• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet şuan sorun düzelmiş gözüküyor fakat bu seferde senin uygulamanın kodi versiyonunda çalışmıyor aşşağıdaki gibi takılıp kalıyor google docs linkleri

İlginç doğrusu Kodi gerçekten açamadı bu linki

Aşağıda desteklenmeyen format diyor. Belki çözümü basittir, bilemiyorum..

Kod:
    18:19:02.827 T:7924  NOTICE: VideoPlayer: Opening: https://doc-0g-6g-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/urddvi45fd3btg8tgggr6el2tk9oa5ql/1495202400000/01308336651639916827/*/0B4Zy33i4_9WkN2lEblZrQ1VLVVE
    18:19:02.827 T:7924 WARNING: CDVDMessageQueue(player)::Put MSGQ_NOT_INITIALIZED
    18:19:04.365 T:7924   ERROR: DXVA::CProcessorHD::IsFormatSupported: Unsupported format 105 for 1.

Yorum yap

• sen en iyisi eski sisteme getir usta. bu şekilde bizim dışımızada kimse izleyemez bu linkleri.eskisi gibi url resolverden açsın docs/drive linklerini.anlamadığım kısım lg tv lerde kodide açılan google linkleri 10 larca player seçeneğine sahip androidlerde neden açılmaz?

Yorum yap

sen en iyisi eski sisteme getir usta. bu şekilde bizim dışımızada kimse izleyemez bu linkleri.eskisi gibi url resolverden açsın docs/drive linklerini.anlamadığım kısım lg tv lerde kodide açılan google linkleri 10 larca player seçeneğine sahip androidlerde neden açılmaz?
        Şu anki haliyle Android de açılıyor ama Kodi ve Lg tv de açılmıyor, eski haliyle de Android de açılmıyor Bu şekildeyse platforma göre url getirebiliriz ama şu son yaptığım yöntemde gelen url de kalite seçeneği yok sanırım. Neyse belki optimum bir yol buluruz.

Yorum yap

evet şuan sorun düzelmiş gözüküyor fakat bu seferde senin uygulamanın kodi versiyonunda çalışmıyor aşşağıdaki gibi takılıp kalıyor google docs linkleri

onur sen bizim 3 ü bir arada link i kodide nasıl çalıştırıyorsun.

lokal olarak mı ekliyorsun.xorion -wetek olarak ekleyince kodi uygulaması değil diyor ben de.ios tablette deniyorum.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            onur sen bizim 3 ü bir arada link i kodide nasıl çalıştırıyorsun.

lokal olarak mı ekliyorsun.xorion -wetek olarak ekleyince kodi uygulaması değil diyor ben de.ios tablette deniyorum.
            Onur ne anlar bilmiyorum ama ben bu cümleden hiç birşey anlamadım

Yorum yap

• WCF service,IIS sunucu dese anlardın tabi valla ben gayet iyi anladım.ismail usta 3-1 linkini ben kodi (seyirturk lokal),enigma2 (seyirturk ve turkvod lokal),android (seyirturk ve mkvod lokal) hepsinde sorunsuz kullanıyorum.hatta browser üzeri bile açıp kullanabiliyorum yani bir sıkıntı yok.iphone dediğine göre seyirTURK ios lokalde kullanacaksın eğer seyirde kodlamadan kaynaklı bir sorun yok ise muhtemelen onda da çalışacaktır (ios ve smart tv lerde cihazım olmadığından hiç deneyemedim).ayrıca benim yukarıda verdiğim resim bilgisayarda yüklü olan orjinal Kodi Repo [XorioN] - Wetek sürümüdür çok şükür xorion usta wetek cihazla yatakda çekilmiş bir fotoğrafımı istemedi benden

