• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeOS v2.0.1 OTA WeTek Play 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Klasik launcher istiyenler icin dosya sunmuslar..
    http://wetekforums.com/v/index.php?p...assic-launcher

indirme linki ;
    https://mega.nz/#!LNpXALCZ!YJ82dLRVo...2kmm8donyrE5Kg

Yorum yap

Klasik Dashboard bana çok banal geliyor ama tabii renk, zevk meselesi.

Paylaşım için teşekkürler.

Sevgiler...

Yorum yap

Yeni Güncelleme
        WeOS v2.0.1 OTA WeTek Play 2 için

Weâ€â•re closing the year with an awesome mic-drop - ladies and gentlemen, hereâ€â•s WeOS 2.0.1
        BAM!

WeOS 2.0 presents its brand new totally re-design user interface that will improve your experience when using WeTek devices.

To download and apply the update directly from your device, simply access WeUpdate app from My Apps select “On-line Updateâ€.

You can follow this tutorial on how to update through the WeUpdate Application.
        http://tutorials.wetek.com/tutorial/268

Hereâ€â•s what youâ€â•ll get with the new WeOS 2.0.1

Brand new launcher

Aptoide, largest independent Android app store

Multitasking app switcher
        (Pressing Ok button you open the application, Press and Hold Ok Button you kill the application)

WeTV (for WeTek Play2) enhancements:
        EPG active scanner
        EPG Grid channel change is now possible

WeTV (for WeTek Play2) bug fixes:

Fixed bug when naming a bouquet name with special characters
        Fixed focus issue when double pressing the yellow button
        Ch number is empty in Info bar
        Fixed problem with info bar when switching between channels that are locked
        Bouquet Managment is now showing correct bouquet list
        Fixed a bug with Location selection on DVB-C when not connected to the internet
        Fixed a date bug concerning Schedule Recordings

When doing update, we advise our users to disconnect the HDD's.

After installation of new software is done, we recommend you to reboot device.

If you want to make a clean install, please download this file:

Temiz yükleme için....

https://mega.nz/#F!09Q10RxK!smyhM9A8WL2prX3SZbxJ5A

Thanks Thrall

Yorum yap

oooo biz daha 2.0 ı güncelleyemeden 2.0.1 gelmiş...

Yorum yap

bir önceki yazılımda harici maus çalışmıyordu benimde dikkatimi çekmişti düzeltirler diye tahmin etmiştim
            şimdi süper olmuş bütün işlemleri mausla yapabiliyorsun kumandayı kullanmadan

saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ya lamedb yi import ediyorum ama buketlerim gelmiyor. Dreamset ile düzenleyeyim diyorum ftp yok bu son çıkan wetekoslarda. Dr dosyası olarak kaydedeyim diyorum izin vermiyor Dreamset. Bu kanalları kafamıza göre sıralayıp buketlemek mümkün mü wetekos'da?

Yorum yap

FTP yoksa USB'den atsana dostum.

FTP Serverı indirip kurabilirsin, geniş bir dünya mevcut babo.

Sevgiler...

Yorum yap

Eyvallah. Ftp server bakmadım daha Google play den. Fırsat olmadı açıkçası. Ama Dreamset düzenlediğim db kanal dosyasını kaybetmeme izin vermiyor. Yanlış sürümünü mü kullanıyorum acaba?

Yorum yap

49 u değil de 48 dene bakalım.

Sevgiler...

Yorum yap

özkaradağ ustam tarattığım kanal listemi nasıl usb belleğe yada sd karta nasıl export edecem ne yaptımsa başaramadım bana türksat kanal listesi lazım düzenlen miş

Yorum yap

USB diski takıp, WeTV'deyken 3 çizgiye basıp resimdeki görünen simgeyi tıklayıp diske kaydet.

Geçmiş olsun.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

USB diski takıp, WeTV'deyken 3 çizgiye basıp resimdeki görünen simgeyi tıklayıp diske kaydet.

Geçmiş olsun.

Sevgiler...
                          Ustam bu şekilde yapınca cihazın kendi belleğine ""channel_list_2016_12_24_01_23_29_dvb"" bu isimle kayıt ediyor kanalları.

Bu dosyayı usb belleğe taşıdım ama pc de dreamset (ve dreamedit) bu dosyayı görmüyor.

Yorum yap

ben bu cihazda yapabildiğim enigma2 kanal listesini attım import ederek rahatladım
                            birde xzoron'o atabildim başka da bir halt karıştıramadım henüz android için ftp den cihaza bağlanamadım bu bana dert oldu ne yaptımsa olmıyor böyle devam ederse cihazı atacam bir kenara yada bekleyeceğim ozkaradağ ustad bir backup yapmasını bekleyecem teşekkürler
                            MSN DURUMU::

Yorum yap

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ustam bu şekilde yapınca cihazın kendi belleğine ""channel_list_2016_12_24_01_23_29_dvb"" bu isimle kayıt ediyor kanalları.

Bu dosyayı usb belleğe taşıdım ama pc de dreamset (ve dreamedit) bu dosyayı görmüyor.
                              Ben kanal listesini dreamset ile duzenledikten sonra klasor halinde usb bellege atip 5. secenekle "download or import channel list" secerek yukedim, buketler de geldi.

Sadece lamedb dosyasini yukleyince buketler gelmedi.

Bilginize.
                              Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ben kanal listesini dreamset ile duzenledikten sonra klasor halinde usb bellege atip 5. secenekle "download or import channel list" secerek yukedim, buketler de geldi.

Sadece lamedb dosyasini yukleyince buketler gelmedi.

Bilginize.
                                Teşekkür ederim yardımınız için.

Ben cihazda uydu taraması yapıp bu taranmış listeyi usb ye atıp, pc de dreamset ile düzenlemek istiyorum, sonra geri cihaza atacağım buketli halde.

Taradığım listeyi pc de dreamset açamıyor, sıkıntım bu.

Belki basit bir nüans var benim gözden kaçırdığım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X