• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 [9.2.1] Resmi Release CoreELEC 9.2.1 Kodi v18.5 Final

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• CoreELEC 8.99.1Hayırlı olsun Kodi 18 leia final yapıyor kodi 19 a geçiyoruz bakalım adını ne koyacaklar gerçi bellidir ama öğreneceğiz.

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• CoreELEC 8.99.1.1

CoreELEC 8.99.1.1 is now available and can be downloaded from our GitHub page here.

Features:
      -----------
      Kodi v18 Leia (Final)
      based on LibreELEC 9.0.0

Fixes:
      ------------
      fixed blackscreen with retroplayer
      fixed frame skips when using audio delay
      fixed bluetooth on devices with qca9377
      fixed frame skips with h264 content
      fixed subtitle stutter on S912
      fixed uploading log files via CE-settings
      fixed w_scan dvb frequency limits
      fixed wetek dvb-t detection

Updates:
      ----------
      enabled gpio sysfs interface for Odroid C2
      enabled uvc camera support
      improved dvb scan
      improved deinterlaced content detection
      improved hyperion.ng support
      improved netflix 720p playback on S912
      removed hevc aspect ratio fix
      updated dvb driver
      updated qca9377 driver and firmware

Additions:
      -----------
      added dual vtv board support for KVIM2
      added support for legacy amremote remote.conf
      added support for Magicsee C300/C300 Pro/C400 Pro and Konig 4K

Issues:
      --------
      IR may unexpectedly stop working after applying this update due to the addition of support for amremote remote.conf files, if this happens, simply delete /flash/remote.conf and/or /storage/.config/remote.conf and reboot if you wish to continue using your meson-ir configuration.

SDKart.

Güncelleme.

Hayırlı uğurlu olsun.

Sevgiler...

Yorum yap

• Hayırlı olsun Artık herkes 9.0 yayınlıyor CoreELEC bakalım ne zaman yayınlayacak

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• LibreELEC diyecektin sanırım.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
            LibreELEC diyecektin sanırım.

Sevgiler...
            aslında öylede cihazlarımız geri kaldı 9.1 kullanan cihazlar bile var
            uygun tunerli cihaz bulamadım satılan cihazlarda tunersiz bu gidişle
            E2 alacak gibiyim bakalım biraz daha beklemede kalacağım

Saygılar

Yorum yap

• Az daha bekle derim, en azından şu durgunluk dönemi geçsin derim.
              Tabii ihtiyaç yoksa.

Sevgiler...

Yorum yap

• CoreELEC 8.99.2

CoreELEC 8.99.2 is now available and can be downloaded from our GitHub page here.

Features:
                -----------
                Kodi v18 Leia (Final)
                based on LibreELEC 9.0.0

Fixes:
                ------------
                fixed media_build dvb drivers

Updates:
                ----------
                updated kernel to use YUV422 for UHD and 4K 10bit instead of YUV444

SDKart.

Güncelleme.

Hayırlı uğurlu olsun.

Sevgiler...

Yorum yap

• Merhaba, sevgiler ve saygılar.
                  İşlerimden ve birazda sağlık sebeplerinden dolayı sizlerden biraz uzak kaldım.İçimde yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğu var.Bir an heyecanlandım.Bu arada beni unutmayıp aratan ve arayan @ozkaradag üstada çok çok teşekkür ederim.
                  BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                    Merhaba, sevgiler ve saygılar.
                    İşlerimden ve birazda sağlık sebeplerinden dolayı sizlerden biraz uzak kaldım.İçimde yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğu var.Bir an heyecanlandım.Bu arada beni unutmayıp aratan ve arayan @ozkaradag üstada çok çok teşekkür ederim.
                    Allah şifa versin Crazyturk

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Öncelikle Geçmiş olsun Aramıza Tekrar Hoşgeldiniz.

Sevgiler Saygılar

Yorum yap

• Bu arada unutmadım ama yukarıya yazmayı atlamışım onun için özür dilerim.Arayan arkadaşımızda @byagli dostumuzdu onada çok teşekkür ederim.
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Ya hu meraklandım, babam nerede, babama ne oldu diye.
                          Byagli dostum sağolsun arayıp sorunca rahatladım.

İnşallah iyisin abi?
                          Sıkıntı yoktur umarım.

Geldiğine ve gördüğüme çok sevindim.
                          Hoşgeldin tekrar.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• Teşekkürler,oldukca iyiyim.Önce özel işlerim vardı ondan vakit bulup buralara uğrayamadım sonrada ufak bir rahatsızlığım vardı.Geçen hafta sonu gelecektim bu defada yine küçük bir yolculuk oldu kısmet bugüne imiş.Çok çok teşekkür ederim.

Yorum yap

• Bu arada kurtlarım rahat durmadı yeni bir limana doğru yolculuğa başlayacağım.Altta resimdeki cihazı forumdan bir arkadaşla beraber satın aldık daha elimize ulaşmadı beklemedeyiz.

Yorum yap

Bu arada kurtlarım rahat durmadı yeni bir limana doğru yolculuğa başlayacağım.Altta resimdeki cihazı forumdan bir arkadaşla beraber satın aldık daha elimize ulaşmadı beklemedeyiz.

Baba hoşgeldin tekrardan. Güzel cihaz almışsın. Yazılım desteği çok iyi. Cihazın gelince yorumlarına göre bizde alırız bakarsın. Bu arada tunerde aldın mı?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X