• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Tvheadent üzerinde aynen uydu taratma gibi m3u linkini taratma ve uydu listesi gibi favori işlemlerini yapabiliriz.Kanal listesini yedekleyebiliriz.
    Alttaki resimlerde de uygulama görülmektedir.

Burada tvh web sayfasını açıp network penceresini tıklıyoruz.

Network bölümünden add penceresini tıklıyoruz ve yeni bir pencere açılacaktır.

Açılan yeni pencerenin sağ kenarında aşağıya doğru olan ok işaretini tıklıyoruz ve oradaki listeden IPTV Automatik Network seçiyoruz.

IPTV seçiminden sonra yeni bir pencere açılıyor açılan pencerenin en başında olan yere bir isim giriyoruz.

Burada da URL yazan yere bizim m3u dosyasını indiridiğimiz veya verilen adresi yazıyoruz.Channel Numbers olan yerede 1 yazıyoruz(burası kanallara numara veriyor)

Burada da Creata tuşuna basıyoruz ve listemize İP taratma (uydu) ismi oluşuyor.

Burada İPTV (uydu) ismini tıklıyoruz.

Burada taratma işlemini yapıyoruz.Yukarıda Force Scan yazıyor onu tıklıyoruz.Sağ kenarda kaç kanal tarandığını göreceksiniz.Kanallar eksik çıkarsa Force Scan tuşuna basarak taratmayı yenileyebilirsiniz.Favori oluşturma işi yine uyduda yaptığımızın aynısı.Önce bulunan kanalları map yapıyor ve Channel EPG üzrinde de listemizi oluşturuyoruz.

NOT:İPTV listesini bu şekilde kullanırsak İPTV PVR eklentisini kullanmayabilirsiniz.Cihazın ilk açılışı oldukca iyi açılıyor.Kanal açılışlarıda hızlı.İPTV pvr den daha başarılı.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Eline sağlık abi, süpersin.

Sevgiler...

Yorum yap

@ crazyturk kardeşim emeğine sağlık çok güzel işler başarıyorsun ve devamını diliyorum cihazım gelsin kurs almaya geleceğim saygılar sevgiler
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Eline sağlık usta.

Yorum yap

Bende raspberry pi tarzı odroid u2 board var. 3 sene önce koreden sipariş etmiştim. Wetek Play 2'miz gelene kadar 3-4 aydır openelec üzerinde denemelerde yapıyorum.

şimdi simple iptv'ye output=mpegts şeklinde m3u url oynatma listesi tanıttığım zaman kanalların açılması 15 saniye sürüyor. output=hls yapınca süper zap oluyor ama bu sefer mpegts'deyken açılan bazı kanallar açılmıyor. Wetek Play 2'de output=mpegts olarak zap performansı nasıl? Bir de sanırım siz simple iptv yerine tvheadend'den iptv eklemeyi mi tavsiye ediyorsunuz?

Yorum yap

kralex dostum, Krypton'da yapı yenilendi.

PVR IPTV İstemcisinde kanal açılma 1sn.

TVH'ye de ekleyebilirsin tabii.

Sevgiler...

Yorum yap

Libreelec'i sd karta yükledikten sonra Turksat kanallarını ayarladım fakat yukarıdaki işlemi adım adım yapmama rağmen network disable gösteriyor. (Tv adaptörden çıkar mı acaba dedim yok Bir ikincisi openelec de tvheadend de iptv otomatik network kısmı gelmiyor. tvheadend pvr htsp bende 2.2 sürümü mevcut. hangi depodan libreelec deki gbi 3.3 sürümüne yükseltebilirim. Çok teşekkürler.

Yorum yap

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...42-8.0.105.zip Bunu dene.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  İşe yaramadı. sanırım bağımlılıklarını yükleyemedi. (yazı yarım kalıyor). Bir çok repo denedim ama içerisinde pvr eklentisi yok.

Yorum yap

Hangi sistemdesin ki?

Sevgiler...

Yorum yap

openelec. libre de sıkıntı sadece network ün disable olması sorunu var.

Yorum yap

Play kullanıyorsan son verilen LE 7.90.008'i kur, çünkü OE'ye destek mayısta kesildi.

Sevgiler...

Yorum yap

@ozkaradag iptv automatic network bende sadece mux olarak oluşturuyor kanalları. Services listesine eklemiyor. LE son dev versiyonu kullanıyorum TVH 4.2. Saygılar.

Yorum yap

İlginçmiş.

Sevgiler...

Yorum yap

Channel EPG üzrinde de listemizi
                              bu sistem ile tunerle ayarladığımız kanallarıda düzenleyebiliyormuyuz?
                              EPG tıkladıktan sonra hangi işlem yaparız?(buket için)
                              deramsetedit,dreamboxedit ile cihaza bağlanamıyorum.tvheadend ile bağalanabiliyorum.
                              P9PLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X