Yorum yap

WCF service,IIS sunucu dese anlardın tabi valla ben gayet iyi anladım.ismail usta 3-1 linkini ben kodi (seyirturk lokal),enigma2 (seyirturk ve turkvod lokal),android (seyirturk ve mkvod lokal) hepsinde sorunsuz kullanıyorum.hatta browser üzeri bile açıp kullanabiliyorum yani bir sıkıntı yok.iphone dediğine göre seyirTURK ios lokalde kullanacaksın eğer seyirde kodlamadan kaynaklı bir sorun yok ise muhtemelen onda da çalışacaktır (ios ve smart tv lerde cihazım olmadığından hiç deneyemedim).ayrıca benim yukarıda verdiğim resim bilgisayarda yüklü olan orjinal Kodi Repo [XorioN] - Wetek sürümüdür çok şükür xorion usta wetek cihazla yatakda çekilmiş bir fotoğrafımı istemedi benden
                Onur, supersin ne zamandır bir mesaja bu kadar gülmemiştim, çok iyi fikirmiş wetek le yatakta resim olayı

Yorum yap

• neyse gördün demekki hafif taşlamalı esprimi kendimi bu adam gibi hissediyordum az daha

https://www.youtube.com/watch?v=8144l37GS-c

bu arada forum yönetcilerinden ve konuyu takip eden arkadaşlardan özür dileriz genelde bizim üçümüzün arasındaki muhabbet nasıl oluyor bilmiyorum ama bir şekilde rayından çıkıyor böyle

Yorum yap

• iyi de ben wetek sürümünü kodide niye çalıştıramıyorum lokal nasıl ekleniyor?

bunun cevabını alamadım ki?

wetek yok ki bende yoksa duşta bile wetek ile çekilmiş resmimi gönderebilirdim

Yorum yap

iyi de ben wetek sürümünü kodide niye çalıştıramıyorum lokal nasıl ekleniyor?

bunun cevabını alamadım ki?

wetek yok ki bende yoksa duşta bile wetek ile çekilmiş resmimi gönderebilirdim
                      İsmail;

Benim wetek repodan kurup istediğin platformda Kodi üzerinde benim eklentiyi kullanabilirsin. Benim eklentide local adres eklemek yok zaten 3-1 üzerinde geliyor. Tek yapman gereken eklentinin ayarlarından user ve pass bilgilerini girmek. User ve pass bilgilerin sana verdiğim link içinde yer alıyor. Belirleyemzsen bana özel mesaj yaz.

Size link olarak verdiğim url yi ise Onur un dediği gibi seyir, turkvod, mkvod üzerinde local olarak ekleyip kullanabilrisin. Çünkkü verilerin dönüşünü kullandığınız standart xml biçiminde yaptım. Bu xml dönüş linki sadece Onur ve sende var..

Son olarak ben sana IOS eklentisi de yaparım sen yeter ki duşta Wetek'le resmini paylaşma

Yorum yap

• ipad de kodi kullanıyorum repo yu mach1 forumdan indirip kodiye kurduğumda wetek uygulaması değil gibilerinden bir uyarı veriyor.

user pass aşamasına geçememiştim ki

Yorum yap

• Ipad falan da olsa bu sorunu yaşamaman gerekiyor. Ben platform filtresi uygulamadım, bunu ileride düşünüyorum. Şu an için önemli olan user ve pass sahibi olmak ve user ve passı da sadece Wetek kullanıcılarına veriyorum ama siz istisnasınız. Sahip olunmadığında çok kısıtlı link gelir sadece.

Repoyu kurup, üzerinden eklenti indirilmeli ve bu olmuyorsa bence Kodi ni yenile hem güncellemiş olursun.

Yorum yap

• bir kere denemiştim sonra bir daha bakmadım.

kodi yi tablette hiç kullanmıyorum aslında niye ısrar ediyorum ben de bilmiyorum

Yorum yap

bir kere denemiştim sonra bir daha bakmadım.

kodi yi tablette hiç kullanmıyorum aslında niye ısrar ediyorum ben de bilmiyorum
                              Ben biliyorum

Son düzenleyen xorion; 22-03-2022, 17:04.

Yorum yap

• Bazı Koin sitelerinin yaptığı gibi mayolu boy resmi + elinde WeTek cihazlı fotoğraf kontrolüne geçsek çok süper olur. :P

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X