• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mevcut kanal listemi USB'ye nasıl atarım?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben böyle bi şey duymuştum usb takılıyken en alt sağda userdatabase seçenegi al dediğin zaman cihadaki tüm bilgileri usb ye kaydediyor ve istediğin zaman örneğin cihaz bozuldu fabrika ayar yaptın bunu yaptığın zaman eski haline dönüyor...
    Ms ©еблн:cuara:

Yorum yap

expert24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben böyle bi şey duymuştum usb takılıyken en alt sağda userdatabase seçenegi al dediğin zaman cihadaki tüm bilgileri usb ye kaydediyor ve istediğin zaman örneğin cihaz bozuldu fabrika ayar yaptın bunu yaptığın zaman eski haline dönüyor...
      öyle bi uygulama var zaten. Usb cihaza takılı iken usb menüsünde FAV tuşuna bastığında kanal listeni yedeklemiş oluyorsun. yalnız bunu yapmak için son yazılımın yüklü olması gerekiyor. yeni yazılımı yükledikten sonra usb nin içinde kayıtlı bulunan USERDATABASE.../.../2008 yazanı cihazına yüklediğinde daha önce kulanmakta olduğun kanal listen tekrar yüklenir.
      Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
      --------------------------------------------------------------
      Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
      Next YE-18500 HD+Plus
      90cm ofset çanak (türksat) sabit,
      90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
      90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
      110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
      500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

arkadaşlar bizler sizin gibi bu konularda profosyonel degiliz yabancı bazı kalimeler ve terimler kullanıyorsunuz anlamıyoruz bu terimlerle ilgili bir sayfa olsada nedemek istediğinizi anlasak teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar , cihazdan usb belleğe aktardığım udb dosyasını PClink (bir kaç versiyonu ile ) te okutmaya çalışırken "File Format Error" hatası verdi ardından Uzman hocamızın verdiği kanal listesini girdim yine aynı hatayı verdi,,, sorun ne olabilir... Tşk

Yorum yap

Arkadaşlar , cihazdan usb belleğe aktardığım udb dosyasını PClink (bir kaç versiyonu ile ) te okutmaya çalışırken "File Format Error" hatası verdi ardından Uzman hocamızın verdiği kanal listesini girdim yine aynı hatayı verdi,,, sorun ne olabilir... Tşk

** son yazılım yüklü

Yorum yap

SuperNext Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

** son yazılım yüklü
              Dostum önce indirdiğin rarı üstünde mausla sağ tıkla klasöre çıkart yazısı çıkınca sol tıkla sarı bir dosya atacak onuda çift tıkla açılacak içindeki setingi usb ye yükle öyle at cihazına
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Bilgilendirmen için teşekkürler Yenisayfa , asıl problemim yanlış editör kullanmammış onuda hallettim ,,,,, eline sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X