• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2017-01-07 15:56:11.678 http: 192.168.2.7: HTTP/1.1 POST /api/idnode/load -- 400

yapamadım herhalde

reconnected to theadend olmadı neden ustadlar
    WETEK Play 2 4K
    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Tvheadend de bağlanırken wi-fi ile bağlanıyorsanız cihaz IP:9981 kablolu bağlanıyorsanız cihaz IP:9981 giriş deneyin

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        çalıştır seçeneği neden aktif değil ?

Tvh zaten şu an aktif görünüyor.Çalışmıyorsa o zaman devre dışı bırak olarak yazan yer etkinleştir diye yazar.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• @crazyturk hocam hallettim sağolasın.sorun client in aktif olmamasıymış

Yorum yap

• New build up: rb-beta1f.

Flv streams are now fixed. am-flv1 decoder does not support all "special formats" so no SW decoding is beeing used. SW decoding is fixed now. If you want to play a movie with SW decoding and the C2 is capable to handle the load, playback should be much smoother now.

Still not fixed:
            Some VC-1 files have a/v sync issue
            PTS missing in video file = a/v sync issue
            Jumping PTS = little annoying stutter
            DVD iso = Not starting
            LiveTV HD sometimes not starting.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-beta1f.img.gz.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-rb-beta1f.tar.

Sevgiler...

Yorum yap

• Bu güncellemeleri sürekli yüklemek şart mıdır üstadlar?

Yorum yap

• Yok ancak önemli düzeltmeler oluyor.

Sevgiler...

Yorum yap

• bende bazen ethernet işlevsiz kalıyor, tvheadend kapanıyor, yeniden başlatınca düzeliyor. acaba donanımsal bir sıkıntı mı vardır yoksa beta sürüm olduğu için mi bu sıkıntılar? Sizde oluyor mu?

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bende bazen ethernet işlevsiz kalıyor, tvheadend kapanıyor, yeniden başlatınca düzeliyor. acaba donanımsal bir sıkıntı mı vardır yoksa beta sürüm olduğu için mi bu sıkıntılar? Sizde oluyor mu?
                    İnternet işlevsiz kalmıyor sadece FTP çalışmıyor.Onada autoscrip.sh dosyası yapıyorsunuz ve cihazı kapatıp açtıktan sonra çalışıyor sorun olmuyor.Bu sorunu dile getirmişler.Alttaki komutu yazın ve dosyanın adını "autostart.sh" yazın.

#!/bin/sh
                    # switch ethernet device down to 1000 Mbits (workaround)
                    ethtool -s eth0 speed 1000 autoneg off

Aşağıda yere at ve chmod değeri 755 yapınız.
                    /storage/.config/"autostart.sh" dosyanın adı bu.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      İnternet işlevsiz kalmıyor sadece FTP çalışmıyor.Onada autoscrip.sh dosyası yapıyorsunuz ve cihazı kapatıp açtıktan sonra çalışıyor sorun olmuyor.Bu sorunu dile getirmişler.Alttaki komutu yazın ve dosyanın adını "autostart.sh" yazın.

#!/bin/sh

tvheadendin arayüzüne de ulaşamıyorum yalnız öyle olduğunda.

Yorum yap

• Bu scrip'i oluştur sorun olmaz.

Yorum yap

• yalnız bu komut etherneti 1gbit yapmak için. ben bunu daha evvel denemiştim. modemim ve cihaz 1gbit porta sahip olduğu için. ama bu komuta rağmen 100mbit'den bağlanıyor. Enteresan.

Yorum yap

• Ben wireless 5 ghz ile bağlanıyorum.Sizde değerleri 100 yapın.

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bende bazen ethernet işlevsiz kalıyor, tvheadend kapanıyor, yeniden başlatınca düzeliyor. acaba donanımsal bir sıkıntı mı vardır yoksa beta sürüm olduğu için mi bu sıkıntılar? Sizde oluyor mu?
                              Evet, kopmuyor ama kopmuş gibi hareket ediyor. Bunu kendi resmi forumunda tartışıp konuşup çözüm arıyoruz.
                              Donanım sorunundan ziyade kernel sürücü sorunu olduğu açık, ben sadece ağı kapatıp açınca düzeltiyorum.

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

#!/bin/sh

Bu sorunu çözdü mü abi?

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              yalnız bu komut etherneti 1gbit yapmak için. ben bunu daha evvel denemiştim. modemim ve cihaz 1gbit porta sahip olduğu için. ama bu komuta rağmen 100mbit'den bağlanıyor. Enteresan.
                              İlginç.

Sevgiler...

Yorum yap

• Bende bu konuda gelecek güncellemeyi bekliyorum açıkçası. Oscamda donma ve TVH arayüzünde donma cihazın eternet bağlantısını kaybetmesi ile alakalı. FTP den cihaza 500 mb civari bir dosya atmaya çalıştığımızda bu sorun zaten görülüyor. Tşk..ler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X