• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle emeği geçenlere teşekkürler,

Benim garip bir sorunum var arkadaşlar.

TPS AU yaptığımda "Cihaz bulunamadı" türünden bir mesaj alıyorum. Dolayısıyla TPS'leri çözemiyor cihaz. Yalnız belirli aralıklarla kendi kendine 30 saniye kadar çözüyor (TPS AU yapmadan) sonra yine gidiyor.

Önceki yazılımlarda böyle garip bir sorun yoktu.

Doğru firmware'i yüklemediğimden süphelenmiştim; tekrar yükledim sonuç aynı.

Aparat kullandığım için sinyal/kalite seviyesi (80 sinyal / 44 kalite) biraz düşük ondan olabilir mi diye şüpheleniyorum? Benzeri bir sorun yaşayan ya da bir fikri olan var mı?
    kardeş kalite düşük ondandır multilerde en az kalite 50 olsun.
    Yanıt için teşekkürler. Demek ki şüphemde yanılmamışım

İşin ilginç tarafı şu: Bir önceki yazılımda TPS paketindeki kanalların kalitesi 55-60 arası idi. Bu yazılım test yazılımı olarak verilmiş ve böyle bir sinyal kaybı sorunu mu var? Eğer varsa emektarlara bir hata bildirimi olsun Umarım düzeltilir.

Yorum yap

• Msdogan_1982 Nickli Üyeden Alıntı
      Bu tps auto yazılımı ile qnec yazılımının ne alakası var acaba arkadaşlar ?
      Msdogan_1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cevabı bilen varmı arkadaşlar ?
      Arkadaşım Tps Hotbird uydusunda bir Fransız kanalı paketi yayınıdır...Qnec ise kullanmış olduğunu uydu alıcısının model ve serisidir, yani Next uydu alıcısının super serisinin usbli serisidir....Qnec yazılımı denildiği zaman Next Super Plus Usb serisi cihazlar için yazılım diyebilirsiniz...

Yorum yap

• kybele77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yanıt için teşekkürler. Demek ki şüphemde yanılmamışım

İşin ilginç tarafı şu: Bir önceki yazılımda TPS paketindeki kanalların kalitesi 55-60 arası idi. Bu yazılım test yazılımı olarak verilmiş ve böyle bir sinyal kaybı sorunu mu var? Eğer varsa emektarlara bir hata bildirimi olsun Umarım düzeltilir.
        Sizinde bahsettiğiniz gibi bu yazılımlar test yazılımlarıdır..Üstadlar bizleri bekletmemek için verdiler... Bazı eksiklik ve aksaklıklar olabilir.İncelenerek ve eksiklikler görülerek ana yazılımla bu sorunlar giderilecektir...Sinyal kaybı sorununu da mutlaka gözönünde bulunduracaklardır ve inceleyeceklerdir....Saygılar....

Yorum yap

• lacrimosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaslar Merhaba bende YE-2000 CIS SUPER PLUS (USB) var yazilimi attim 117 A yaptim fakat Multivison gibi C-Cinema gibi kanallari acmiyor

Birde eskiden sari tustan TPS update cikardi oda cikmiyor yanlis birsey yaptigima inanmiyorum ztn islemde cok fazla olasilik yok yardim ederseniz sevinirim

simdiden tesekkur ederim
          Sarı değil, Yeşil tuş

Yorum yap

• mach1 hocam yeni tps yazılımını yükledikten sonra usb den softcam atamıyorum ekran da error yazıyor.neden acaba bir yardım ederseniz sevirim.cihazım cx süper plus...
            yazılımı rs 232 kablo ile normal mod da attım..

Yorum yap

• cafercanbolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              mach1 hocam yeni tps yazılımını yükledikten sonra usb den softcam atamıyorum ekran da error yazıyor.neden acaba bir yardım ederseniz sevirim.cihazım cx süper plus...
              yazılımı rs 232 kablo ile normal mod da attım..
              Flaşdiskten Softcam atarken Klasör içine koymayınız..Softcam açıkta olsun error vermez....

Yorum yap

• Yazılım içinTeşekkürler ........

Saygılarımla....

Yorum yap

• Öncelikle emeği geçenlere çok teşekkürler.
                  Zamanlı kayıt özelliği bu yazılımdamı geldi yoksa daha önceki yazılımda vardı da benmi farketmedim acaba?
                  :tr: :manga:
                  Başkalarını bilen kimse bilgili,
                  Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• Emeğigeçen hocalarıma çok teşekkürler saolun güncelleme çok hızlı olmuş tank.

Yorum yap

• Arkadaşlar,paylaşımlarınız için gerçekten çok teşekkürler...
                      Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık.
                      Daha düne kadar,kumanda ile zap tan başka bir şey bilmezken,sayenizde cihazın bir çok maharetini öğrenmeye başladım.

Kolay gelsin
                      Hakan

Yorum yap

• Paylaşımlarınız için gerçekten çok teşekkürler...
                        Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık.

Yorum yap

• Yeni yazılımı attım.Rcl tuşu sapıttı.Acaba cihazdanmı yazılımdanmı?Seyrettiğim kanaldan başka kanala geçiyorum,tekrar eski kanala geçtiğimde alakasız bir kanala geçiyor.

Yorum yap

• sıllo100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yeni yazılımı attım.Rcl tuşu sapıttı.Acaba cihazdanmı yazılımdanmı?Seyrettiğim kanaldan başka kanala geçiyorum,tekrar eski kanala geçtiğimde alakasız bir kanala geçiyor.
                            Tercihler bölümünden Recall Listesini kapalı yaparsanız sadece iki kanal arasında gider-gelir.

Yorum yap

• Üsatdım;eline emeğine sağlık.Yapılan çalışmalarla ilgili emeği geçen herkese bir kez daha gönülden teşekkürler...

Yorum yap

• arkadaşlar yazılımı yukledim emeği geçenlerin eline sağlık yalnız bir sorum olcak ustalara super cıslarda kanal gezdiğimde geçişlerde 1-2 saniye takılma oluyor alt yazı geçen kanalda daha bariz belli oluyor ben cihazı aldım alalı böyle sizlerde durum nasıl acaba bunun çaresi yokmu bu arada polsat auto çıkacak mı sevgiler kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X