• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premiere Direkt

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Premiere Direkt

Selamlar Arkadaslar, acaba bana yardimci olacak biri varmi yada beni bilgilendirecek, son 2 - 3 haftadir Premiere Direktler acilmiyor. Sorun bendemi yoksa Premierede mi. 1.2.3.4.acik sirf Direktler yok bilgisi olan varsa, söylerse sevinirim saygilarla. yeni key koymama ragmen yok.

sistem değişti açmıyor şuan

Yorum yap

dogrudur dostum herkeste ayni olay var

Yorum yap

Yakında gelir diye umuyoruz.
        ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
        ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

swiss72 Nickli Üyeden Alıntı
          Selamlar Arkadaslar, acaba bana yardimci olacak biri varmi yada beni bilgilendirecek, son 2 - 3 haftadir Premiere Direktler acilmiyor. Sorun bendemi yoksa Premierede mi. 1.2.3.4.acik sirf Direktler yok bilgisi olan varsa, söylerse sevinirim saygilarla. yeni key koymama ragmen yok.
          Sizinle ilgili bir durum değil, yayıncı kuruluş Mecm61 keye geçtiği için yeni yazılım gerekiyor.

Yorum yap

Öncelikle Ellerine saglik uzman kardes ve bütün emegi gecen Arkadaslara Tesekürler.
            Birde sorum olacak gecenlerde yeni yazilim attim ve bütün kanalar silindi hadi onu ayarladim ama yesil dügme otamatik key arama yapiyordu oda degisti neden acaba? Ben Next 2000ye cis super plus kullaniyorum.

Yorum yap

Efes68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Öncelikle Ellerine saglik uzman kardes ve bütün emegi gecen Arkadaslara Tesekürler.
              Birde sorum olacak gecenlerde yeni yazilim attim ve bütün kanalar silindi hadi onu ayarladim ama yesil dügme otamatik key arama yapiyordu oda degisti neden acaba? Ben Next 2000ye cis super plus kullaniyorum.
              Menü>>Cihaz Bilgisi>>Kırmızı Tuş>>1234 tuşlayın ve emuyu aktif yapın. Daha sonra Yeşil tuş çalışır.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Menü>>Cihaz Bilgisi>>Kırmızı Tuş>>1234 tuşlayın ve emuyu aktif yapın. Daha sonra Yeşil tuş çalışır.
                Tesekürler de onu biliyorum ama önceden key update yapiyordu ve key buluyordu simdi ise ariyor ama nafile birsey bulamiyor. Yanlis yazilim yüklemis olabilirmiyim?

Yorum yap

Efes68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tesekürler de onu biliyorum ama önceden key update yapiyordu ve key buluyordu simdi ise ariyor ama nafile birsey bulamiyor. Yanlis yazilim yüklemis olabilirmiyim?
                  Premierelerde auto çökeli çok oldu. Keyleri elle veya Softcam şeklinde atarsanız açılır kanallar.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Premierelerde auto çökeli çok oldu. Keyleri elle veya Softcam şeklinde atarsanız açılır kanallar.
                    Bak onu Bilmiyordum Tesekürler Tasarim Kardes.
                    Aksam keyler degismis yükledim Ellerine saglik.
                    :bravo:

Yorum yap

arkadaslar acaba yeni yazilim ne zaman cikacak

Yorum yap

premiere direct

olayin belki nextle ilgisi direk olmayabilir ama kücük bir yazilim eklentisi ile cözülebilecegini düsünüyorum...ve bekliyoruz ,,,selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X