• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf-X Serisi 2.12.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• üstadlar günaydın yakın bir arkadışımın next ye 2500 X dpcı plus cihazı var yazılım için 1. mesajdaki 5518 VE Boot YKME YE 2500 X DPCI PLUS İNF 614 p versiyonu yüklememiz yeterlimi teşekkürler

Yorum yap

• çalıkuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      üstadlar günaydın yakın bir arkadışımın next ye 2500 X dpcı plus cihazı var yazılım için 1. mesajdaki 5518 VE Boot YKME YE 2500 X DPCI PLUS İNF 614 p versiyonu yüklememiz yeterlimi teşekkürler
      Tabiki yeterli ancak dikkat etmeniz gereken nokta, daha önce cihazda 614 yazılımı varsa PcLink 2.2, eğer yoksa PcLink 2.0 ile güncel yazılımı atın ve daha sonraki tüm uygulamalarda PcLink 2.2 kullanın.

Yorum yap

• teşekkürler tasarım hocam

Yorum yap

• TASARIM hocam sözkonusu cihaza Pc link 2.0 ile yazılım yüklemeye çalışıyorım ama com seçip ampül tıkladıktan sonra tHE SOFTWARE UPGRADE ERROR diye bir ibare çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• Ampulden atman için cihaz boot konumunda olması gerekir. 0030 modunda. Siz Kalemden yollayın yazılımı. Verdiği hata bu yüzden.

Yorum yap

• hocam şu anda com girişi yapmadan cihaza yükleme yaptım bir sakıncası olurmu

Yorum yap

• cihazım next2500x dpcı plus şuan ki yazılım 614p 112607 yeni yazılım 120207 PcLınk2,2i atıyorum aynen uyguladığımda yine eski 614p 112607 çıkıyor bi açıklama yapacak arkadaş yokmu saygılarımla

Yorum yap

• utoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  cihazım next2500x dpcı plus şuan ki yazılım 614p 112607 yeni yazılım 120207 PcLınk2,2i atıyorum aynen uyguladığımda yine eski 614p 112607 çıkıyor bi açıklama yapacak arkadaş yokmu saygılarımla
                  Sahip olduğunuz ürünün son versiyonu 614P dir.
                  Cihaz bilgisi menüsuna girdiğinizde yazılımın hazırlandığı tarihi görüyorsunuz, dosyanın adındaki tarih ise yayınlandığı tarih.
                  Telaşa gerek yok

Yorum yap

• Arkadaşım ben telaş etmiyorum dosyadaki 120207 MO23,00 bu en son yazılım değilmi bu yazması lazım cihaz bigisinde

Yorum yap

• TASARIM hocam, com girişi yapmadan yükleme işlemini tamamladım.

Yorum yap

• ARKADAŞLAR benim şimdi bu 614p 112607 MO24,00 en son yazılım mı çünkü hayret ediyorum

Yorum yap

• Yeni yazılım verilene kadar evet en son yazılım 614p

Yorum yap

• TASARIM üstadım ye 2500 x dpcı plus'a com girişi yapmadan yazılım yükldim bir sakıncası olur mu?

Yorum yap

• çalıkuşu Nickli Üyeden Alıntı
                              TASARIM üstadım ye 2500 x dpcı plus'a com girişi yapmadan yazılım yükldim bir sakıncası olur mu?
                              X serisi cihaza com'dan giriş yapmadan nasıl yazılım yükleyebildinizki..?
                              Forum Kuralları

Yorum yap

• Çok çok teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X