• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 13.1.2009 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ustatlar bu size yazdığım 3,4 tane iemeilgönderdim cevapları gelmedi niçin birde bu uydudan günceleme nezaman olacaktır acelecevabınızı bekliyorum hallo159

Yorum yap

• hallo159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ustatlar bu size yazdığım 3,4 tane iemeilgönderdim cevapları gelmedi niçin birde bu uydudan günceleme nezaman olacaktır acelecevabınızı bekliyorum hallo159
      arkadaşım yokki öyle bir şey bunlar hep söylenir ama icraata gelince ortada hiç bir şey yok bence boşuna bekliyoruz gibi ben her akşam formu büyük bir heycanla açıyorum yeni yazılım var diye ama boş çıkıyor ben beklemiyorum bence sende bekleme kardeş saygılar......
      VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
      NEXT MACHINA 3D
      DİGİTURK CAM MODÜL FULL
      TİVİBU FULL PAKET
      120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
      VESTEL 106 CM terenova 3D
      vestiyer 500 gb hdd
      D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• hallo159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ustatlar bu size yazdığım 3,4 tane iemeilgönderdim cevapları gelmedi niçin birde bu uydudan günceleme nezaman olacaktır acelecevabınızı bekliyorum hallo159
        Sn.hallo159

"Uydudan güncelleme" haberi ilk çıktığında konuyu buraya taşıyan üyeler bazı üstadların isimlerini zikrederek, onların ağzından duyduklarını yazmışlardı. Bu haber bir süre "O söyledi, filâncadan duydum" gibi iddialar ile devam etti. Nihayet bu hususda sözlerine itimat edilecek insanlardan birisi olan sayın doktor, "uydudan güncelleme yazılımı üzerinde çalışıldığını, gerekli testler bittikten sonra verilebileceğini" söyledi.

Şu âna kadar verilmedi ise, henüz çalışmalar bitmemiştir. Hazırlanmış/bitmiş bir yazılımı neden bekletsinler ki ?

Biraz sabır.

Yorum yap

• gazisinan Nickli Üyeden Alıntı
          arkadaşım yokki öyle bir şey bunlar hep söylenir ama icraata gelince ortada hiç bir şey yok bence boşuna bekliyoruz gibi ben her akşam formu büyük bir heycanla açıyorum yeni yazılım var diye ama boş çıkıyor ben beklemiyorum bence sende bekleme kardeş saygılar......
          ayıp ediyorsunuz. hesap sorar gibi kelimeler yakışmıyor. madem memnun değilsin başka forum sitelerine git. bir sitemin var sa uygun bir dille kalp kırmadan söylersin. bize yakışan da budur. Lütfen...

Yorum yap

• [QUOTE=gazisinan;392002]arkadaşım yokki öyle bir şey bunlar hep söylenir ama icraata gelince ortada hiç bir şey yok bence boşuna bekliyoruz gibi ben her akşam formu büyük bir heycanla açıyorum yeni yazılım var diye ama boş çıkıyor ben beklemiyorum bence sende bekleme kardeş saygılar......[/QUOTE

arkadasim sitem etmeyi birakalim ve sabirla bekleyelim emege saygi duyalim.
            mademki beklemiyorsun neden her aksam heyacanla foruma giriyorsun.saygilar

Yorum yap

• ustalara saygısızlık yapmayın .Bunlar nexte karşı olanların yaygarası ,zamanı gelince verilir.
              Biraz sabır saygılar.
              kay:

Yorum yap

• [quote=humaxfan;392016]
                gazisinan Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşım yokki öyle bir şey bunlar hep söylenir ama icraata gelince ortada hiç bir şey yok bence boşuna bekliyoruz gibi ben her akşam formu büyük bir heycanla açıyorum yeni yazılım var diye ama boş çıkıyor ben beklemiyorum bence sende bekleme kardeş saygılar......[/QUOTE

arkadasim sitem etmeyi birakalim ve sabirla bekleyelim emege saygi duyalim.
                mademki beklemiyorsun neden her aksam heyacanla foruma giriyorsun.saygilar
                ya ben anlamadım emeğe saygı yokmu ya herşey bizim için yapılıyor ustalara teşekkür ediyorum zamanı gelince her şey olur onlara güveniyor ve sabırla bekliyoruz ellerine sağlık ustaların teşekkürler.

