• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTeK.Play - Android CM11 - ROM - mod by thawtes

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Eline sağlık..

Yorum yap

eline sağlık. ben yükledim. ama ekran ayarları olmadı.ekran görüntüsü çok büyüktü .ayarlayamadım. tekrar eski yazılıma döndüm.

Yorum yap

Ekran ayarlarını yapamadık

Yorum yap

ekran ayarları derken ? tam olarak neyi kast ediyorsunuz? ekran 1280x720p de ayarlı bunu ayarlardan değiştirebilrisiniz 1080p ye alabilirisiniz..

Yorum yap

Hocam görüntü ayarları menü
            TV ekranın dışında kalıyor gözükmüyor
            106 ekran tv de ayarlamaya çalışıyoruz.
            Emeginize tekrar teşekkürler.

Yorum yap

ekran çözünürlüğünü bi refresh ettirmeniz lazım o halde aslında romla alakalı bi durum değil ama siz televizyonunuzun ayarlarından input bolumunden marka modeli bilmiorum ama giriş seceneğini 16:9 olarak ayarlayı veya sadece tarayız ekrana sığdır gibi secenekler olmalı tv ayarlarında onlardan birini yapın menuleri mutlaka goreceksiniz ardından droid ayarlarına girin ve cozunurluğu bi tazeleme yapın mesela cıktıyı 1920x1080p olarak ayarlayın ok deyin cihazı reboot edin.

Yorum yap

iyi akşamlar...
                thawtes üstad yazılımı yükledim..cihaz kendine geldi..çok farklı ve güzel vede mükemmel..ellerine sağlık..

Yorum yap

atak34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  iyi akşamlar...
                  thawtes üstad yazılımı yükledim..cihaz kendine geldi..çok farklı ve güzel vede mükemmel..ellerine sağlık..
                  rica ederim, güle güle kullanmanız dileğiyle..

teşekkürlerini sunan tüm arkadaslara bende tesekkurlerimi sunarım, umarımfaydalı olur umarım kulanımdan keyif alırsınız tekrar güle gül kullanın...

Yorum yap

thawtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ekran çözünürlüğünü bi refresh ettirmeniz lazım o halde aslında romla alakalı bi durum değil ama siz televizyonunuzun ayarlarından input bolumunden marka modeli bilmiorum ama giriş seceneğini 16:9 olarak ayarlayı veya sadece tarayız ekrana sığdır gibi secenekler olmalı tv ayarlarında onlardan birini yapın menuleri mutlaka goreceksiniz ardından droid ayarlarına girin ve cozunurluğu bi tazeleme yapın mesela cıktıyı 1920x1080p olarak ayarlayın ok deyin cihazı reboot edin.
                    televizyonum philps 106 ekran ayarlardan ekranı doldur 16/9 vs. gibi bütün ayarları denedim. ama olmadı.
                    Televizyon görüntü ayarlarında uymayan diye bir bölüm var. onu seçince görüntü düzeldi. Çok güzel olmuş. Emeğin için teşekkürler. Yalnız uydu ayarlarınae ve usb belleğe ulaşamadım. nasıl ulaşırım bu ayarlara

Yorum yap

çok güzel olmuş lakın ekrana hıçbır menü sığmıyor.bır ayarsızlık var.vıdeo bıle oynat bölumu alt kısımda kalıyor.ayarlar bölümünde ekran çözunurlugu ıle ılgılı bır bölum bulamadım.
                      fabrıka ayarlarına alsam orjınal andorıdde dönermı 1.16 ya
                      WETEK Play 2 4K
                      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Dönmez romlu cmd yazılımı bu 1.1.6 osu yüklemen lazım geriye arka düğmeden ..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

arkadaslar ekrana sığmama problemi yasan arkadaslar sorun romla backupla alakalı değil konunu en basında cihazın nand yapısında ki olası sorunlara karsı wetekos son surumu yuklemenizi onermiştim. simdi ekran sorunu yasayan arkadaslara önerim wetekosu kurmaları ve wetekosdayken ekran cozunurluk ayarlarınıza bakın 1280x720p ye alın daha sonra cm11 rom backup kurulum işlemlerini yapın, gorecekiniz ki bir sorun olmayacak...

Yorum yap

selam thawtes eline saglik cok guzel bacup olmus sizesorum var winscp le baglanmak istiyorum fakat baglanamiyorum .tesekurler

Yorum yap

anten ayar bölumu uydu bölumu kanal bölumu hakkında bılgı yok.oscam satır ekleme edıtleme.oscam bılgılerını gırme vb. bölümlere geçış nasıl olacak.uydu bölumu nerde..ustad.
                              WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

deho winsp de ip adresi isim şifre olan ekranda winscp de altta protocol file protocolu SFTP yi FTP olarak değiştir öyle dene
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X