• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ye-2000 x cı plus açılmıyor - yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ye-2000 x cı plus açılmıyor - yardım

Geçen hafta tv seyredip gece kumandadan receiveri kapatırken ekranda "L" harfi belirdi ve ekran karardı. Ne oluyor dedim. Kumandanın tuşlarına bastım. Sonuç alamayınca arka anahtardan açıp kapadım. Cihaz tekrar normal olarak çalışmaya başladı. Bir error oluşmuştur deyip önemsemedim. Ama dün akşam yine receiveri kumandadan kapatınca yine aynı "L" harfi çıktı receiver ekranında. Yine arka anahtardan açıp kapadım. Ama ekranda birkaç numara bir an görünüp kayboluyor. Şu an ekran karanlık. Cihaz da çalışmıyor.
    Sorun nedir anlayabilen var mı?
    Tamir gerekiyorsa kime götürmemi önerirsiniz.
    Şu anda en son versiyon yüklü. (614e)
    Next YE-2000 CI Plus (Hotbird + Turksat + Sirius)
    :kopar:Bilgi paylaştıkça çoğalır.

en yakın next servisine götürmeni öneririm.

Yorum yap

@kepektr Cıhardanızı BOOT Konumuna alıp cıhazınıza aıt olan yazılımı atınız ve tekrardan bakınız gene L harfı belırıyormu ok şimdiden kolay gelsın iyi seyirler.

Yorum yap

Arkadaşım alfa73 arkadaşın dediği gibi bir önceki yazılımı atıp tekrar hata veriyor mu deneyebilirsin, eğer hala hata veriyorsa iş servisliktir gibime geliyor. Yetkili servislere götürmen iyi olur, ben götürdüm ve düzgün olarak geri aldım,kolay gelsin.

Yorum yap

sorun halledildi

Arkadaşlar cihazı yetkili servise götürdüm. Güç kaynağı arızalanmış dediler. 25 lira sıkışmış. Zaten ben de güç kaynağından birşeyler olduğunu tahmin ediyordum. Son günlerde birkaç kez elektrik gidip gelmişti, ondan olsa gerek. Şu an sorunsuz işliyor cihaz. İlgi gösterenlere teşekkürler...
          Next YE-2000 CI Plus (Hotbird + Turksat + Sirius)
          :kopar:Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Yorum yap

hadi geçmis olsun
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

kepektr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşlar cihazı yetkili servise götürdüm. Güç kaynağı arızalanmış dediler. 25 lira sıkışmış. Zaten ben de güç kaynağından birşeyler olduğunu tahmin ediyordum. Son günlerde birkaç kez elektrik gidip gelmişti, ondan olsa gerek. Şu an sorunsuz işliyor cihaz. İlgi gösterenlere teşekkürler...
              geçmiş olsun güç kaynağı 25 lira bu bilgi içinde tesekkurler saygılar.
              NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

çözümlendiğine ve açıklığa kavuştuğuna göre konuyu kapatıyorum arkadaşlar...
                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X