Yorum yap

• askeritepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ayıp ediyorsunuz. hesap sorar gibi kelimeler yakışmıyor. madem memnun değilsin başka forum sitelerine git. bir sitemin var sa uygun bir dille kalp kırmadan söylersin. bize yakışan da budur. Lütfen...
                  kardeşim ben kimseye hesap sormadım nedir bu böyle herkes bir yerden sitem etmişsiniz yani saygılı bir dilde eleştiride bulundum sadece bu başka kötü bir niyetim yok ayrıca başka sitelere gidersemde bunu sana sormam kardeş ben burdaki hocaların emeyine saygı duyuyorum sen kendi işne bak senin cevap vereceyin bir konu deyil bu saygısızlık yapsaydım ustalar cevap verirdi tamam mı kardeş..........kolay gelsin
                  VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                  NEXT MACHINA 3D
                  DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                  TİVİBU FULL PAKET
                  120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                  VESTEL 106 CM terenova 3D
                  vestiyer 500 gb hdd
                  D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• gazisinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kardeşim ben kimseye hesap sormadım nedir bu böyle herkes bir yerden sitem etmişsiniz yani saygılı bir dilde eleştiride bulundum sadece bu başka kötü bir niyetim yok ayrıca başka sitelere gidersemde bunu sana sormam kardeş ben burdaki hocaların emeyine saygı duyuyorum sen kendi işne bak senin cevap vereceyin bir konu deyil bu saygısızlık yapsaydım ustalar cevap verirdi tamam mı kardeş..........kolay gelsin
                    sana göre saygılı. demekki senin dediğin gibi hepimizin sitemi boşa değil. bi şeyler hissettirmişsin kardeşim...... saygılarımla iyi akşamlar.

Yorum yap

• Arkadaşlar biraz sabredelim. Doktor Bey'in açıklamaları doğrultusunda yazılım hazırlanınca verilir elbet...

Yorum yap

• Eğer beklediğiniz şey uydu paylaşımı üzerinden yayınların illegal olarak açılması ise boşuna beklemeyin arkadaşlar, Next böyle bir şey yapmayacağını ta başından açıkladı artık bu konu üzerinde fazla durmayın.

Yapılacak ve verilecek olan yazılım sadece uydu üzerinden yazılım, şifre, ve diğer dataların güncellenmesi ile ilgili olacaktır. Eğer ilk bölümde bahsettiğim paylaşım yoluyla kanal açılmasını bekleyen varsa bence boşuna beklemesin.

Yorum yap

• Bizim buralarda ocak bitti ya sizin oaralarda !!!
                          MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

• Neden olmasin

:tr::tr:hocam siz bilirsiniz biz bekleriz bizim demek istediğimiz piyasedeki birkaç markalar uydudan güncelmelerle alakalı yazıları okuyunca doğrusu ben sahsen üzülüyorum dersinki niye banagöre nexst piyasanın kralı olduğu için neden bizim cihazlarımız uydudan güncelleme yapmasınlar bizim üzüntümüz bu saygılarımla ....

Yorum yap

• arabad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bizim buralarda ocak bitti ya sizin oaralarda !!!
                              Biz henüz girmedik

Yorum yap

• hakan19.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ark mrb, istanbul sarıyer den 90 lık çanbak ile thor uydusunu izleyebilirmiyim bide 2000 cx plus ile thor uydusundaki izleyebileceğim kanalların listesi varsa rica edebilirmiyim, tşklr...
                                Merhabalar,
                                Sayın Hakan19.80 Bey,
                                90 cm'lik çanak anteniyle İstanbul Sarıyer'den, Thor Uydusu'nun yayınlarını alırsınız. Thor Uydusu'ndan izleyebileceğiniz kanallar ile ilgili bilgi alabileceğiniz bir linki de, Sizin için aşağıya ekliyorum.

Thor Uydusu'nun Kanal Bilgileri İle İlgili Link.

Bilgilerinize sunarım.
                                Saygılarımla.
                                "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X