• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 25.6.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• donma yapıyor bilhassa mctleri izlerken yayın izleniyo kanal değişikliği yapamıyosun cihaz kilitleniyo......bende eski yazılıma geri döndüm.diseqc motorlu kullanmama rağmen

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
    NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
    DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
    DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
    diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
    INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
    _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
    _NEXT 8500 XPA
    _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• alın size yazılım

Yazılım verilmediği ve insanların da bundan duydukları hoşnutsuzluğu sürekli dile getirmesi üzerine sevgili nextin tepkileri biraz olsun bastırmak için sürdüğü bir test yazılımı.

ben şahsen eski yazılıma geri döndüm,

şimdi next bu yazılımla bir 6 ay kazandı kendince,

bizler burada şunu yapıyor, bunu yapmıyor diye tartışıp duracağız, uzman arkadaşlara serzenişte bulunacağız vs. vs. vs.

Sırf insanları susturmak için sürülmüş alın size yazılım misali bir yazılım,

ben nextten daha başarılı bir yazılım bekliyordum, tam bir hayal kırıklığı,

ben ultramı yazlığa götüreceğim hiç değilse orada çok fazla bişeye ihtiyaç yok, basit bir receiver olarak kullanacağım (zaten cardshare dışında da bugün farklı bir durumda değil).

Eve yeni herşeyi full auto yapan, donmayan, kaliteli ve kendisine ödenen paranın hakkını ve teknik desteğini veren bir receiver alacağım,

bu konuda önerilerinizi bekliyorum,

teşekkürler

Yorum yap

• arkadaşlar en son yazılımı attım fakat nev camd ikide ip adresi almıyor ve servere bağlanmıyor

Yorum yap

• ben bu yazılımı kullanıyorum. çünkü bu yazılımda newcamd2 donma problemi düzeltilmiş, softcam-setting atma özelliği tekrar gelmiş. onun dışında bir artısı yok gibi. newcamd 1 i hiç denemedim. ustalardan bir sürpriz bekliyorum; tps-polsat auto deseler super olur. cihaz kaliteli bir cihaz ama bu cihaza şöyle süper bir yazılım lazım. bu da olursa zaten hakkettiği değeri herkes anlar.

Yorum yap

• katılıyorum eksiklikler giderilse daha süper olacak
            dunkes:

Yorum yap

• Bizimde temennimiz süper bir yazılım fakat bir türlü gerçekleşmiyor sebebinide bir Allahın kulu çıkıpta açıklamıyor güzelim cihazda eleştirilere hedef oluyor inşallah birisi ön ayak olurda şu cihaz hakkettiği değeri bulur!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum yap

• arkadaşlar umalım ki yeni yazılımın gelmesi kısa sürsün

Yorum yap

• slm

üstat bize güncel tps bin dosyası var mı?

Yorum yap

• next 9000 ultra

Arkadaşlar,

En son yazılımı (04-06-08) attım. Sistem bilgileri kısmında ne görmeliyim.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum yap

• hamdi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar,

En son yazılımı (04-06-08) attım. Sistem bilgileri kısmında ne görmeliyim.

Yardımlarınız için teşekkürler.
                      ne var yani bunda

Yorum yap

• next 9000 ultra

Arkadaşlar,

Bu yazılımı atmadan önce ''hafiza yönetimi'' kısmından yedek aldım. Daha sonra fabrika ayarlarına döndüm. Yazılımı attım. Tekrar fabrika aayarlarına geri döndüm. Daha sonra hafıza yönetimindeki yedeğimi geri yükledim. Sistem bilgisinde s/v versiyonu : 20111020-35031 00b görüyorum. Yeni yazılımı attığımın bilgisinim nasıl göreceğim? Yukarıdaki gördüğüm yazılım bilgisinin anlamı nedir?

Yardımcı olmanızı riva ediyorum.

Teşekkürler.

Yorum yap

Arkadaşlar,

Bu yazılımı atmadan önce ''hafiza yönetimi'' kısmından yedek aldım. Daha sonra fabrika ayarlarına döndüm. Yazılımı attım. Tekrar fabrika aayarlarına geri döndüm. Daha sonra hafıza yönetimindeki yedeğimi geri yükledim. Sistem bilgisinde s/v versiyonu : 20111020-35031 00b görüyorum. Yeni yazılımı attığımın bilgisinim nasıl göreceğim? Yukarıdaki gördüğüm yazılım bilgisinin anlamı nedir?

Teşekkürler.
                          doğru atmışın sistem bigisindeyken i tuşuna veya uhf yazan kırmızı tuşa bas yazılım tarihi görünür

Yorum yap

Arkadaşlar,

Teşekkürler.
                            sistem bilgizine gir kumandadan i tuşuna bas hangi yazılım olduğunu görürsünüz

Yorum yap

• Ne zor işlermiş bu işler yaaaaaa, valla bu ustaların hakkını nasıl öderiz bilmem, ağzı olan konuşuyor, konuşursunuz tabi bulmuşsunuz beleş kavak gölgesini her şeyi istiyosunuz, kimisi diyo cihazdan iyi anlıyorum diye, anlıyosan kendi yazılımını yap kardeşim o zaman... Yani arkadaşlar söylemek istediğim yetinmesini bilelim. SAYGILAR

Yorum yap

• Aza kanaat gelmeyen çoğu bulamazmış...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X