• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD Yazılım Sorunları?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD Yazılım Sorunları?

Arkadaşlar NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD cihazındaki sorunları hep beraber olup sorunları belirtelim. Sorunları beraberinde çözelim..

NEXT YE-2010 CİS TİGER FULL HD cihazında gördüğüm yazılım sal hataları adminlerimize belirtmekteim. sizlerde cihazınıda olan sorunları belirtmenizi isterim..

NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD Cihazına çıkacak yeni yazılımı bekliyoruz. En kısa zamanda Adminlerimiz bu sorunu çözerler.

Cis TİGER cihazında eksik olan bölümler..
    1- Uyduları tek tek silemiyorsun..
    2- Kanal Kiliti Aktif Yaparken Cihaz kitleniyor. ve arkadaki düğmesinden aç kapa yapmamız gerekiyor.
    3- Kayıt yaparken kayıtta 15 Dakika dan sonra kaydettiği yayın duruyor.
    4- Tam anlamıyla kayıt yapmıyor.
    5- Kingston 8 GB'Lık USB Flash belleğin içerisindeki JPG Resim dosyalarını görüntülemiyor. 6- Cihaz açılırken Çok ağır açılıyor.. NEXT Logosu yaklaşık olarak 1 Dakika'nın üzerinde logoyu görüyoruz. 1 Dakika sonra Cihaz aktif hale geliyor.
    Gördüğüm sorunlar bunlardır. En kısa zamanda yapılmasını isterim.. İYİ akşamlar dilerim hepinize
    7- Next K€yleri cihazımıza yüklüyoruz. Sadece İDMAN TV
    Kanalında sorunlar yaşıyoruz.
    8- cihazda şifreli ve şifresi grupları ayırırken Şifreli gruplar Şifreleme sistemleri ait paketleri gösterirken hepsini göstermiyor..
    9- Mesela Nagravision paketi hotbird uydusunda genellikle 145 kanalın üzerinde olması gerekirken 65 kanalı gösteriyor..
    10- Tasarım ustamızın yapmış olduğu CİS TİGER FULL HD cihazının softcam dosyalarında bulunan şifreler ise uyumsuzluk yaratıyor..
    11- Şifreler bölümüne girerken İrdeto bölümünü boş gösteriyor.
    12- Seca Bölümünde Şifreler olmasa rağmen astra uydusundaki €mulatör K€yl€r le çözülebilen paket açılmamaktadır..
    13- NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD cihazında gördüğüm son sorunlar bunlar inşallah gelecek yazılımlar bu sorunlar düzelir..
    14- Uydu Alıcısı kendi kendine kapanıyor. Ve FABRiKA ayarlarına geri dönüyor.
    15- 3,24 Yazılımı Yüklü cihazda ama sorunlar devam etmektedir.
    Saygılarımla Mach1 Yönetimine

10- Tasarım ustamızın yapmış olduğu CİS TİGER FULL HD cihazının softcam dosyalarında bulunan şifreler ise uyumsuzluk yaratıyor..

Ne gibi bir uyumsuzluk yaratıyor?

Yorum yap

Ne Gibi uyumsuzluk yaratıyor. Derken.. Biss Şifreler bölümünde.. bütün şifreleri görebiliyorsunuz. olduğu gibi ama diğer şifreleme sistemindeki mesela mesajda söylediğim gibi irdeto bölümünü boş gösteriyor. cihazımda son yazılım ve sizin verdiğiniz son softcam dosyası yüklü olmasına rağmen böyle sorunları gördüm.. inşallah en kısa zamanda düzelir.

Yorum yap

evet hocam!bende 2000 tiger

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          12- Seca Bölümünde Şifreler olmasa rağmen astra uydusundaki €mulatör K€yl€r le çözülebilen paket açılmamaktadır..
          Astra uydusunda seca şifreleme sistemini kullanarak açılan paket var mı??
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

trt hd açılnca ses sistemi kumandadan olmuyor.

Yorum yap

Makineyi neredeyse her açtığım da ön panelde ERRORS hatası alıyorum.
                Arkadan açıp kapamak gerekiyor..

Yorum yap

yazılımı yeniden yükle fabrika ayarlarına dön düzelir.birkaç formatla bazen oluyor.sorunu çok çözümü daha gelmedi.

Yorum yap

O cihaza birşey beklemeyin daha önce dediğim gibi yazılım çıkmaz bence..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 usta diyorsa doğrudur.idare edin diyolar.şansızlığımıza ne diyelim.

Yorum yap

Denedim olmadı,hata devam ediyor,bende dayanamadım aldığım yer olan Teknosa ya şikayetimi söyledim ve mümkünse değişim istedim.Bu arada Teknosa da cihaz 129 TL ye düşmüş.

Yorum yap

Üzücü 300 küsürlerdi ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam ama baştan hiç getirilmemesi gereken cihazlardan birisiydi hataydı.
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

bende 300 tl ye aldım.yazık oldu bana..elimizde kaldı yapacak bişey yok.geri toplasa versek değiştirse olmazmıydı.cihaz özellik açısından bence iyi.ali cihazlardan iyi.ama gariban kaldı.yapacak bişey yok gibi.

Yorum yap

next 2010 tiger optıcum cihazın klon versiyonu gibi.yazılımı next yapmıyo yada dilini turkçe yapıyodur.opticum yazılım çıkarırsa nextte uygular gibi bir mantık var.next kopyamı yapıyor.destek derken kopyası varsamı olur.kendileri yazılım yapamıyormu.yada yapmıyormu.ben cihaza ekstra istemiyorum. ip tv falan gerekmez.sadece donma takılma olmasın kanal geçişleri hızlı olsun, server sorunsuz çalışsın yeterli.görüntüden memnunum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X