• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CSManager V 2.02 MGCamd

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• CSManager V 2.02 MGCamd

CSManager V 2.02 MGCamd
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

İndirip kurdum ve cihaza şu an (disconnect ile) bağlanabildim. Açıklamalar Rusça sanırım. Bu programın tam olarak ne işe yaradığını, ayrıca .cnt ve .gid dosyalarını cihazın neresine atacağımızı açıklama yaparsanız sevinirim.
    Saygılar,

Yorum yap

üstad ben de indirip kurdum ama cihaza bağlanmıyor.

Yorum yap

Adından da anlaşılacağı gibi Mgcamd için CS düzenleme programı.İp nosunu,root ve password yazın connect'e basın hata raporu veriyor bu hata raporunu kapattıktan sonra disconnet'e basıp biraz bekleyin ekrana mgcamd CS dosyanız gelecektir.Burda düzenleme ve ilaveler yapabilirsiniz.Bilgisayarınıza yedekleme yapabilirsiniz.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

üstad teşekkürler.hata mesajı alınca olumsuz zannetmiştim.ama dediğin gibi disconnect yapınca bilgiler geliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X