• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım Thor kanal sayısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım Thor kanal sayısı

arkadaşlar ben uyduyu thor a çevirdim 120 kanal var. fakat siteyi inceledim birçok kanal yok nedenini ustalarım bilirse sevinirim tşk.dunkes:

çanak çapın yetersiz yada lnb de problem var.
    PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

çanak çapı 90

Yorum yap

Bulunduğunuz bölge neresi bilmiyorum ama yayın alış sayıları bölgelere ve antenin ayar durumuna göre değişebilir.

Ayrıca konuyu uygun alana kaydırdım.

Yorum yap

sayın hocam bölge bursa civarı çanağı bugün çevirdik dijital cihazla

Yorum yap

ne yapabilirim arkadaşlar

Yorum yap

Bursa'dan 90'lıkla full almanız gerekli. LNB veya anten ayarını tekrar kontrol edin. 12723 frekansından sinyal alabiliyor musunuz?

Yorum yap

hocam şu an evde değilim o frekansa bakmam lazım. yalnız lnb sanki eski tip ondan olabilirmi tşk.

Yorum yap

hocam ayrıca ilk 10 kanal yani discowery movies vs. 80ve 80 çekiyor sonraki kanallar 37.. 40 vs civarında tşk.

Yorum yap

Kardeş ben 90 lık antenle istnbulda 320 kanal alıyorum. Sisetemim 90 canak ve dayzek motor.Tp lerininde güncel se rahatlıkla alırsın
                    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

arkadaşım tşk. ederim fakat gerekli ayarları yaptığımı düşünüyorum. hotbird varken aynı lnb ve uyduyla 1500 kanal vardı. acaba yapmadığım bir ayar veya kör taramamı yapmam lazım tşk.

Yorum yap

arkadaşlar 127123 frekansında sinyal yok ne yapabilirim tşk. toplam 130 kanal var

Yorum yap

BATU_HAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar 127123 frekansında sinyal yok ne yapabilirim tşk. toplam 130 kanal var
                          12723 de sinyal yok ise ya anten ayarı tam yapılamamış, ya da kullandığınız antenin çapı, bulunduğunuz yerden bu uyduyu almaya yetmiyordur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X