• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS Full oto Hazır plugins dosyası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TPS Full oto Hazır plugins dosyası

AES Key değiştirmekten bıkanlar...Yeni softCam arayanlar.3,4,5 gün seyredip "herşey tamam deyip " hayal kırıklığına uğrayanlar..Bütün bunlara son.Artık "TPS Full Oto"

--------------------------------------------------------------------------
    DVB-S kartı olan artık uğraşmayacak...Çünkü "TPS FULL OTO"
    (TPS keyleri içeren 3,4,5 günlük softcam paketlerine son...Tek bir AES key ve bu devamlı kendiliğinden değişiyor)

Ayrıca AB Sat,Srg,Sirius Kingston paketi..ok.....Jstv 1,2 ok

Prog Dvb de denendi ..C/progDvb
    MyTheatre de denendi...C/Program Files/MyTheatre

Bu defa SoftCam değil doğrudan Plugins dosyası ...Herşey içinde hazır.Eskisini sil at ,yenisini yapıştır.

Yeni AES key ...Gerekmez
    Yeni SoftCam ...Gereği yok

İnternetim bitmişti....İntrtnete de gerek yok.

İndir ...Rardan kurtar (Extract to plugins) ve kullan Buradan indirebilirsiniz.

İyi seirler...Cypriot:mzk:
    Eklenen Dosyalar

Echostar AD3000 IP Via 1,50 Mega (95E-30W)Dreambox 500S,Dreambox 500HD (Turksat-Hotbird-EutelsatW3A-Sirius-Astra1-Nilsat- EutelsatW2M -Eurobord9-Thor-Hellassat-Astra3B-Arabsat1,Amos,Astra1G fixed),Infinity,Dynamite,Cas2,Matrix,Zeta Blue .X-Dream,Fun5-6,Opos,GoldCard,SkyStar-S2 HD (ProgDvb,DVBViewer,DvbDream)Hadu plugin

link çalışmıyor Bilginize sunulur

Yorum yap

linkte sorun yok çalışıyor.
      next ye 2000 cx süper plus usbsiz
      dreambox 500s

Yorum yap

Selamlar, Linkte sorun var.

Yorum yap

Arkadaşım bu plugin vplug ise bu konu zaten forumda işlendi ve çalışıyor dikkatli olursak gereksiz dosyalarla uğraşmayız...

kolay gelsin

Yorum yap

İlgi çekici, ancak link çalışmıyor...
            Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
            Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Plugin foruma alındı.

Yorum yap

indirildi ve yüklen di sonuç hiçbir şifreli yayını açmıyor

Yorum yap

vplug 1,21 ve s2emu 1,26 var vs vs vs

hocam bu konu dvbs bölümünde zaten var bu pluginleri oradan indirirsen daha sağlıklı zaten tps ler vplug 1,20 den itibaren auto oldu ss2 dede gayet güzel 1,21 sürümüde hatalar ayıklandı gayet güzel çalışıyor...

Yorum yap

prog dvb deki plugin dosyasıyla tamamen değiştirin çalışıyor.teşekkürler.

Yorum yap

calışmıyor....

Yorum yap

Birtek bu arkadaş çalıştırabildi herhalde. Başka çalıştırabilen çıktımı merak ettim?

Yorum yap

TPS lerde yola devam

TPS full oto hazır plugins dosyasını yükleyen arkadaşlar sonuç alamıyor.Çünkü bugün saat 11,00-12,00 civarı Fransız TPS paketi bir değişiklik yapmış.
                          Bu dosyayı yükleyen arkadaşlar internetleri sayesinde yola devam edebilirler

Download

Buradan alacakları küçük rar dosyasını rardan kurtarıp hazır plugins klasörü içine atıp "yes"ile çıksın.

Download
                          Buradan da alınacak küçük rar dosyasını açtıktan sonra plugins klasörüne atarak sexViws paketini full seyredebilirsiniz.(Muhic arkadaşın keylerini kullanarak bu dosya oluşturulmuştur Kendisine teşekkür ederim)Umarım uzun gider.

Hemen şimdi deneyip de veriyorum..Ama EMU dünyasında şu dakikadan bir sonraki dakikaya ne olacağı bilinmiyor.
                          Olayın güzel tarafı da budur zaten.Bir maratondur gidiyor.Sırf seyretmek isteyen zaten bir şekilde o kanalın yasal kartını alıyor.

Saygı ve sevgiler.

Echostar AD3000 IP Via 1,50 Mega (95E-30W)Dreambox 500S,Dreambox 500HD (Turksat-Hotbird-EutelsatW3A-Sirius-Astra1-Nilsat- EutelsatW2M -Eurobord9-Thor-Hellassat-Astra3B-Arabsat1,Amos,Astra1G fixed),Infinity,Dynamite,Cas2,Matrix,Zeta Blue .X-Dream,Fun5-6,Opos,GoldCard,SkyStar-S2 HD (ProgDvb,DVBViewer,DvbDream)Hadu plugin

Yorum yap

cypriot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            TPS full oto hazır plugins dosyasını yükleyen arkadaşlar sonuç alamıyor.Çünkü bugün saat 11,00-12,00 civarı Fransız TPS paketi bir değişiklik yapmış.
                            Bu dosyayı yükleyen arkadaşlar internetleri sayesinde yola devam edebilirler

Download

Buradan alacakları küçük rar dosyasını rardan kurtarıp hazır plugins klasörü içine atıp "yes"ile çıksın.

Download
                            Buradan da alınacak küçük rar dosyasını açtıktan sonra plugins klasörüne atarak sexViws paketini full seyredebilirsiniz.(Muhic arkadaşın keylerini kullanarak bu dosya oluşturulmuştur Kendisine teşekkür ederim)Umarım uzun gider.

Hemen şimdi deneyip de veriyorum..Ama EMU dünyasında şu dakikadan bir sonraki dakikaya ne olacağı bilinmiyor.
                            Olayın güzel tarafı da budur zaten.Bir maratondur gidiyor.Sırf seyretmek isteyen zaten bir şekilde o kanalın yasal kartını alıyor.

Saygı ve sevgiler.
                            teşekkürler ilk mesajdaki pulingle acılmamıstı.bununla tpsler acık
                            Download
                            sexViews leri denemedim.

Yorum yap

Dostum;
                              Ben teşekkür ederim...cevap yazıp beni teyid ettiğin için.

Şu anda saat 19,20 ..TPS leri de SexView leri de denedim ikisi de açık..Keşke diğer linke de tıklasaydın..4,5 kb lık küçük bir dosya ..Ama yaptığı iş büyük.TPS ler gibi azacık beklemek de gerekmiyor ...İnternet de gerekmiyor.

Buradan alacağın SoftCam la D+ lar da açılacak.

Saygı sevgiler.:byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X