güzel bir bilgi, çok teşekkür ederim...

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                  Harikasınız bu kaç zamandır istediğim şeydi.

Teşekkürler.

Yorum yap

sayın crazyturk örnek bir satır verebilirmisin (benim iptv satırım .ts ile bitiyor)saygılar

http://xxxxxxxx:xxxx/get.php?username=xxxxxxxxx&password=xxxxxxxx&type= m3u&output=ts[/url]

Website=?
                    Username =?
                    Password = ?
                    Port=?
                    Website satırı nasıl olmalı.saygılar

Yorum yap

Örnek Adres çubuğuna yazıp bu şekilde indirirseniz iptv listesi Buketli oluşur.
                      Http://webiptv.live:8080/get.php?use...&type=m3u_plus
                      Ben bu şekilde listeyi indiriyorum. Sonra listeyi farklı aç not defteri şeklinde
                      Xxx ve adultları silerek yeniden kaydediyorum. FTP ile yada USB ye atarak
                      m3u uzantılı listeyi Kodi eklentilerde iptv Pvr client Te gösteriyorum.
                      Cihaz yeniden başlayınca kanal listesi buketli iptv Li geliyor. İyi seyirler.

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                        Dosyanın içindeki satırlar mı yoksa sunucunun verdiği satırdaki mi baba?

Sevgiler...

Not: Bu çok önemli ve güzel bir bilgi, çok teşekkür ederim...
                        Sunucu satırında değişiklik yapılacak.

http://xxxxxxxx:xxxx/get.php?usernam...xxxxxxxx&type=m3u&output=ts

http://xxxxxxxx:xxxx/get.php?usernam...xxxxxxxx&type=m3u_plus&output=ts

Kırmızı renkli olan kısmı.Mavi renkli kısmı yazmanıza bile gerek yok.Mavi renkli kısımlar e2 cihazlarda gerekiyor kodi için yazmaya gerek yok.

Yorum yap

sayın durakb webiptv.live yazan yere kendi adresimimi yazmam gerekiyor yoksa sizin yazdığınız gibimi yazılacak.kendi adresimi yazıp denedim ama olmuyorbu satırı Xtream-Codes IPTV uygulamasındaki''Website' yazan yeremi yazmamız gerekiyor.saygılar

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                            sayın durakb webiptv.live yazan yere kendi adresimimi yazmam gerekiyor yoksa sizin yazdığınız gibimi yazılacak.kendi adresimi yazıp denedim ama olmuyorbu satırı Xtream-Codes IPTV uygulamasındaki''Website' yazan yeremi yazmamız gerekiyor.saygılar
                            Xtream-Codes farklı.İnternet adresi olan kısma sizdeki satırının sadece "http://" olan kısmı.Usarname olan yere kullanıcı adı,password yazan yere şifreniz,port yazan (orada 80 yazar) yere kendi portunuzu yazacaksınız.

Yorum yap

sayın crazyturk Xtream-Codes IPTV uygulamasına http://xxxxx.com kendi adresimi yazıyorum diğer bilgileride giriyorum uygulama hata veriyor.saygılar (benim iptv pc de çalışıyor sorun yok)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X