• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

cihazda sorun olabilirmi?bilmiyorum..
    tvheadend bağlanamama/kopma sorunlarından liste ekrana gelse bile tv .ler açmakda zorlanıyorum.

bu sorunlar sd karta attığım imagelerda oluyor.
    cihazda wetek play ota 1.1.8 var onda sıkıntı yok.
    tabii bunda normal uydu cihazı gibi kullanıyorum..iptv falan yok..

tvheadend sorunu tunerle bağlantılımı?garantisi bitmeden yollayayım.tunerde ise sorun.
    P9PLUS

Yorum yap

Tunerle alakası olduğunu sanmıyorum, yavaş SDKart okuma / yazmasından kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tunerle alakası olduğunu sanmıyorum, yavaş SDKart okuma / yazmasından kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.

Sevgiler...
        ustad; geçen hafta SANDİSK16 gb.speed upto 80M/s**533x CLASS10.. aldım..
        onu kullanıyorum..
        P9PLUS

Yorum yap

İyiymiş, eh o zaman sorun nerede araştırmak gerek.

Sevgiler...

Yorum yap

İyiymiş, eh o zaman sorun nerede araştırmak gerek.

Sevgiler...
            sizlere gib ustadlara bırakıyorum...
            kullanmak için elimden geleni yapıyorum..
            (burada sorularımla bazen ne kadar cahil görünsemde)

260 tl malolan cihazımı 200 tl indirdim alan yok..
            bu cihazı yapan firma alanların kullanmaması için elinden geleni yapmış diyorum....
            biryerine yaparken diğer yeri bozuluyor..

ŞUNDAN çok EMİNİM sitede ki uzman sayılacak 5/10 kişi haricinde kimse benim kullanamk istediğim gibi kullanamıyor ve çıkıp burada madara olurum diye soru soramıyor.
            sevgiler.....
            P9PLUS

Yorum yap

5 resimde yazdığınız..
              URL yazan yere
              sizin verdiğiniz adresdeki gibi bütün karekterler girilecekmi?
              adresi yazıyorum ama olmuyor.
              P9PLUS

Yorum yap

Num'daki 1 1 1 yazıyor ya işte onlara 2 kere tıklayıp değiştirip save diyeceksin.

Sevgiler...

Yorum yap

Num'daki 1 1 1 yazıyor ya işte onlara 2 kere tıklayıp değiştirip save diyeceksin.

Sevgiler...
                  yok ustad...o sayfada değilim...
                  şimdi iptv kanallarını düzenliyeceğimde.
                  crayztur arkadaşın ilk sayfada 5 resimdeki anlattığı gibimi gireceğim adresdeki kareketerleri diye sordum...
                  P9PLUS

Yorum yap

Bu kopmalar neden oluyor? Androidde yayın kopmuyor kopsa da devam ediyor, bu sizin yöntemle eklediğim IPTV'ler de bağlantı kopuyor galiba ekrana 0 işareti geliyor devam etmiyor. Bunun ince ayarı var mı? Kopsa bile yeniden bağlanmasını istiyorum

Yorum yap

Ben PVR IPTV Clienti kullandığım için TVH'de denemedim Kralex dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                        [IMG][/IMG]

Burada buket oluşturuyoruz.Adını siz koyabilirsiniz.

Burada da oluşturduğumuz bukete hangi kanalları göndereceksek onları seçiyoruz.Her kanalı tek tek seçeceğiz.İşlemlerimiz bittikten sonra save (kaydetme) işlemini unutmuyoruz.
                        Bu arada bunun için tek tek uğraşmaya gerek yok. Toplu işlem yapılabilir.

Misal services kısmında filtreleme yapın ben Wetek yazdım sizin network adınız neyse onu yazın.

Sonra sağ alttan per page'yi All yapın.

Bütün kanalları CTRL+A ile seçin. Ve edit butonuna basın.

Görüldüğü gibi 352 tane kanalı wetek buketine atadık.

Yorum yap

Obareyyyyyy.

Bilginin sınırı yok, bunu şimdi öğrendim ve vaşşşşşşş diyorum.

Süpersin dostum ya, inan TVH'deki en büyük sıkıntılardan biriydi.

Harika ya.

Sevgiler...

Yorum yap

Toplu herhangi işlem yapmak mümkün bu şekilde. Ayrıca muxes'da çıkmayan kanalları da getirmeyi anlatayım o zaman biraz sonra.

Yorum yap

Öncelikle muxes kısmına gelin.
                              Network filters'a network adını yazı siz wetek demişsiniz ben de wetek diyeyim.
                              Per page'yi 100 yapın.
                              Daha sonra services sütununa göre sıralama yapın. 0 olanlar üste gelecek şekilde olsun. 1 olanlar bulunanlar 0 olanlar bulunamayanlar.

Daha sonra CTRL+A ile hepsini seçin. Scan status'u aktif yapıp save diyin.

Kanalların bulunduğunu göreceksiniz. En sağlıklısı 25 25 bulmak ama 100'er 100'er de bulabiliyor. All yapınca sağlıklı olmuyor services satırı 1 olanları da tekrar arattığımız için.

Bunu bir kaç defa tekrarlayabilirsiniz. Services sütununa tekrar iki defa tıklayarak 0 olanları üste getirmeyi unutmayın. Seçmemiz gerekenler services değeri 0 olanlar. Yok olmuyorsa kanalların yanında play butonu var ona tıklayın stream dosyasını vlc ile açın kanal açılırsa services değeri 1 olacaktır yok kanal açılmıyorsa zaten IPTV sunucusunda o kanalla ilgili bir sorun vardır.

Yorum yap

Yarın kısmet olursa çok daha kolay hem buket oluşturma hemde oluşturulan bukete kanalları aynı anda göndermeyi resimleyeceğim.Şu an yatmak zorundayım sabah işe gideceğim.Herkese iyi geceler.Bu arada motorlu listemde hazır.Yarın onuda vereceğim.
                                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X