• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nebutv yapmış olduğum alış veriş için teşekkurler. cihaza çok harika şeyler yüklediklerini söylediler. ellerine ve emeklerine sağlık. ben bir konuya üzüldüm. şampiyon bey alacakların listesini yapmıştı. onlardan gelen çok az gördüm.
    next machina 3d

Yorum yap

cok ilginc izmirli kullanici test ettigini yazmis
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

yarın banada sultan beyli yolu gözüktü anlaşılan fabrikaya gideyimde bir tanede ben alayım:

Yorum yap

sayin ahmet1570 rumuzlu uye gidip yorulmaya gerek var mi ki netten bugun siparis et yarin elinde zaten

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            nebutv yapmış olduğum alış veriş için teşekkurler. cihaza çok harika şeyler yüklediklerini söylediler. ellerine ve emeklerine sağlık. ben bir konuya üzüldüm. şampiyon bey alacakların listesini yapmıştı. onlardan gelen çok az gördüm.
            Dur daha bismillah cihaz çıkalı saat olmadı geleli zaten bitti stok nerdeyse hepside forumlardan zaten

Yorum yap

o zaman iyi hocam bende herkes sallıyor mu dedim. kalite her zaman 1 numaradır.
              next machina 3d

Yorum yap

Arkadaşlar İzmir de saat 12:30 cihazı elime aldım şu an test çalışmalarını yapıyorum.İlk izlenimlerim olumlu ilerliyen saatlerde detaylı olarak yazarım...
                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar İzmir de saat 12:30 cihazı elime aldım şu an test çalışmalarını yapıyorum.İlk izlenimlerim olumlu ilerliyen saatlerde detaylı olarak yazarım...
                  sabırsızlıkla bekliyoruz
                  Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

cihaz izmire nasıl ulaştı ucak kargo mu?
                    next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cihaz izmire nasıl ulaştı ucak kargo mu?
                      cihaz izmir e gercekten erken vardı canım izmirim benım herseyde ılk ve öncüsün
                      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Eee....!! yorumlar nerde..?

Yorum yap

Daha bugün kargolama yapıldı yarın elimize ulaşır sonra yorumlar yapılır cihazı alıp kanalları ayarlamak kurcalamak zaman alır bir şeyi iyice öğrenmeden
                          övmek yada kötülemek olmaz olursa boş konuşma ve yorum olur

Yorum yap

alan alacak olan ve alıpta kullanan arkadaşlara kolay gelsin hayırlı ve uğurlu olsun

Yorum yap

13 uydu motor ve kanal tarama silme dizme vs. ayarlarını yapıyorum ilk izlenim bilinen ufak tefek eklenecek özellikler var görüntü harika başlangıç bile 10/9 aldı benden.
                              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Ozonder35 abime saygılarımla.....!
                                Bir şekilde öncelikle kendisine cihazı ulaştıran sevgili kardeşlerime teşekkür ediyorum.Bu bir bayrak yarışıdır yarışta önümüzde olan şampiyana şükran sunmak ve başarısından dolayı önünde saygıyla eğilmek boynumuzun borcudur.Amacımız ozonder35 gibi abilerimize önce saygı duymak sonrada hizmet etmektir.Bu hizmeti kim yaparsa yapsın bizim için saygı değerdir.Büyükse elini öperiz.Küçükse alnından öperiz.Bizler bu ailenin sizler değer verirseniz birer saygıdeğer üyeleriyiz.
                                Lütfen aceleci olmayın bende önce vardı demeyin bizleride bir anda yormayın.Eksik hizmet etmek istemiyoruz.Sakin sakin bi şeyler yapalım.Tekrar Saygılar.Nebutv

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X